Nabízí zboží s dávno prošlou lhůtou spotřeby aniž je to zřetelně avízováno,
    posléze zjistí, že ho nemají skladem a nabízí zboží s krátkou expirací - samozřejmě podstatně dráž...

Reakce obchodu Interkontakt.store

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a upřímně litujeme, že Vaše zkušenost s naší společností nebyla pozitivní.

Rádi bychom vysvětlili, že výprodejová sekce našeho webu slouží k nabídce zboží, které se blíží ke konci svého datu expirace, a to je jasně uvedeno v názvu produktu. U produktu, který jste si objednal, byla tato expirace v názvu.

Nicméně produkt, který jste si objednal, byl k datu objednávky dávno po datu expirace a my jej už dávno skladem neměli. Jednalo se o kartu, která na webu zůstala a kvůli technickému problému se automaticky nezakázala. Tento technický problém už řešíme a omlouváme se za vzniklé potíže.

Nabídli jsme Vám tedy stejný produkt s expirací za 4 měsíce za cenu, kterou u něj nabízíme na webu. Rozumíme, že jste tuto nabídku odmítl.

Ještě jednou se Vám omlouváme za veškeré nepříjemnosti, které tato situace způsobila.

Tým Interkontakt.store

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• NIC

Zboží jsem si objednal 27.12. 2023, Po několika urgencí , jsem dostal zboží
    9.1 2024 , takové služby nebudu dále komentovat,

Reakce obchodu Interkontakt.store

od 22.12.2023 do 5.1.2024 byl náš sklad uzavřen. Zákazníci o tom byli informováni na našich webových stránkách a následně i e-mailem. Všechny objednávky vytvořené v tomto období byly následně odeslány po opětovném otevření skladu. Omlouváme se ta vzniklé problémy.

Tým Interkontakt.store

I pres urgence jsem se zaplaceneho zzbozi nedockal-pry 14 dni inventura...

• marketing
    • kvalita

jestliže se má zákazník spokojit s chlupatícím županem pak může být spokojen.

Reakce obchodu Interkontakt.store

moc nás mrzí, že jste byl s našimi službami nespokojen. Vaši objednávku jsme odeslali hned další den po přijetí.

Ano, je pravda, že bavlněné froté chlupatí. Je proto nutné před prvním použitím župany vyprat podle návodu, který jsme Vám do balíčku přibalili.

Tým Interkontakt.store

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Úplně na hovno shop nic nekupujte po týdnu byla automaticky moje objednávka zrušena a za můj čas mi nebylo dáno ani žádné odskodne

Dobrý den, Ondro,

moc nás mrzí, že jste byl s našimi službami nespokojený.

U produktu, který jste si objednal, byla v našem systému chyba. Kvůli tomu jsme Vám 2x posílali e-mail, abychom Vás informovali o nedostupnosti zboží. Jelikož jsme neobdrželi žádnou odpověď, objednávku jsme stornovali. Omlouváme se za vzniklé potíže.

S přáním pěkného dne

• Výšivka se povedla
    • Kvalita výrobků hrozná materiál županu je jak prostěradlo od Vietnamců není to nic hezkého ani příjemného. Je to velké zklamání a ani nevím jestli to chci použít jako dárek.
    • Delší doba dodání

Dobrý den, pane Novotný,

mrzí nás, že jste byl s našimi službami nespokojený.

Pokud se rozhodnete objednat župan s návrhem vlastní výšivky, jedná se o zakázkový produkt. Po obdržení objednávky županu s vlastní výšivkou, musíme výšivku zadat do výroby a její vyhotovení nějakou dobu trvá. U nás na webu uvádíme, že termín dodání zakázkových produktů je cca 14 dní od objednání. Vaši objednávku jsme odeslali 28.11., tedy 14 dní od data objednání.

Co se týče materiálu županu, naše župany jsou vyrobeny ze 100% bavlněného froté s Öko-Tex Standard 100 certifikací. Bohužel nedokážeme ovlivnit Vaše očekávání. V těchto případech je vždy možné zboží reklamovat.

S přáním pěkného dne

• Žádné
    • Nemá výrobky skladem

Reakce obchodu Interkontakt.store

velmi nás mrzí, že jste byl s našimi službami nespokojen.

O zboží, které jste si u nás objednal, je v posledních měsících velký zájem. Toto zboží naskladňujeme jednou týdně a z našeho skladu rychle mizí. Některé objednávky proto mohou být opožděny, jelikož čekají na další naskladnění. Omlouváme se za vzniklé potíže a delší dobu doručení.

Čekám na dodávku od 10.10 2022

Reakce obchodu Interkontakt.store

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s našim e-shopem.

Poslední týdny jsme se potýkali s menšími logistickými problémy, proto bylo dodání Vaší objednávky opožděno. O celé situaci jsme Vás informovali e-mailem. Moc se omlouváme za vzniklé potíže a delší dobu doručení.

• na dotaz odpoví hned
    • zboží ani po 11 dnech nedorazilo
    • neurčitá odpověď na dotaz ohledně data doručení

Dobrý den, Michaelo,

Velmi nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojená. Poslední týdny jsme měli menší logistické problémy, které se snažíme vyřešit. Moc se omlouváme za vzniklé potíže a delší dobu doručení.

• Dlouhá doba doručení

Reakce obchodu Interkontakt.store

Moc nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojená. Poslední týdny jsme měli menší logistické problémy, které se snažíme vyřešit. Moc se omlouváme za vzniklé potíže a delší dobu doručení.

Tým Interkontakt.store

• cena, vcelku rychle dodáno
    • materiál zakoupeného ručníku je horší, než jsem očekávala, vracet nebudu

Moc nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojená.

Vaši objednávku jsme odeslali hned druhý den od vytvoření. Bohužel nedokážeme ovlivnit, že Vaše očekávání ohledně materiálu ručníku nebyla naplněna.

Tým Interkontakt.store

• Uvádí zboží skladem. Platba předem a pak se zboží nedočkáte, protože ho nemají. To kdybych věděla, tak koupím jinde. Uz čekám 2 týdny a pořád nic

Dobrý den, Martino,

Moc nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojená.

Vaše objednávka byla vytvořena v sobotu ráno a hned v pondělí jsme ji začali řešit. Zboží, které jste si objednala, naskladňujeme jednou týdně. Jelikož se jedná o nyní velice žádané zboží, uvádíme u něj dostupnost 5-7 dní s tím, že zákazníka informujeme, pokud dojde ke zpoždění objednávky. Ke zpoždění může dojít z toho důvodu, že dané zboží prvně odesíláme zákazníkům, u kterých byla objednávka vytvořena dříve než ta Vaše. Váš balíček jsme expedovali 7. pracovní den od přijetí objednávky, tedy 6.9. Za toto zpoždění se omlouváme.

Musíme nicméně dodat, že Vaše objednávka byla na dobírku. Platbu předem jsme tedy od Vás nepožadovali.

Tým Interkontakt.store

• Objednáno již 14 dní, stále nic nedorazilo.

Jedním slovem: KATASTROFA !!!

Dobrý den, Dano,

Moc nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojená.

Vaše objednávka byla vytvořena 1.8. ve 23:35 na zboží, které bylo skladem u dodavatele. U zboží, co aktuálně nemáme na našem skladě, zmiňujeme dostupnost 5-7 dní. Vaši objednávku jsme začali řešit hned další den, tedy 2.8., a následně ji 10.8. předali dopravci. Informace o změně stavu objednávky, a tedy i o předání Vašeho balíčku dopravci, Vám byly automaticky odeslány na e-mail, co jste uvedla ve Vaší objednávce. Poté už předání balíčku řeší dopravce.

Tým Interkontakt.store

doručeno rychle, ale tři varianty produktů pomíchané do sebe, do toho vhozený plastový špinavý pytel namísto výstelky, ramínka se zapletla, jsou nekvalitní, i když cena byla nízká, již je neobjednám, to je lepší nemít žádná.. než tato plastová ze kterých odpadávají klipy
    zboží jsem nereklamovala, protože bylo levné (cca 1700 kč asi 110 ramínek) a můj čas je mi vzácný.. nicméně už nic raději nechci

Reakce obchodu Interkontakt.store

Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Ramínka standardně prokládáme bublinkami, aby se předešlo případnému poškození při přepravě. O tom, že bychom Vám do balíčku přidali nějaký špinavý pytel, nevíme, žádné takové u nás ve skladu ani nemáme. Informaci, že by u ramínek odpadávaly klipy, slyšíme od zákazníka poprvé. Vadné zboží bychom Vám nezaslali. To, co se dělo s balíkem po předání dopravci, netušíme a bohužel ani nemůžeme ovlivnit. Pokud jste s objednávkou byla opravdu tak nespokojená, měla jste ji reklamovat a mohli jsme Vám vrátit peníze. Bez reklamace bohužel nemůžeme nic víc dělat a celou situaci lépe vyřešit.

Tým Interkontakt.store

• Zboží poslali po několika urgencích až po více jak 2 týdnech. Navíc poslali jiné - neobjednané zboží. Dnes 1. 2. 2022 nemám zpět peníze. Jen slibují, že vše vyřeší.

Nedoporučuji!

Dobrý den, Ajo,

Velmi se Vám omlouváme za vzniklé potíže. Předvánoční období bylo pro nás náročné, jelikož množsví objednávek přesahovalo naše kapacity.

Pracujeme na tom, abychom podobným problémům předešli a byli na letošní Vánoce lépe připraveni. Ještě jednou se moc omluváme.

S přáním krásného dne,

• Dnes je 13.1.22.
    Objednávka ze 4.1.22. nedorazila. Za to dotazník o Spokojenosti zákazníka dorazil už 3x.
    Vtipné, že?

Reakce obchodu Interkontakt.store

Od 23.12.2021 až do 6.1.2022 byl náš sklad uzavřený z důvodu dovolené a inventury. Informace byla zaslána v e-mailu po vytvoření objednávky. Váš balíček jsme poté odeslali 13.1.2021 v poledne.

• Obchod nereaguje

Reakce obchodu Interkontakt.store

Od 23.12.2021 až do 6.1.2022 byl náš sklad uzavřený z důvodu dovolené a inventury. Informace byla zaslána v e-mailu po vytvoření objednávky. Moc se omlouváme za vzniklé potíže. Do budoucna pracujeme na oznamovacím okně, které se objeví hned na hlavní straně našeho e-shopu, aby byl zákazník informován o daném stavu na více místech.

Tým Interkontakt.store

• Až na můj aktivní dotaz mi bylo,více než týden od vytvoření objednávky,odepsáno, že mnou objednané zboží (mimochodem vánoční dárek) není tohoto času k dispozici a proto prostě nedorazí..zboží jsem naštěstí nezaplatila předem.Chápu, že před Vánoci je objednávek k vyřízení hodně..ale už jen to,že nabízejí na eshopu zboží, které u dodavatele vůbec není na skladu,je poněkud zarážející..

Dobrý den, Hano,

Moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Před Vánoci nám dorazilo více objednávek, než jsme čekali, a tak děláme vše, co je v našich silách, abychom je v co nejkratším čase vyřídili. Bohužel na to naše kapacity nestačí. Velmi se omlouváme za vzniklé potíže. Už víme, na co se zaměřit, abychom příští Vánoce byli více připraveni.

S přáním krásného dne,