• Rychlost doručení

Pěkné zboží, super cena, rychlé dodání

• Super! Jednoznačně doporučuji!!
    • Plavky úžasné, fungují. Už jsme kupovaly druhé

• Nemožnost výměny, pokud zboží nesedí. Plavky jsou dost drahé, takže nákup je sázka do loterie. Přitom by to šlo vyřešit nalepením papíru jako při koupi klasických plavek.

Vážená paní,
    děkujeme Vám za Vaši zprávu a za projevenou důvěru v naše služby.
    Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1. února 2024 jsme zavedli novou politiku, která naším zákazníkům umožňuje vyměnit nebo vrátit rozbalené spodní prádlo a plavky v případě nevyhovující velikosti.
    Prosím, neváhejte nás kontaktovat, abychom mohli situaci rychle vyřešit k Vaší plné spokojenosti. Jsme zde pro Vás, Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.
    S pozdravem, tým Intimino.cz

• Rychlé, spolehlivé jednání.

• Rychlé vyřízení a odeslání
    • Dražší poštovné

• Dobré ceny
    • Nepřehledný eshop, ale o něco přehlednější než několik jiných provozovaných stejným majitelem

Velmi rychlé dodání.

• Ochota personálu
    • Rychlost odeslání balíčku
    • Bezproblémová a rychlá výměna

Objednala jsem si menstruační kalhotky a menstruační plavky. Plavky jsem měnila za větší velikost a úplně bez problému vyměněny. Se zbožím jsem velice spokojená! Vypadá kvalitně. Plavky jsem už měla možnost vyzkoušet a super! Stránku mohu jen a jen doporučit!❤️ Děkuju.

Všechno OK

V obchodě jsem udělala dvě objednávky. Zboží, které bylo skladem, bylo do dvou dnů bez problémů doručeno. U zboží z druhé objednávky se jednalo o tzv. předobjednávku, kde bylo uvedeno datum odeslání 20.-23.6. Na dotaz 22.6. ohledně doručení zboží mi bylo sděleno, že jsem si toto zboží objednala s tím, že odeslání má být 23.6. a že mám čekat doručení následující týden. V pátek 23.6. se status objednávky změnil na "odesláno", nicméně do dnešního dne (29.6.) nebylo zásilce přiděleno sledovací číslo, tudíž odeslána nebyla. Zboží mám zaplacené, informaci ohledně eventuálního problému s odesláním taky žádnou nemám. Přitom zboží už je dle stránek obchodu skladem.

Dobrý den.
    Bohužel jste nás nekontaktovala abychom s Vámi mohly situaci vyřešit.
    U druhé objednávky došlo ke zpoždění. Nastalá situace nás velmi mrzí, ano, chyba je na naší straně a mi se za ní velice omlouváme. Pokud chcete objednávku zrušit napište nám, vrátíme Vám platbu.
    Bohužel jsme nuceni řešit nenadále nastalé technické problémy na úrovni, která nás technicky téměř ochromila.
    Snažíme se nastalou situaci co možná nejrychleji vyřešit a i když se pomalu dostáváme do bodu kdy bude vše
    opět v normálu, nepostupuje řešení problému tak rychle jak by jsme si představovali.
    Vzhledem k velkému množství objednávek řešíme všechny zákazníky individuálně obratem přes email.
    Situace bude brzy vyřešena a zboží budeme odesílat opět do 24 hodin.

Zboží, které bylo inzerováno, že odesílají do 24 hodin jsem zaplatila a kdybych se po týdnu sama nedožadovala vysvětlení, tak se ke mě informace, že stále není na skladě ani nedostala !!!
    Bohužel šlo o menstruační plavky pro dceru a teď máme dva dny do odjezdu na dovolenou a nikde jinde už je neobjednám, aby je stihli doručit.
    Paní je tak nesolidní, že mi vůbec nezvedá telefon a ani nereaguje na sms.
    Takové jednání jsem za celé roky nakupování na internetu nezažila :-(

Reakce obchodu Intimino

nastalá situace nás velmi mrzí, ano, chyba je na naší straně a mi se za ní velice omlouváme.
    Zákaznici jsme se několikrát omluvily a obratem jí vrátily peníze, skutečně nás mrzí, že z naší strany nemůžeme aktuálně
    udělat více, situace bude brzy vyřešena a zboží budeme odesílat opět do 24 hodin.

Na uvedené tel.cislo se nelze dovolat

Rychlé vyřízení objednávky.

Skvělá komunikace, rychlost dodání

Vše ok

• vše v pořádku

Menstruační kalhotky jsem koupila dceři, tak uvidíme, jestli bude spokojená. Velikost dle uvedené tabulky sedí přesně.

• rychlost dodání
    • komunikace
    • kalhotky i plavky sedí skvěle (velikost odpovídá)
    • materiál

• Dobře zabaleno
    • Nevím

S nákupem jsem byla spokojená.I když dceři nevyhovoval střih kalhotek a zboží jsem musela vrátit,vše bylo obratem vyřešeno a peníze rychle vráceny.