• všechno v pořádku

• Jako vždycky bez problémů, dobrá cena, rychlé dodání.

• Rychlosta kvaliźta dodání, úplnost,

• Objednána elektronka.Zabaleno ve velké krabici s velkým množstvím bublinkové folie,je vidět že u toho někdo přemýšlel aby se lampa nerozbila.To jeden e-shop mi poslal lampu taky ve velké krabici ovšem uvnitř nebyly žádná výstelka,no lampa to přežila..............................

• všechno v pořádku

• Přehledný e-obchod
    • Rychlé zaslání objednaného zboží

vše ok

Super stojan.

• žádná
    • zboží označené skladem nemají a nedoručí
    • nekomunikují

Objednal jsem zboží označené skladem a uhradil jsem ho. 4.12 mi přišlo potvrzení o přijaté objednávce. Následující den mi přišel e-mail tohoto znění: "Zboží z Vaší objednávky č. 00362812 z našeho e-shopu v tuto chvíli není skladem. Není se čeho obávat, zboží odešleme ihned po naskladnění. O expedici z našeho skladu Vás budeme předem informovat e-mailem."
    Na dotaz v jakém časovém horizontu očekávají naskladnění mi nikdo neodpověděl a na žádost o zrušení objednávky a vrácení uhrazené částky, pokud není termín doručení do vánoc, nikdo nereagoval.

Reakce obchodu imusicdata.cz

rádi bychom Vaší objednávku vyřídili obratem, ale podle našich záznamů nebylo zboží označené jako "skladem". Zkontrolovat si, stav skladu ve chvíli objednání můžete v potvrzení objednávky.
    Za liknavost kolegů, kteří Vám ještě neodpověděli na Váš včerejší dotaz se omlouvám, ještě bohužel nedostali odpověď od dodavatele, aby Vám mohli dát nějakou věrohodnou odpověď.
    Děkujeme za chvíli strpení s odpovědí a hezký den

doporučuji, vše v pořádku

• Skladem a rychlé dodání
    • V nabídce zboží, co jsem nikde jinde nenašel
    • Zatím nic

Nakupoval jsem zde zatím poprvé a vše proběhlo jak má být.

Široký sortiment pro hudebníky i HI-FI.

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše bez problémů, online s rychlým doručením.

Super! Nabízejí perfektní zboží od špičkových dodavatelů.

Rychlé doruceni

Vše proběhlo dobře a rychle. Jsem spokojen.

Ještě jsem nestihl dopsat poslední písmeno objednávky a už zvonil poslíček za dveřmi. Neskutečný fofr!!! Né, vyzvedl jsem si zásilku osobně, příjemné prostředí i velice vstřícný personál. Zboží došlo v té kvalitě a v té podobě jak stálo v nabídce. Kvalitní materiál a svižná doprava. Naprostá pohoda.
    Oldřich Maudr.

• Poměrně široká nabídka.
    • Chybné údaje u zboží, které nemají a nemohou dodat.

• Rychlé vyřízení objednávky

Rychlé a kvalitní dodání.