• Neseriózní jednání, peníze za nedodané zboží nevracejí.

• Zboží nedoručili a ani žádná zpráva, jestli je zboží na cestě nebo opožděni zboží. Absolutní neschopnost. Jsem zklamaná. Ještě, že jsem si to dala na dobírku, kdoví jestli bych peníze vůbec viděla zpět.

• Žiadna komunikácia...

• Rychlé vyřízení objednávky

• Vše bylo OK
    • Nevím.

• nekomunikují, termín 8.prosinec 2023 nedodržen

• Zboží nedoručeno ani po měsíci i když slibovali 14 dnů‍♂️‍♂️

• Nedodržení lhůty pro dodání
    • Žádná komunikace, že nestíhají dodání zboží

Zatím jsem neobdržela požadovaný výrobek. Vždy jsem musela psát já, abych věděla jestli bude doručen nebo ne. Objednavala jsem 21.10.2023, již to je 7 týdnu a stále nemám informaci, kdy bude doručen již zaplaceny výrobek.

vše ok

• Tovar nemajú a neinformujú o tom, až keď sa blíži čas dodania, pričom to trvalo skoro 3 týždne. Je to podvodný eshop, heureka už nie je bezpečná na nákupy.

Objednala som hračky pre synovca za 50€. Dĺžka dodania tovaru boli 3 týždne a až po 3 týždňoch sa ozvali, že tovar nemajú a neodošlú ho. Komunikovali síce promptne, no Boh vie, či naozaj peniaze vrátia ako sľúbili. Absolútne neodporúčam nakupovať a na heureku si dávať veľký pozor, pretože e-shopy nepreveruje a jej "garancia" je nulová. Asi ako zmluva napísaná na toaleťáku.

Po měsíci kdy mělo zboží dorazit ,mi odpověděli,že budu čekat další měsíc.Když jsem objednávku zrušil,tak je to již třetí týden co čekám na vrácení platby...Nedoporučuji tento eshop!

Bohužel i po napsání emailu, kdy bude balíček doručen mi bylo řečeno, že 26.10. Každopádně máme 26.10 a nemám žádnou informaci, že balíček se poslal a nebo bude opožděn. Myslím si, že je fér i když máte spoždění, že zákazníkovi napíšete. Tudíž za mě extrémně dlouhá dodací lhůta s minimální komunikací.

• Zaslali špatné zboží
    • NEVRÁTILI PENÍZE
    • NEKOMUNIKUJÍ

Objednal jsem v červenci 2023 dětský stolek s židličkami a dětskou tabuli.
    Zásilka dorazila včas a v pořádku, ale dorazil úplně jiný stolek a židličky. L než jsem objednal a zaplatil !
    Není kam zavolat, tak jsem napsal na reklamace a dle instrukcí zboží bez prodlení vrátil. Kurýr dorazil rychle a zboží si vyzvedl.
    Následně se omluvili l, že mou reklamaci budou řešit až po dovolené tzn. koncem srpna ( co mi je po jejich dovolené? 30 dní na to je zákona).
    Ačkoliv jsem zaslal číslo účtu, tak dnes je 19.10.2023 a stále mi NEVRÁTILI PENÍZE a nikdo na mé urgence NEREAGUJE !
    ROZHODNĚ !!! NEDOPORUČUJI !!!

• Super

• nedodržení dovozu objednávky

neserióznost

Nyní je to 6. týden a zboží stále nedorazilo (mělo přijít za 5 týdnů). Dnes mi sdělili že si počkám minimálně 9 týdnů. Uff. Kdybych tam nezavolal, tak se to ani nedozvím.

• Zboží nepřišlo.

Nelíbilo se mi jak bylo zboží dodané, zabalené pouze ve fólii , bez krabice.

Velmi seriózní jednání, kdy produkt nebyl na skladě a v dohledné době nebylo jisté, zda vůbec bude. Probíhala mezi námi velmi korektní korespondence, se snahou mi vyhovět. Ačkoliv mnou objednaný produkt z důvodu nedodání dodavatelem a nejistota, zda vůbec bude, tento obchod doporučuji z výše uvedených důvodů.

• Nulová komunikace, na uvedeném telefonním čísle telefon nikdo nezvedá, dosud zboží nedorazilo, rozhodně nedoporučuji

Nedoporučuji tento e-shop, čekací doba příšerná,když se chcete zeptat kde zásilka je, telefon nikdo nezvedá, komunikace obchodu nulová! Již nikdy víc!