• Rychlost, kvalita balení, komunikace

• velmi rychlé odeslání/dodání zboží (asi nejrychlejší, co jsem kdy zažila :-))
    • příznivé ceny

Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé jednání

• krásné zboží
    • sortiment, který jinde úplně nenajdete
    • popisky a přehlednost celého eshopu
    • vyšší cena za originálnější věci

Dlouho jsem hledala stylové a vkusné prostírání z koženky a našla jsem právě tady. Když budu hledat do domu něco pěkného, ráda sem znovu zavítám. Ceny produktů jsou asi vyšší, než má konkurence, ale věci jsou podstatně hezčí a věřím, že i kvalitnější.

Vše OK

rychlé dodání, vše v pořádku jako vždy

• Rychlé vyřízení objednávky, křehké zboží pečlivě zabaleno.

Velmi pěkné provedení, nízká hmotnost. Doufám, že bude dlouho sloužit.

• Velký výběr pěkných a vkusných doplňků do bytu

Velký výběr a dobré ceny, také rychlé dodání. To jsou přednosti tohoto obchodu.

vše v naprostém pořádku

• Velký výběr, příznivé ceny, výborné zabalení zásilky

nic

• Velmi rychle doručeno

• Vše OK

Zajímavý sortiment, všechno proběhlo rychle a v pořádku…

Jsem velice zklamaná jednáním tohoto e-shopu. Na mou poslední objednávku jsem místo poděkování obdržela velice netaktní e-mail, ve kterém jsem byla osočena, že příliš mnoho zboží vracím. Pakliže má obchod možnost vrácení zboží ve svých obchodních podmínkách a navíc si kupující náklady spojené s vrácením zboží hradí sám, pak nerozumím tomu, proč to vůbec někdo řeší a ještě takovou formou. Ano, někdy si objednám zboží v několika barevných variantách a ty, které se mi nehodí, vrátím. Ale to je zkrátka z toho důvodu, že na fotce v e-shopu některé zboží, co se barvy a materiálu týče, vypadá jinak než v reálu. A pokud chci mít doma vše hezky sladěné a do kamenného obchodu se nedostanu, pak jinou možnost nemám. Ostatně si myslím, že je toto problém všech e-shopů, ať už s bytovými doplňky nebo třeba s oblečením. Nikdy jsem se ale nesetkala s takto nezdvořilou reakcí, navíc od jednoho z majitelů, jak jsem posléze zjistila. V obchodě, kde si neváží každého zákazníka, já už tedy nikdy více nakupovat nebudu.

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Doporučuji obchod.

• Kvalita zboží

Opakovaná skvělá zkušenost s obchodem i značkou Leonardo.

Vše OK

vše rychlé a v pohodě