Pochopím, když někdo zruší objednávku z důvodu, že zboží není skladem. Ale aby ho nadále nabízel na stránkách a ještě ke všemu zdražil o 1500 Kč, to mi příjde jako nefér jednání.

Reakce obchodu IN Optik

objednávka byla zrušena z důvodu, že zboží nebylo skladem ani u výrobce. Dále dalekohled v našem eshopu nabízen nebyl, ani není a už vůbec ne o 1500 Kč dráž. Tento dalekohled jsme stáhli z nabídky.
    Za komplikace se omlouváme.

Prodávají zboží, které nemají

• Pro mě žádné.
    • Zaplacení zboží jsem musel urgovat. Stejně tak se po týdnu dotazovat, zda už je zboží na cestě.

Snad jsem měl prostě smůlu, ale nečekaně dlouhá dodací lehota je pro mě zbytečná starost a stres. Je to přes 10 dní a zboží pořád nemám. Raději příště nakoupím z Číny.

• zboží ještě nepřišlo.

zatím nevím.

• špatná aktualizace zboží na internetu, nabízejí to, co nemají a nejsou schopni sehnat, velmi špatná komunikace s prodejcem, nemá přehled o nabídce zboží, tisíce telefonátů

První objednávka proběhla výborně, objednávka začátkem prosince katastrofa, následně zrušena. Na dlouhou dobu budu využívat jiný internetový obchod, nebo ať vymění prodejce.

• asi žádné
    • V komunikaci ohledně zákazníka.

Jelikož také pracuji v optice tak tragédie.
    Bohužel objednávku ruším. Chtěla jsem je jako vánoční dárek. Marně.

• Vysoká cena za nekvalitní výrobek

Pozor na cenu - popis výrobku na stránkách
    je neobjektivní!

• No,jenom je mi divné,že dalekohled,který jsem si objednal bude,až za měsíc,když z jakéhokoliv místa v Evropě jej můžu mít do týdne,to mi vážně hlava nebere,skutečně přemýšlím o tom,že objednávku zruším.
    • Josef Vnučko

těžko říci,je to můj první nákup.

• již žádné
    • podnikatel bez zájmu

vyhnout se obloukem

• Dostal jsem jiné zboží než jsem si objednal.

Byl jsem domluven, že na zboží, které momentálně nemají na skladu, zvlášť nepospíchám a že vyčkám, až bude naskladněno. Kdyby nebylo naskladněno ani za měsíc, souhlasil jsem se změnou objednávky. No a po týdnu bylo zboží doma, ale to změněné. Na co by čekali až zboží dorazí. Neseriózní jednání, nikdy více zde již nic nekoupím. Takovou zkušenost mám já.

Reakce obchodu IN Optik

Dobrý den, dle informací výrobce, dalekohled již nebude vyrábět v boxu. Proto jsme zaslali vámi odsouhlasenou změnu. Nemělo smysl čekat měsíc.

• Tovar ,ktory bol derlarovany na wwweb strankach nezodpovedal skutočnosti pri kupe

Katastrofalny, argumenty typu ,že výrobce bohužel změnil specifikaci bez předchozího upozornění ,mna ako kupujuceho nezaujimaju ja som si objednal novy vyrobok a dostal som nekomletny ,odrcany kus.A napisat /Bohužel tlačí cenu tak nízko, že to někdy dělají na úkor kvality/ ma takiež nezaujimaju pretože som zaplatil nemale eura za vec nekompletnu podla parametrov
    Parametry:

Zvětšení 20
    Typ mikroskopu binokulární lupa
    Hlavice mikroskopu binokulární
    Okuláry WF-10x, 20x

Reakce obchodu IN Optik

Dobrý den, pokud zboží neodpovídá vašim představám, je možné ho do 14-ti dnů vrátit.

• Doba dodania

Seriozny, ale strasne pomaly.

• Rychlá dodávka, dobře zabalené zboží.

Mikroskop avízoval na stránkách kapesní mikroskop jako příslušenství. Po dotazu na obchod jsme zjistili, že součástí balení není. Již byl na stránkách odstraněn. Nádoba s pryskyřicí prázdná nebo vyschlá, mořská sůl minimální množství na dně nádobky. Nebyli jsme schopni mikroskop zaostřit. Na vzorku byl vidět obrys nikoliv struktura. Dle nás neodpovídá avizovanému zvšětšení. Manžel je chemik s laboratorní praxí a neporadil si s mikroskopem taky. Dodávka a komunikace s obchodem dobrá, ale bohužel výrobek vracíme.

• V supermarketech je stejné zboží o 1/3 levnější, tj o 600,-Kč a bez poštovného!
    • Použitelnost zboží mne zklamala.

• široký sortiment zboží
    • aktuální info o stavu zásilky
    • zboží mělo být skladem, respektivě dodáno do 24 hod, nebylo
    • katastrofální, sprostý přístup dopravní firmy z Brna

vzhledem k dopravě ne

• širokou nabídku
    • nepřesné údaje

Zboží kvalitativně nestojí za tyto ceny

• Pozdní doručení.
    • Dle obchodu dostupnost zboží 1 - 3 dny. Dotazem po 4 dnech (+ 2 dny víkend ) jsem se dověděl, že zboží bude odesláno zítra, tj.24.7.2012, tj. 7 dnů po objednání.

Vybrat obchod s lepší dostupností zboží pro zákazníka, rychlejším odesíláním a v případě
    problému s dostupností zboží, lepší a rychlejší komunikace se zákazníkem.

• dobrá cena
    • u zboží uvádějí, že je skladem a po týdením čekání pak na můj tel. dotaz sdělí, že zboží nemají ani oni a ani dodavatel a neví kdy zboží bude dostupné........

lžou o dostupnosti zboží, nedoporučuji!

Reakce obchodu IN Optik

Dobrý den, u zboží bylo uvedeno na dotaz (to znamená, že není skladem a dostupnost se prověřuje dotazem). Pokud jste si toho nevšiml, neuvádějte prosím lživé komentáře.

Zboží použité a poškozené. Doporučuji nakupovat jinde !!.

Reakce obchodu IN Optik

Dobrý den, zboží bylo nové a nepoužité.

• v obchodě jsem nakupuvala na doporučení
    • dlouhá doba dodání ,

nespokojenost