Zboží jsem objednal a dosud neobdržel, nikdo mě neinformoval.

Bohužel objednané zboží jsme si měl vyzvednou osobně. Podle emailu jsem měl vyčkat na telefonát. Je pravda, že jsem první telefonát zmeškal ale volal jsem zpět ale tam mi zaměstnanec eshopu nebyl schopen nic říct - jestli si to jako mám vyvednout nebo už to na skladě nemají... :(

Pri nakupu jsem zvolil moznost osobni odber, ale obchod i pres to chtel abych zadal svoji adresu, tak jsem do kolonky adresa napsal "neuvedeno" a kvuli tomu obchod obkednavku zrusil :)

velká nespokojenost

• Žádné
    • Na internetovych stránkách je nabízeno zboží, které obchod nemá na skladě. Klienta o tomto informuje "Vaše zakazka se vyřizuje". Po několika dnech zjistíte, že se nevyřizuje

Nedoporučuji

• Komunikace, pružná reakce.

Po týdnu od objednávky se nikdo neobtěžoval napsat, zavolat, že mnou objednané zboží není skladem a nebude, i přesto, že na webových stránkách je dokonce v akci.

Komunikace byla ze strany obchodu opravdu slabá. Proč objednávku zrušili netuším, zboží pro osobní odběr měli údajně skladem. Přišla mi mailem jedna věta:
    Vaše objednávka byla zrušena.

• nabízí co nemá

Zboží označené "skladem", ve skutečnosti skladem nemají. O tomto jsem byl informován téměř po týdnu. Způsob přepravy jsem určil PPL a přesto mi bylo zboží doručeno Českou poštou.

• Vcelku široký sortiment,
    • dobré ceny,
    • dobrá dostupnost od metra,
    • rychlost vyřízení objednávky
    • Komunikace je vcelku strašná. Po telefonu trvá pět minut, než zjistí zda-li je zboží skutečně skladem. Podle katalogová čísla, které mají na svých stránkách, neumí najít zboží.
    • Při osobním odběru, přesto že jsem měl vytištěnou od nich potvrzenou objednávku s cenami, mi chtěli naúčtovat(za běžná kolečka) skoro o stovku víc a slevu co mají na netu uznali až po dlouhém dohadování.

Osobní odběr bych už od nich nikdy nezvolil, ale byl to první nákup, tak nechci dělat unáhlené závěry. Ceny mají příjemné, zboží kvalitní a jsou rychlí.

shit

• Výhody jsem zatím žadné neshledal
    • Komunikace se zakazníkem

Zkušenosti s obchodem zatím špatné po objednaní zboží už žádná odezva!!!

• hlavna slabina je internetovy obchod kde sa daju objednat veci, ktore obchod neobsahuje respektive ich nema na sklade
    • neskora akutalizacia internetoveho obchodu
    • dostal som ponuku na tovar rovnako kvalitny len o 3000 4000 Kc drahsi co sa mi zdalo ako zly zart

• Nutnost rychlého nákupu na sportovní akci, jiný výběr bohužel nebyl
    • Velice slabý výběr koleček, ač hlásíte Powerslide či Labeda, pro mne jako krasobruslaře v 70mm kolečkách nemáte vůbec, 72 jen nějaké Hyperwheels, dotazoval jsem se na prodejně JB sport v Dlážděné. Prý nejširší výběr v Praze ... Hlásají reklamní billboardy na okruhu v Braníku u golf.areálu.

Pravděpodobně pro standardní střední proud in-line bruslaře-zákazníky dobré, avšak jako speciálka konkrétně po stránce koleček takřka nulový výběr

• na internetu nebyl aktuální stav zboží na skladu, v tel.rozhovoru s prodavačem mi byl nabídnut jiný druh zboží, samozřejmě dražší. Žádná sleva za způsobené komplikace mi nebyla nabídnuta. Z časových důvodů jsem byl nucen nabídku odsouhlasit, ale celý výběr zboží, provedený předchozího dne v různých internetových obchodech přišel vniveč...