• Rychlý a kvalitní servis od materiálů a příslušenství, přes objednávky, zpracování , bakeni zakázek,až k doručení.
    • Využití České pošty jako dopravce balíků do ruky, (možná záleží na kraji, ale pro Prahu platí téměř pokaždé problémy s doručením), značně kazí renomé jinak skvělé společnosti

• +++
    • NIC

DOPORUČUJI

• Naprosto vyčerpávající odpovědi na všechny mé telefonické dotazy

• +++
    • NIC

DOPORUČUJI

Jsem velmi spokojený, objednávka byla vyřízená rychle a doručená v pořádku.

Tento obchod je naprosto nejlepší, které jsem za posledních 10 let oslovil.Nemá absolutně konkurenta na jeho úrovni.Vše špičkově zabalené proti poškození v přepravě a rychlost odeslání jej staví na špičku pyramidy.Díky ,že jsem Vás objevil.

Tento obchod je ukázkovým vzorem, jak opravdový profesionál dokáže bleskově reagovat na objednávku zákazníka.Je radostí zákazníka narazit na takto fungující obchod obzvlášť ,když Vás žene čas a potřebujete mít objednané věci co nejdříve k dispozici.Zde se prostě nečeká a tak vřele doporučuji .

Objednavka vyrizena rychle, perfektne.

• bleskové vyřízení objednávky, odeslána ještě týž den, kdy byla zadána. Skvělé a spolehlivé služby.

Naprostá spokojenost!

• Spolehlivost

Zboží přišlo myslím, že hned druhý den, což nás překvapilo. Bylo perfektně zabalené. Supr obchod. Budu-li ještě potřebovat toto zboží, tak již vím na koho se mohu s důvěrou obrátit. A tímto také děkuji. S pozdravem J. Franta

• Přehledně zpracovaná webová prezentace, rychlé jednání při zpracování objednávky, kvalitní balení k doručení .
    • Doporučuji změnu dopravce

Rychlé vyřízení objednávky, kvalitně zabalené panely.

• Rychlé doručení, dobrá komunikace, kvalitní zboží

• Platila jsem až na poslední chvíli, a přesto mi objednávka nebyla zrušena. Děkuji za to.
    • Nekomisní a spolehliví.

• komunikace
    • rychlost dodání
    • ochota

Naprostá spokojenost

• rychlost dodání

Velmi mě potěšilo to, jak byl choulostivý materiál zabalen. Velmi pečlivě, i rohy krabice výstražně označeny. Zboží samotné je super, barva odpovídá. Děkuji