Inzeruji zbozi, ktere nemaji a nasledne rusi objednavku

• objednal jsem si podle fotografie provaz v modré barvě, přišel mi v bílé.

Zboží nedošlo

Reakce obchodu INNA-KT

děkujeme za hodnocení. Kurýrní služba se snaží doručit, vidím však v objednávce chybně uvedené doručovací údaje - zejména nejdůležitější tel. číslo na které by Vás mohla kontaktovat. Prosím kontaktujte nás pro opravu údajů.

• Přepravní služba nespolehlivá

Reakce obchodu INNA-KT

Děkujeme za hodnocení. Přepravní služba se Vám pokoušela zásilku již 2x doručit, bohužel bez úspěchu.

Zboží jsem objednal 8.4., až teprve dnes mi přišla zpráva, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Hrůza.....

Reakce obchodu INNA-KT

děkujeme za recenzi. V objednávce jste však měl ohýbačku s uvedenou dostupností 48h a termínem dodání zvolenou Zásilkovnou ke dni 14.4. / Ve skutečnosti tedy došlo ke zdržení pouze 1den oproti námi uvedenému možnému termínu doručení. Snad se příště nestane :-)

• nekomunikují

• dlouhý doa dodaná

• Zboží bylo uvedeno "na skladě", dosud nedorazilo, nikdo neinformuje.

Reakce obchodu INNA-KT

důvod recenze jsme spolu řešili po tel. děkujeme za omluvu a vysvětlení, že jste si nás spletla s konkurenčním e-shopem, kde jste objednávala ve stejný den. :-) Jsme rádi, že naše objednávka je v pořádku a s naším obchodem jste spokojená. S pozdravem INNA-KT

• týden jsem čekala na objednané zboží,pak jsem objednávku zrušila,celou dobu obchod nekomunikoval

Reakce obchodu INNA-KT

máte pravdu, Vaše objednávka se nám souhrou několika zdržení nepodařila vyřídit tak jak bychom si my i vy si představovali. Omlouváme se a děkujeme za férové hodnocení. S pozdravem INNA-KT

výhodou je doručení zdarma ale velkou nevýhodou je že zboží nikdo nevyzkouší ,tak že když to nechodí jako v mém případě ta nastanou nepříjemné starosti

Reakce obchodu INNA-KT

děkujeme za hodnocení. U těchto strojů je to takové "dvousečné". Dříve jsme elektrocentrály opravdu zkoušeli před odesláním nastartovat atd. jenže toto mělo špatný efekt. Jelikož je pak vidět a cítit zbytky provozních kapalin, většina zákazníků si myslela, že jim zasíláme použité zboží. Je ale pravda, že závadu ve Vašem případě se dalo odhalit pouhým vybalením stroje a důkladnou optickou kontrolou před odesláním. No..už se stalo. Alespoň víme na co si dát příště pozor. Děkujeme za hodnocení a Váš pozitvní přístup při řešení reklamace :-) Za firmu INNA s pozdravem J.Smolík

Dodali jste mi kurty místo zvedacích popruhů.

Reakce obchodu INNA-KT

děkujeme za recenzi a omlouváme se za chybu. Vše se dá samořejmě řešit, ale musíme o nesrovnalosti vědět ;-) Zítra zašleme správné zboží.

Obchod mlčí

• špatně zabaleno-poškozené

zboží přišlo špatně zabalené a poškozené

• Zboží bylo rozbité. Bohužel nikdo nekomunikuje. Nebylo poškozeno přepravou. Ale již v originál balení. No. Příště do kamenného obchodu.

Reakce obchodu INNA-KT

omlouváme se za chybu na naší straně, Váš požadavek jsme zařadili na špatné místo a měli jsme jej za "vyřízený". Dnes odesíláme nový komponent. Děkuji a ještě jednou se omlouváme

Již druhý nákup byl ztrátový
    Když jsem kupoval pouzdro na klíče Magg , tak cena 108 a platil jsem cca 150 korun, účet již nemám.
    Druhý nákup digitální měřič tlaku a výšky dezénu pneumatik.
    Cena 189 a já zaplatil 204 korun.

• Jejich doprava byla strašná. 1 den nedoručeno z kapacitních důvodů. Druhý den oznámeno čas 15-18 hod. čekám doma. V 17.30 mi přijde sms, že nelze doručit zákazník není doma. Uloženo. Po stížnosti doručeno 3 den v 16.30 -avízováno 15.50-18.30. Aspoň tak.

Nejasne ovladani vyse nakupu v souvislosti s vyhodou doprava zdarma

Reakce obchodu INNA-KT

na webu všude máme jasně uvedeno, že doprava zdarma platí pro objednávky zboží nad 2000Kč s DPH. I přesto, že Vaše objednávka zboží nebyla v hodnotě 2000Kč a na mailovou komunikaci jste přestal reagovat, jsme Vám z naší dobré vůle poštovné neúčotvali a zboží odeslali. Vaše hodnocení je zcela neférové a bezpředmětné s úmyslem poškodit náš obchod.

Obchod mi poslal jiné (levnější) zboží než jsem zaplatil. Na reklamace nereagují. Není to v žádném případě seriozní obchod.

• Ještě jsem nic nedostal !!!

• neseriozní