Zatím nic nedorazilo, bez vysvětlení

2 krat som dostala termin dorucenie a este ani raz mi tovar nedoviezli.
    neslo by to posielat nejaku inak ?

• Uz je to tyden od zaplaceni a zbozi stale nedorazilo

• Objednávky klasické vyřízený obratem.
    • Klub Imunoglukan mě víc než zklamal. Sbírají se body za nakoupené přípravky. 5.12.2022 jsme splnili první hranici, kdy máme nárok na odměnu. Téhož dne, jsem udělala objednávku, která byla obratem vyřízená. Dokonce jsme mezi svátky udělali další objednávku, která přišla obratem. Ale je 1.1. 2022 a dárek (odměna) nikde !!!! Omluvy hned na první obrazovce, že máme mít strpení jsou fajn, ale jak dlouho?, když mezitím přišly dvě vyřízené objednávky. Chápu skluz týden, 14 dní. Nebo kdyby napsali přesně, kdy svůj slib splní... Nechápu to, proč nejsou schopni dodržet svůj slib, ale obrázek si už udělá asi každý sám.
    • Výhody klubu absolutně v našem případě nefungují.

• Rychlost odeslání
    • Krátká doba do expirace

3 ks produktů s expirací za 7 měsíců

• Zboží po 10 dnech od objednání stále nemám.

Objednávka byla vyřízena ihned. V oznámení mi chyběl termín doručení a spojení na kurýra. Zásilka byla doručena až za 4 dny vzhledem ke státnímu svátku. Ale kurýr nedoručuje v sobotu, neavizuje doručení, což i neschopná Česká pošta činí.

• V neděli jsem objednal, zboží skladem, objednávka potvrzena a do čtvrtka nic, tak jsem psal co se děje a až v pátek mi napsali, že zboží odesilaji, takže zatím nedorazilo. Vědět že skladem zboží za týden nedojde, objednávám jinde.
    • způsob dopravy nevyhovuje, kurýr nabídl jeden termín a žádné další, zboží mi nebylo doručeno, nevím, kde v tuto chvíli je (a chybí mi!)
    • Bohužel dopravce po ČR nezaridil. Platbu terminálem. Tedy zásilku jsem neobdrzela.

Nevyhoda=Geis.