• Nespolehlivá data

Na objednavku čekám už měsíc o čemž jsem byl informován, ale po měsíci přišel další email odkládající mě o další 2 měsice.
    Objednavku jsem zrušil a pořád zadna refundace

Ahoj,

objednal jsi zboží v předprodeji a uvedený termín 30.3. byl pouze orientační, dodaný dodavatelem. Jakmile nás informoval o zdržení ve výrobě, obratem jsme tě kontaktovali. Zprávu o zdržení jsme zasílali 12 dní od vytvoření objednávky, tj. 18.3.
    Na našich stránkách nalezneš i informaci o tom, že předobjednávkové datum se může změnit. Vycházíme vždy z aktuálních dat dodavatele. Případné zdržení není bohužel v našich silách ovlivnit.

Platbu jsme zasílali zpět, týž den, kdy jsi objednávku zrušil.

Tvé imago

• Nepresny rozmer
    • Hrany nesviraji pravy uhel
    • Na hranach zmackane od prstu
    • Jako podklad pod fotogfrafie Nepouzitelne

Reakce obchodu imago.cz

komplikace nás mrzí. Není problém pěnové desky reklamovat. Stačí zaslat fotografie na náš e-mail, bez nich není možné posouzení.
    Jedná se o produkt se zanedbatelným množstvím reklamací, což ale nevylučuje možný kaz z výroby.

• Výběr
    • Popis produktů
    • Ceny

Doručený hrnek má lehce nakřivo potisk a je špinavý, což je velmi nepříjemné a příště zvolím konkurenci.

Zatím jsem nedostala nic. Jelikož jste psali.až vám zboží dorazí zašlete c.uctu . Byla objednávka asi větší.na sladě jste neměli takové množství. Doufám, že bude vše v pořádku a já se dočkám

Reakce obchodu imago.cz

jak Vás již informoval kolega e-mailem. Zboží bylo skladem už v momentě vytvoření objednávky a protože jste vybrala jako typ platby bankovní převod, objednávka tak čeká na zaplacení.
    Byla vytvořena přes portál Heureky a ta také zasílá podklady k zaplacení.

Jakmile objednávku uhradíte, balíček odešleme.

Vaše imago

Ps: Platba ani odpověď na naši zprávu k nám nedorazila a objednávka tak byla ze strany Heuréky zrušena z důvodu nezaplacení.

• nedodržení podmínek objednávky

Reakce obchodu imago.cz

zákazníka jsme kontaktovali. Jako způsob dopravy zvolil doručení do Alzaboxu a jako způsob platby zvolil dobírku.
    U boxů se však platí dobírka předem přes aplikaci. Tato informace je vždy uvedena přímo při výběru výdejního místa a i z toho důvodu je levnější volit platbu předem, či bankovní převod.

Pokud vybere standardní výdejní místo a ne box, zaplatíte dobírkou až při převzetí zboží.

Výběr dopravy a platby je vždy na Vás.

K žádnému nedodržení podmínek tak nedošlo.

• Rychle dodání
    • Chyběl český návod a
    • Zadala jsem o něj a ze strany obchodu žádná reakce

Reakce obchodu imago.cz

původní e-mail s žádostí o zaslání českého návodu neevidujeme. Po telefonickém kontaktu Vám kolega poradil jak létající zlatonku použít.
    Není dodávána s českým návodem. Povinnosti návodu v českém jazyce se nevztahují na případy, kdy se jedná o zřejmé nebo obecně známé skutečnosti, což se týká tohoto produktu.

Dokument v balení v anglickém jazyce není návodem, ale sběratelským předmětem s pravidly pro samotnou hru Famfrpál.

Vaše imago

• Pokud něco nemají na skladě zásilku vám neposlou a pozdrzi ji do doby než naskladni. Hrůza

Poprvé jsem objednal a vypadá to že naposledy. Už je to 11 dní a zásilka nikde, samozřejmě komunikace nulová.

Reakce obchodu imago.cz

objednávky odesíláme, jakmile jsou kompletní. Přímo v košíku je při objednávání tato informace uvedena a zvýrazněna.
    Informace o nulové komunikaci se nezakládá na pravdě. Na e-mail a na uvedený telefonický kontakt Vám bylo zasláno potvrzení o vytvoření objednávky a také jste obdržel e-mail o zpracování objednávky, kde je taktéž uvedena informace o zaslání objednávky hned jak bude kompletní. Případně je uvedena i v obchodních podmínkách.

Pokud potřebujete zboží na konkrétní datum, stačí tuto informaci připsat do poznámky k objednávce. Případně je možné kontaktovat naši zákaznickou podporu telefonicky nebo na chatu.

• Špatná komunikace

Přišla mi rozbitá lampička po telefonické domluvě jsem čekala telefonát z reklamačního oddělení. Místo toho mi přišel jen e-mail s nabídkou 5% sleva na další nákup. Poškození není možné dopravou proto jsem čekala vstřícnější jednání. U obchodu který mi zašle již od nich poškozený produkt určitě nakupovat nebudu. Takže 5% sleva na další nákup je ne jen směšná ale urážející. Navíc radši napíší e-mail aby se nemuseli s nikým bavit a řešit to. Nedoporučuji.

Reakce obchodu imago.cz

Reklamace řešíme zpravidla e-mailem z důvodu dohledatelnosti potřebných informací, včetně zaslané fotografie.
    Z té je taky patrné, že nešlo o rozbitý nebo poškozený kus, ale pouze o kosmetickou vadu (zapínací tlačítko vyosené a částečně zapuštěné). Následně jste potvrdila, že je lampička plně funkční. Zboží jste potřebovala do víkendu, kdy již nebylo možné zajistit náhradu. Z toho důvodu Vám tak byla nabídnuta odpovídající kompenzace.
    Do tohoto dne však od Vás neevidujeme žádnou odpověď, zda s kompenzací souhlasíte (což tedy evidentně ne).

Jako další z možností je samozřejmě vrácení zboží do 60 dnů od vyřízení nebo jeho výměna.

Vaše imago

Hnusná plastová věc ještě odřená,vůbec to nezodpoveda obrazku
    Černý plast není roh na pití jako sorry
    Škoda peněz

Reakce obchodu imago.cz

roh na pití není plastový, ale jedná se o přírodní zvířecí roh. Co kus to originál. Žádný není stejný a jak uvádíme v popisu produktu, je v různých barvách dle naší aktuální nabídky.
    Jako přírodní materiál může mít drobné oděrky, které jsou zpravidla přelakované a doleštěné z výroby.

Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte samozřejmě možnost jej ve lhůtě 60 dnů od vyřízení objednávky vrátit.

• nic mi neprisloa uz to jsou vic, jak 2 mesice

Reakce obchodu imago.cz

zakoupil jste figurku nabízenou v předprodeji, s orientačním datem naskladnění okolo 28.2.
    Tuto informaci jsme v době objednání uváděli přímo u produktu, v košíku a také ji naleznete v informačních e-mailech, které jsme Vám po vytvoření objednávky zasílali.

Objednávku pro Vás vedeme v evidenci a jakmile bude produkt k dispozici zašleme Vám platební údaje.

• Brzké dodání
    • Příznivá cena
    • Zanedbatelně poškozené
    • Produkt co jsem si obědnal má na šířku 150 cm jak měl mít. Ale výška není uvedena a očekával jsem že to bude i 150 cm na výšku.

Reakce obchodu imago.cz

zakoupil jste produkt Kepr metráž. V popisu produktu uvádíme, že odběr je možný pouze po celých metrech. Šířka role je 150 cm a počet ks v objednávce tak vždy dává počet metrů délky. To koresponduje i s názvem produktu.

Za poškození se omlouváme, je možné, že drobný kaz švadlenky přehlédly.
    Stačí zaslat e-mailem foto poškození, není problém domluvit se na kompenzaci nebo výměně.

Vaše imago

Bohuzel, zbozi bylo na sklade a tudiz jsem ho dala do kosiku. Me nemile prekvapeni bylo, kdyz jsem po zaplaceni zjistila, ze mi bude doruceno, az vse bude skladem.

Reakce obchodu imago.cz

vytvořila jste si sice objednávku, do které bylo vše skladem. Následně jste však tuto objednávku zrušila a druhý den vytvořila novou, doplněnou o další položku. Mezitím však jiní zákazníci 2 z těchto produktů zakoupili. V době objednání druhé objednávky tak již tyto produkty k dispozici nebyly. Rezervace produktů probíhá až vytvořením objednávky.

Informace, že produkty nejsou skladem se Vám zobrazovala již v košíku, v objednávkovém procesu. Tedy ještě před samotným zaplacením. Tato informace je uvedená také v e-mailu s potvrzením objednávky a také ve zprávě, kdy je objednávka zpracována.

• Čas
    • Dostupnost
    • Kvalita obalů
    • Neshodující se vzhled krabice
    • Poškozená krabice

Zboží dorazilo rychle, všechno proběhlo bez problémů, bylo pěkné zabalené.

Bohužel po otevření se ke mě dostala úplně jiná, poškozená krabice, než na obrázku. Zboží uvnitř naštěstí odpovídalo, ale kvůli stavu krabičky jsem zvažoval vrácení a reklamaci.

Reakce obchodu imago.cz

obrázek je v případě miniatur Warhammer pouze ilustrační. Některé figurky výrobce dodává pouze v bílých krabicích, které by měly u produktové fotografie nulovou vypovídací hodnotu.

Zboží zasíláme nové nepoškozené a snažíme se jej zabalit vždy co nejlépe. Ovšem případné poškození při dopravě nemůžeme ovlivnit.
    Není problém domluvit se na částečné kompenzaci. Stačí když zašlete foto s krátkým popisem na náš e-mail.

Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení
    Vaše imago

Naprostá katastrofa. Dopředu objednané a zaplacené zboží údajně nebylo posléze dodáno dodavatelem obchodu. Na výběr v této situaci vrácení peněz nebo si můžete počkat, až dodavatel zboží dodá, ovšem jak dlouho na to budete čekat, to už se nedozvíte. Nabízejí zboží, které nemají skladem, ale dopředu si ho zaplatit klidně nechají (možnost dobírky existuje, samozřejmě však zpoplatněná). Velice nesolidní chování e-shopu, neobjednám již vůbec nikdy. Knihy Dobrovský nabízejí minimálně stejný sortiment, objednané zboží rovněž nebylo na skladě, ovšem dodáno naprosto bez problému.

Reakce obchodu imago.cz

dvě knihy z Vaší objednávky nebyly v době objednání skladem. Tuto informaci, včetně orientačního termínu naleznete přímo v detailu produktu a také v informačních e-mailech, které Vám byly odeslány.

Následně jsme od dodavatele obdrželi informaci o nedostupnosti jednoho z titulů. Námi nabízené řešení jste odmítla a objednávku jste zrušila. Platba včetně poštovného Vám byla bezodkladně vrácena.

Typ dopravy a platby je vždy na zákazníkovi. V případě klasického bankovního převodu nevyžadujeme platbu předem. Platební údaje zasíláme až po naskladnění.

Byť se snažíme držet u produktů aktuální termíny, skladové počty se u nás i dodavatelů mění v reálném čase. Může se tak bohužel stát, i díky šíři našeho sortimentu, že se mezitím některá z položek vyprodá.

Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení
    Vaše imago

• dlouhé čekání na vyřízení
    • pak dostanete 2 malé šutry v ceně s dopravou cca 300.- Kč
    • přitom v recenzích jsou na prvních místech ty, kterí vychvalují jak je ten doručený pazourek velký, krásný a měl by se nalámat na menší kousky
    • vyhozené prachy

Reakce obchodu imago.cz

zakoupený produkt nebyl v době objednání skladem a orientační termín uvedený přímo u produktu byl 25.7.
    Naskladnit se nám jej podařilo dříve, než jsme avizovali a zároveň jste byl telefonicky informován, že se u produktu změnila jeho váha.
    Ta je cca 50g a ceně 89 Kč odpovídá také kvalita pazourku. Odeslání balíčku jste nám potvrdil.

Zmíněná hodnocení jsou původní, kdy jsme produkt nakupovali od jiného dodavatele. Fotky jsme z hodnocení odebrali, byly opravdu matoucí. Jeho aktuální vzhled odpovídá produktové fotografii.

Také platí informace uvedená u produktu: Námi nabízený úštěp pazourku je ideální ke křesání pomocí ocelového křesadla.

Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte samozřejmě možnost jej vrátit ve lhůtě 60 dnů od vyřízení objednávky.

• Soška byla levná
    • Soška byla špatně nabarvená.
    • Soška měla zelené obočí

Už nikdy si nic v obchodě neobednám

Reakce obchodu imago.cz

pokud je figurka dodána v neodpovídající kvalitě je to důvod k reklamaci.

Na náš e-mail stačí zaslat foto spolu s číslem objednávky a figurku Vám rádi vyměníme.

Za komplikace se omlouváme

• Uváděná gramáž 102 g a skutečná 50 g

Cena s dopravou a dobírkou při 50 g je astronomicky vysoká !

Reakce obchodu imago.cz

přímo u produktu máme uvedeno, že cena jest za 50g čaje a celková hmotnost včetně plechovky je 102 g. Také na produktové fotografii je gramáž uvedena.
    Cena odpovídá kvalitě čaje.

Výběr dopravy a platby je na Vás, při platbě bankovním převodem nebo rychlou online platbou dobírkový poplatek neplatíte. U výběru Zásilkovny je poštovné pouze 59 Kč.

Vaše imago

• Obchod není schopen sehnat knihu, kterou má v nabídce, přestože měl datum naskladnění 17.5. Dnes je 22.5. a od obchodu žádné info.

Reakce obchodu imago.cz

termíny uvedené od produktů jsou pouze orientační. Snažíme se vždy držet aktuální data dodané vydavatelem.
    Naskladnění knihy zatím neproběhlo. Máte pravdu, že termín, kdy měl být dotisk knih hotov byl cca 16.5. a tato informace byla uvedena přímo u produktu.

Knihy by měly dorazit každým dnem a jakmile se tak stane, budeme Vás informovat a objednávku vyřídíme.

Za zdržení se omlouváme
    Vaše imago

Kus pazourku byl na další zpracování prakticky nepoužitelný. Šlo o ostipany valoun bez náznaku hran.

Reakce obchodu imago.cz

bohužel jste nespecifikoval, pro jaké použití jste jej zakoupil. Jiskry vykřeše i pazourek bez ostrých hran. Jelikož se dobře štípe, není problém z něj vytvořit několik velmi ostrých úlomků.

Námi nabízený úštěp pazourku je ideální ke křesání pomocí ocelového křesadla, které máme taktéž v nabídce.

Pokud Vám nevyhovuje, máte samozřejmě možnost jej do 60 dnů od vyřízení objednávky vrátit.

Vaše imago

• Imago má neuvěřitelnou nábytku. Nejdete tam mnoho věcí, které jinde v Česku nenajdete.
    • Největší nevýhoda Imaga je cena. Která je častokrát větší, než v jiných obchodech.

Celkově je Imago, dost dobrý obchod. Všechno funguje, tak jak má. A promě jedné zásilky, mi bylo všechno doručené v dobrém stavu.

Reakce obchodu imago.cz

v objednávce, kterou hodnotíte jste měl celkem 3 RPG hry v elektronickém formátu. Všechny s dobrovolnou cenou "zaplať kolik chceš".
    U všech jste zvolil 0Kč a objednávku jste tak měl zcela zdarma.

Marže máme nízké, ale samozřejmě není možné držet ve všech segmentech naší nabídky cenu nejnižší. Disponujeme však věrnostním programem, který případnou vyšší cenu kompenzuje. Pravidelně také máme na zboží slevové akce.

Pokud máte k dispozici konkrétní produkty, zašlete nám je prosím e-mailem. Cenu prověříme.