Kdybych o výrobku věděla to, co bylo přiloženo na papíře k výrobku a já se dozvěděla o jeho nevýhodách či sporných , velmi sporných funkcích už když jsem výrobek objednávala - nikdy bych si ho nekoupila.Věděla jsem, že si nekupuji ve vozíku i "chodítko", ale aby se mi - prázdný - tak překlápěl, o tom jste pomlčeli. Cena je nehorázná s přihlédnutím, co vozík umí ( neumí). Vím, to není vaše vina,vyrábí to Španělé, nemýlím-li se. Ale prosím, abyste v nabídce na internetu zdůraznili i jeho nevýhody.

Dobrý den, po týdnu čekání si stále dopisuji s paní Frankovou a marně čekám na dodání zaplaceného zboží, které potřebuji!

Reakce obchodu IDEA Domov

Vážená paní Košťálová, objednávku jste učinila 17.8. a následující den jsme zboží předali na odběrní místo WEDO ( dříve Úloženka) k odvozu na Vámi zvolené Výdejní místo. (Viz zaslaný tracking e-mailem). Po předání zásilky přepravci, její další osud je již vždy v rukou přepravce. My můžeme pasivně sledovat pohyb zásilky na tzn. trackingu. Zásilka byla na cestě více dní než obvykle, ale za to opravdu neneseme zodpovědnost. Naštěstí dnes tj. 24.8. v dopoledních hodinách Vám byla zaslána informace přepravcem o možnosti vyzvednutí zásilky. Jsem upřímně ráda, že budete moci očekávaný produkt co nejdříve vyzvednout. Přeji příjemné dny, bez stresu. Za náš e-tým vyřizuje Daniela Fraňková

27.7.2021 jsem objednala a dnes je 20.8.2021 a odezva žádná!Při telefonátu s paní jsem měla pocit obtěžujiciho zákazníka .Zboží jsem naštěstí chtěla zaplatit bankovním převodem ….nebylo poslat kam ,protože obchod ani po e-mailu neodeslal údaje .

Reakce obchodu IDEA Domov

Vážená paní Chvojková, dne 27.7. jste nám žádnou objednávku nezaslala! Ani jste s nikým z našeho e-shopu nehovořila. Tato recenze se vztahuje k obj. č. 4082, která byla vytvořena dne 13.8. V neděli 15.8. jsem Vám zaslala info tom, že zboží je skladem, pokyny k provedení platby a žádáal jsem o potvrzení navrhovaného dne dodání - to vše e-mailem. DOPOSUD JSTE NEZAPLATILA, ANI NEODPOVĚDĚLA.
    Takže Vás prosím, abyste laskavě "plivala oheň" na subjekt, se kterým jste uzavřela kupní smlouvu Ve Vámi uváděný den. Vaše recenze je naprosto nepravdivá a urážející. S pozdravem.
    Proti vaší recenzi se ohrazuje Daniela Fraňková, za celý tým pracovníků firmy

• prodávájí co není skladem

prodávájí co není skladem a můj čas strávený objednáváním neexistujícího zboží a následné řešení, také něco stojí. Příště jim ten čas vyfakturuji ať se tento český nešvar vytratí.

Špatně funkční stránky. Po vyplnění údajů a přechodu na další krok zmizela část dříve vyplněných údajů...