Rychlé vyřízení objednávky

• široký sortiment
    • osobní odběr nedaleko

Opět se zde vrátím

Výborná komunikace, rychlé dodání. Spokojenost.

• Na zboží jsem čekala delší dobu.

Zboží dorazilo v perfektním stavu

• rychlost dodání oproti konkurenci

• dobrá komunikace
    • nabízí zboží které nelze najít všude
    • u některého zboží moc dlouhá doba dodání 2-4 týdny

ALe jinak vše v pořádku, nenakupuji zde poprvé.

• rychlé doručení
    • kvalita zboží
    • výběr sortimentu

Objednala jsem zápisník v provedení DOT GRID a tečkované deníky s tímto počtem stran a v té gramáži papíru je téměř nemožné sehnat a když tak jen ty nejhorší designy, co zbývaly na skladě. Design, který jsem původně chtěla, Poetry In Bloom je už nesehnatelný, tak jsem ráda za tento krásný zápisník, který bude jako bullet journal sloužit další rok.

Moc hezké zápisníky Paperblanks za nízké ceny.

• Našel jsem, na rozdíl od kamenných obchodů doma, co jsem potřeboval (pomůcky k japonské kaligrafii).
    • Menší výběr v tomto sortimentu chápu: koresponduje patrně s poptávkou (ale pro začátečníka to nejspíš roli nehraje).

Směle se na ně obraťte ;-)

Objednávka byla doručena obratem, rychlé jednání.

rychlost, spolehlivost, nakupuji zde opakovaně

Zboží v okamžiku objednání nebylo skladem, dodací lhůta byla jasně uvedena (myslím, že to byly 2 nebo 3 týdny). Objednávka mi byla potvrzena i s danou dodací lhůtou. Byl jsem následně (s odstupem 2 - 3 dnů) kontaktován obchodem se sdělením, že přislíbený termín nebude dodržen z důvodu výpadku dodavatele. Zboží jsem objednával jako dárek k narozeninám, což jsem i paní v telefonu sdělil. Bylo mi proto nabídnuto zrušení objednávky bez zbytečných obstrukcí, což jsem učinil. Vše proběhlo s velkým předstihem, s omluvou a společensky přijatelnou formou a bez zbytečných emocí.

• Krásné zboží

• Zboží, které není běžně na trhu
    • nemožnost platit kartou nebo proforma fakturou, lepší kontrolu odesílaného zboží (některé tužky nebyly v pořádku)

Mohu doporučit

• Přehledné stránky, rychlá komunikace, dodání v pořádku v krátkém čase

Doporučuji, nebyl žádný problém, zboží dorazilo včas a v pořádku.

• Naprosto bezproblémový obchůdek s dobrými cenami.