• Snadný,rychle vyřízený nákup

Reakce obchodu iPhoneMarket.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Snažíme se nabídnout co nejlepší služby, na kterých si zakládáme.
    Tým iPhoneMarket.cz

• Rychlost, telefon vypadá opravdu jak nový

Tento obchod doporučuji , určitě nenakupuji naposled

Tým iPhoneMarket.cz

Velice rychlé vyřízení a dodání objednávky.

Tým iPhoneMarket.cz

Opakovaný nákup, opět spokojen.

• Ceny
    • Prehledny eshop

Telefon je jako vanocni darek, tak zatim nebyl rozbalený

Tým iPhoneMarket.cz

Rychlé dodání, skvělá komunikace obchodu, kvalita zboží- doporučuji všem.

Tým iPhoneMarket.cz

• Výborná komunikace,kvalitní zboží,rychlé dodání.

Vřele doporučuji k nakupování.

Tým iPhoneMarket.cz

• Iphone dodán v opravdu A stavu, bez jakýchkoliv známek používání
    • Skvělá rychlost dodání
    • Rychlé řešení vrácení
    • Není co vytknout

Rozhodl jsem se zkusit iOS, ale není pro mě, takže jsem telefon vrátil. S vrácením nebyl žádný problém, řízení a odeslání peněz bylo velmi rychlé.
    Telefon dorazil v TOP stavu, neřekl bych o něm že je repasovaný.. Mohu obchod jedině doporučit, zboží bylo vrácené kvůli mně, zůstanu u Androida..
    PS: poslal jsem zpět i pouzdro co jsem měl předkoupené, snad udělá někomu radost :-)

Tým iPhoneMarket.cz

Nemužu posoudit, zboží ani po týdnu nedorazilo.

Reakce obchodu iPhoneMarket.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Došlo k chybě v systému a platba se nespárovala s objednávkou. Objednávka byla expedována 15.12. Jako omluvu od nás dostanete kupón na nákup přislušenství k Vašemu telefonu. Snažíme se nabídnout co nejlepší služby, na kterých si zakládáme. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
    Tým iPhoneMarket.cz

Komunikace byla rychlá, web je přehledný,. Zboží dorazilo rychle a vše bylo v pořádku.

Tým iPhoneMarket.cz

• Přehledné, rychlé, jasná komunikace.

Není co vytknout.

Super rychle vybaveni objednavky

• Perfektní a férové jednání. Prostě super

Tým iPhoneMarket.cz

Rychlé dodání, vše v pořádku dle objednavky

Tým iPhoneMarket.cz

Spolupráce úžasná, vše v pořádku a jak má být.

Rychlost,kvalita.

• velký výběr sortimentu
    • přehlednost
    • komunikace s obchodem

Tým iPhoneMarket.cz

• Vřele doporučuji. Potřebovala jsem urgentně pro syna. Jeden den jsem objednala, druhý balíček dorazil. Naprosto perfektní a profesionální. Telefon sice byl na e sim, ale možná do budoucna je to i lepší. Takže za mě výborný eshop. Děkuji

Zboží dorazilo v pořádku v odpovídající kvalitě . Rychlé dodání . Děkuji