Měla jsem objednáno zboží, potvrzenou objednávku, ale pak mě bylo oznámeno, že zboží již nemají.

Dobrý den.

Napsal jsem Vám, že jsme zboží prodávali, ale bohužel někdy před měsícem jeden z našich dodavatelů přestal Vámi požadované zboží dodávat a další ani tento Váš sprchový set nenabízeli. Asi kvůli malému odběru, nevím. A opravdu dodavatel nerozešle všem svým odběratelům email: Tento produkt již nebude skladem. My prodáváme 4850 produktů, naši dodavatelé nabízí dohromady 520 000 produktů, takže skutečně nemůžu ohlídat jednu věc z toho množství, navíc nám ze dne na den odešel zaměstnanec a tak jsem teď během měsíce musel všechno převzít a všechno se naučit, do toho od Vás tohle, děkuji.
    Mimochodem když u vás v krámě dojdou rohlíky, tak taky říkáte, proč tady na krámě mají cedulku, že prodávají rohlíky, když tu žádné rohlíky nemají? Nechápu Vaší logiku.

• nabízíte zboží které nemáte,hnus

Objednávka mi dosud nebyla potvrzena

Reakce obchodu insta-mat

Objednávka nebyla odeslána z důvodu nezaplacení objednávky. Chyba bude nejspíš v chybně zadaných kontaktních údajích při dokončení objednávky, jelikož jsme se snažili se zákazníkem několikrát spojit, bohužel bezúspěšně.

první objednávka nebyla kompletní a v druhé bylo rozměrově jiné zboží

• doprava neobjednaná nnebylo to ppl ne bo pošta a nikdoto nedoručil na zasilkovnu kterou jsem nikdy nepoužil protže pevná linka neumí kody a u ní za skoro 130 korun by bylo ippl které všřím s pozdravem moštěk

špatné upozornění na dopravu

• Zboží nedoručeno
  • Zboží bylo k ničemu nebylo funkční šlo o příložný teploměr \ 62

• Špatná komunikace

Reakce obchodu insta-mat

Je nám líto, že máte špatnou zkušenost s naším obchodem ale chyba nevznikla na naší straně. Objednávku jsme odesílali hned 5.11. O této skutečnosti byl pán informován emailem, bohužel nám nedal jakkoli vědět, že by mu zboží nebylo doručeno.

• komunikace nula - neodepsali na žadný mail
    • doba dodani pomala v porovnani s jinymi obchody
    • nekvalitni zbozi

Mimo jiné zakoupeno 2 x PPR DG přechodka 20 x 1/2 - obě prosakují mezi kovovym zaliskem a plastem! Stiznost na obchod mailem bez jakekoliv odezvy. Asi je jim spokojenost zakaznika jedno. Urcite uz tam nenakoupim.

Objednal jsem si 2×50m PE HD80, přišel mi návin 1x100m. Když jsem volal do obchodu, obchodník mi řekl : "... to máte jedno..." a položil telefon. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkal.