• Rychlá doprava
    • Konunikace s obchodem
    • Možnost Z-Boxu

S obchodem jsem velmi spokojený. Nenakupuji zde poprvé a vždycky top komunikace i rychlost dodání.

Reakce obchodu iPhoneMarket.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Snažíme se nabídnout co nejlepší služby, na kterých si zakládáme.

• Rychlost dodani

Vše podle očekávání, doporučuji

• Rychlost dodaní
    • Podpora ze strany personálu
    • Výborné hodnocení

Vše bez komplikací, vítám možnost výměny do 30 dnů. Každopádně ji neplánuji využít.

• Rychlé doruceni
    • Poměr cena/výkon
    • Kvalitní zboži
    • Spolehlivý obchod

Nakupuji pravidelně a pokaždé jsem velice spokojený

• Sortiment

Super doporučuji

Tým iPhoneMarket.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Tým iPhoneMarket.cz

• Rychlost, kvalita, mnozstvi dorucovacich zpusobu
    • V obalu hrozne moc bublinkove folie, jsou ekologictejsi zpusoby :(

Tým iPhoneMarket.cz

• rychlá reakce na objednávku

Tým iPhoneMarket.cz

V pátek jsem se setkal při vyzvednutí na prodejně s pánem ze servisu, který standardně prodej nedělá. Velmi zdatně se se vším popasoval. Za mě palec nahoru :)

• Spokojenost

• Rychlost dodání.
    • Cena.
    • Komunikace.

Perfektní obchod.

Tým iPhoneMarket.cz

• Zboží mi bylo velice rychle doručeno

Zboží bylo rychle doručeno. Objednal jsem si telefony A+. Vypadají úplně jako nové. Nenašel jsem na nich jediný škrábaneček nebo jinak jakoukoliv známku používání. Jsem velice spokojen. Obchod vřele doporučuji

Tým iPhoneMarket.cz

Zboží (apple pen 2. generace dorazilo nefunkční. V komunikaci prodejce nedoporučil odnést tužku do servisu apple, ale odeslat zpátky do obchodu, pak následně prodejce přiznal že zboží nefunguje, náhradu mi dat nemůže a vrátí peníze dobropisem. Bohužel zatím žádné peníze vracené nebyli, stejné jako za zaplacený kurz Procreate, kvůli kterému jsme potřebovali tužku (dcera nemůže naplno zúčastnit ani v dubnu, ani v květnu, jen jako posluchač). Nejhorší obchod, doporučuji jen jestli chcete dítě naučit co je to podvod na internetu, jinak rozhodne ne. Jestli už mate v tomto obchode zakoupeno - v žádném případě neřešit vratkou, ale přes oficiální servis Apple.

Nakoupila jsem už podruhé

• Mohlo být uvedeno, že jde o model pro Japonsko

• rychlé zaslání
    • dobrá cena

Tým iPhoneMarket.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.