Rychlé vyřízení objednávky

Nekomunikují, neodpověděli na mail, chybné údaje ve faktuře

• Má zboží, které jinde není k dostání
    • Vysoká cena
    • Extrémně vysoká cena dopravy, nevhodné pro menší nákup
    • Nemožnost platit platební bránou
    • Žádné potvrzení o provedení platby
    • Žádné informace o stavu zásilky

Nakoupil jsem zde kvůli tomu, že zboží už jinde v ČR nebylo k dostání. Obchod nemá uživatelsky přívětivé stránky, nelze zde platit kartou a nejlevnější způsob dopravy vás vyjde na 130 Kč.

• široký sortiment
    • osobní odběr nedaleko

Opět se zde vrátím

Výborná komunikace, rychlé dodání. Spokojenost.

Zboží ani přes urgenci nedorazilo a nikdo se neozval

• Na zboží jsem čekala delší dobu.

Zboží dorazilo v perfektním stavu

• rychlost dodání oproti konkurenci

• dobrá komunikace
    • nabízí zboží které nelze najít všude
    • u některého zboží moc dlouhá doba dodání 2-4 týdny

ALe jinak vše v pořádku, nenakupuji zde poprvé.

• rychlé doručení
    • kvalita zboží
    • výběr sortimentu

Objednala jsem zápisník v provedení DOT GRID a tečkované deníky s tímto počtem stran a v té gramáži papíru je téměř nemožné sehnat a když tak jen ty nejhorší designy, co zbývaly na skladě. Design, který jsem původně chtěla, Poetry In Bloom je už nesehnatelný, tak jsem ráda za tento krásný zápisník, který bude jako bullet journal sloužit další rok.

Moc hezké zápisníky Paperblanks za nízké ceny.

• Našel jsem, na rozdíl od kamenných obchodů doma, co jsem potřeboval (pomůcky k japonské kaligrafii).
    • Menší výběr v tomto sortimentu chápu: koresponduje patrně s poptávkou (ale pro začátečníka to nejspíš roli nehraje).

Směle se na ně obraťte ;-)

Objednávka byla doručena obratem, rychlé jednání.

rychlost, spolehlivost, nakupuji zde opakovaně

• Výrobek je po objednávce doručen.
    • Např.:Mikrotužka Grip 2011 - NENÍ CELOKOVOVÁ - jedná se o levný plastový výrobek nastříkaný stříbrnou barvou. Tudíž cena zdaleka neodpovídá "kvalitě" !!!
    • NEKUPOVAT !!!

Zboží v okamžiku objednání nebylo skladem, dodací lhůta byla jasně uvedena (myslím, že to byly 2 nebo 3 týdny). Objednávka mi byla potvrzena i s danou dodací lhůtou. Byl jsem následně (s odstupem 2 - 3 dnů) kontaktován obchodem se sdělením, že přislíbený termín nebude dodržen z důvodu výpadku dodavatele. Zboží jsem objednával jako dárek k narozeninám, což jsem i paní v telefonu sdělil. Bylo mi proto nabídnuto zrušení objednávky bez zbytečných obstrukcí, což jsem učinil. Vše proběhlo s velkým předstihem, s omluvou a společensky přijatelnou formou a bez zbytečných emocí.

• špatná komunikace, spousta nedorozumění, mnoho informací "dole v poznámnce malým písmem"
    • zboží není na skladě, ačkoliv na e-shopu se to tak netváří

• Zboží nabízeno jako že je skladem ale skutečnost byla opačná.

Co je nepochopitelné na slově skladem! Já to chápu tak, že provozuji sklad a v regálu leží zboží, které si můžu objednat. pokud to chápete tak, že někde asi existuje sklad, kde nabízené zboží evidují jako položku, kterou je možné naskladnit, tak je mi vás líto!