• No customer service. They didn't answer my calls and didn't reply to an email.

Reakce obchodu iotlevne.cz

na email Vám bylo odpovězeno, ptal jste se na cenovou nabídku.
    Objednávka Vám byla doručena ihned.
    Email s VO nabídkou jste také obdržel.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávka potvrzená a zaplacená 3.1.2024 a 11.1.2024 stále čekám na zboží! Pro internetový obchod, který má zboží skladem je tato dodací doba neakceptovatelná.

Reakce obchodu iotlevne.cz

chybu bereme na sebe, a omlouváme se Vám, zásilka je již na cestě.
    Vznikl problém u našeho logistického partnera, bohužel situaci nedokážeme ovlivnit, příště prosíme o kontaktování našeho eshopu. :(

Obchod rozhodně nedoporučuji. Ačkoliv měl zboží v době objednání skladem, jednostranně objednávku stornoval. Vlastně se ani neomluvil, jen "děkoval za pochopení". Pro tohle já pochopení nemám, takhle se seriózní e-shop prostě nechová. A ještě navrch přišel e-mail z objednávkového systému (vím, že to posílá automat, ale stejně je to v tomto případě nepatřičné): "Vaši objednávku jsme stornovali. Buď jsme se zkrátka na uzavření domluvili, nebo nám dlouho nepřicházely penízky. :)". Já to vnímám jako pohrdání zákazníkem - já jsem se na stornu rozhodně nedomlouval, ani jsem nedlužil žádné peníze (objednávka byla na dobírku)!

Reakce obchodu iotlevne.cz

informaci jste dostal ihned, nedokážeme systémově dát do stavu "vyprodáno" položku ihned, pokud je více zákazníků na webu, a objedná stejný produkt.
    Stejně tak jste od nás dostal omluvu, proto nerozumíme pokud tvrdíte, že zákazníkem pohrdáme.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Překvapila mě reklama na kratom přidaná do zásilky.

Reakce obchodu iotlevne.cz

Dobrý den, zvolila jste tu nejlevnější dopravu, obyčejné psaní, papír můžete vyhodit, jedná se pouze u clonu, aby nebylo viditelné, že je v obálce SIM karta nedošlo k odcizení.
    Můžete nám prosím sdělit přesný důvod nespokojenosti na [email protected].

Děkujeme.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.