S objednávkou ani s doručením poukazu nebyl žádný problém.

• Rychlé doručení
    • Velký výběr
    • Profesionální a vstřícný přístup

objednaný voucher mi dodali rychle.

• Rychle jednání,celková spokojenost

• Není problém se domluvit na změně dodání :) levnější akce než kdekoliv jinde :)
    • Otevřeno pouze do 16:00 (pokud chcete vyzvednout osobně) a někdy se to z práce nedá stihnout pokud pracujete do 17:00 ale zase se dá změnit doručení :)

Byla jsem maximálně se vším spokojená, uvidíme jak proběhne samotná akce ale co se týče objednání, dodání a následného dárkového zpracování,můžu hodnotit na jedničku :)

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní slova :) Určitě se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi s Vámi domluvíme vše co je v našich silách. Na prodloužení otevírací doby právě pracujeme, do Vánoc nás tu zastihnete do 17.00 ;-) Přejeme krásné Vánoce a v příštím roce se těšíme při dalších zážitcích :-)

Agenturu jsem našla na internetu. Mají velký výběr zážitků. Oceňuji velmi rychlé doručení. Zatím spokojenost, zážitek bude dárek, tak ještě nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

moc nás to těší, děkujeme :)

• Rychlé vyřízení
    • již po druhé mě obchod nezklamal

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Dobrý den, moc děkujeme, že jste si ve vánočním shonu našla chvíli na krásné poděkování naší práci. Moc nás to těší. Pokud již nebudeme v kontaktu přejeme krásné a klidné svátky :-)

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

děkujeme za doporučení a těšíme se na zážitek s držitelem/kou certifikátu ;)

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

děkujeme a přejeme krásný den!

Vše proběhlo bez problému a obchod ochotně odpověděl na všechny dotazy.

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

děkujeme za krásné hodnocení, rádi se vynasnažíme i dále k Vaší plné spokojenosti :-)

Obchodu nemám co vytknout. Kupuji zde zážitek již po několikáté a vždy bylo vše v naprostém pořádku. Skvělá komunikace s obchodem i rychlost dodání. Určitě nenakupuji naposledy.

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Dobrý den, moc nás těší Vaše spokojenost a přízeň. Děkujeme za krásná slova, která nás velmi potěšila :) Budeme Vás rádi nadále těšit a snad Vás ani v nejmenším nezklameme :) Pěkný večer!

V Impresiu jsem zakoupil pouze dárkový poukaz pro kolegu k odchodu do důchodu. Byl nadšený a moc se mu líbilo zpracování a kvalita poukazu. Mě nejvíce oslovila možnost vložení vlastního věnování a motta. Velmi kladně hodnotím rychlost e-shopu a profesionální, ale velmi příjemný, přístup při osobním vyzvednutí. Děkuji a rád se na Vás v budoucnu opět obrátím!

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Velmi děkujeme Vašku! :-) Těšíme se, co si kolega vybere ;-) a těšíme se na další návštěvu!

• Už třetí den po objednání byl poukaz k vyzvednutí.

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Rádi bychom doplnili, že dárkové balení vystavujeme na počkání, bylo pro Vás připraveno ihned po obdržení Vaší objednávky, ale ne každý má hned cestu :-) Pokud byste nám chtěla napsat co Vám chybí do 100% spokojenosti budeme moc rádi na [email protected]. Přejeme pěkný den

Skvělá komunikace, naprostá spokojenost :)

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

děkujeme, moc nás to těší! :-)

• rychlá a bezproblémová komunikace
    • pěkné grafické provedení voucheru

Zařízení vocheru bylo zcela bezproblémové. K jeho využití se nemohu vyjádřit, protože jsme voucher koupili jako dárek.

Naprosto super!

Reakce obchodu Impresio zážitková agentura

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi :-)

spokojenost,velmi rychle doručení,velmi pěkný dárkový poukaz

Výborná dostupnost v Brně. Milý a ochotný tým lidí.

rychlé a milé jednání :-)

• spolehlivost
    • vstřícnost