Slibotechna, tvrdili, že zboží poslali a to opakovaně a nic

Reakce obchodu iPhone-STORE

Velmi nás Vaše recenze mrzí a omlouváme se.

Bohužel, jak Vám bylo již vše sděleno po telefonu. Telefon byl odeslán druhý den od objednání, ovšem kurýrní služba balíček ztratila a proto Vám byl doručován až dnes. Velmi nás tato Vaše negativní zkušenost mrzí, ovšem kurýrní službu nejsme schopni ohlídat. Pevně věřím, že v budoucnu u nás opětovně nakoupíte a vše již proběhne v pořádku s doručením do druhého dne.

Jednatel společnosti
    Tomáš Hatina

• Nepravdivý popis produktu

Objednán telefon ve stavu Prémium, přišel s 87% kondicí baterie, lepidlem kolem displeje, roh displeje nadzvednutý díky lepidlu a displej poškrábaný. Tak to by mě fakt zajímalo, co je u vás prémium stav. Fotky na eshopu a popis prémium s tím vůbec nemá nic společného. Za 9k jsem mohla mít jinde v lepším stavu. Zde jsem udělala nákup naposled. Telefon jsem dala druhý den do autorizovaného servisu a byla jsem zděšena! Spodní reprák v háji, displej neoriginální a baterie též. To je “zánovní” jak hrom teda. Dávejte si na ně bacha!

Reakce obchodu iPhone-STORE

Dobrý den paní Adélo,

Vaše zkušenost nás velmi mrzí a ještě jednou se za ní omlouváme. Ovšem jak Vám bylo i posláno do emailu, nastala chyba při odesílá zásilky a Vám byl omylem zaslán nesprávný kus, který Vám bude vyměněn za správný a Vámi objednaný telefon. Samozřejmostí je i případně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě s okamžitým odesláním peněz na bankovní účet.

Věříme, že Vás v budoucnu budeme moci přesvědčit o kvalitě našeho zboží a služeb.

Ještě jednou se jménem celé společnosti omlouvám za způsobené komplikace.

s pozdravem
    Tomáš Hatina
    Jednatel společnosti

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.