• objednaný vodoměr inzerovaný jako na skladě, k dodání pozítří jsem zaplatil a druhý den oznámili, že jej dodají až po naskladnění. Přišel až za týden.

Kdybych věděl, že vodoměr není skladem koupil bych jej jinde a měl teplou vodu o 3 dny dříve

• dlouhá doba odeslání u zboží skladem při platbě kartou

zboží deklarovali jako skladem,zaplatil jsem on line kartou a nic se neděje

došlo úplně jiné zboží, než jsem si objednal

Priserna logistika, neschopny dopravce a drzy ridic - obchodnik neschopny uznat vlastni chybu a hadajici se se zakaznikem !! To vse pri doprave placene zakaznikem !! Neschopnost a neochota vyhovet pozadavkum zakaznika ikdyz si zakaznik hradi prepravu. Zakaznik se musi podrizovat dopravci ikdyz si sam hradi dopravu !!! NESLYCHANA DRZOST !!!

Reakce obchodu instalatercentrum.cz

Na tento příspěvek se nedá nereagovat. Zboží odesláno na druhý den, zákazník se nebyl ochoten s řidičem bavit o variantě doručení a zatímco řidič byl v telefonátu s námi bezproblémový a ochotný, zákazník byl velmi arogantní. Ono je to vidět i zde z recenze. Ještě je možné zmínit, že doprava objednaného zboží byla zdarma. Z dalších recenzí jiných lidí je zřetelné, že zatímco 99% zákazníků se dokáže s dopravcem bezproblémově domluvit, ve výjimečných případech je vše problém.