• nevim o zadne
    • e-mailova komunikace vubec nefunguje!Telefon mi zvedli.

Muj nazor je vcelku negativni, zbozi sidce doslo ale jedna baterka byla uplne spatna proste nepasovala do paru, co jsem zakoupila pres slevovy portal, to se ale napravilo tim, ze jsem zatelefonovala a domluvila si vymenu, ktera probehla vcelku vporadku.
    Ale velke minus je,ze vubec nereaguji na e-maily! A potom nabizene zbozi neodpovida napr. ja jsem zakoupila clearatomizer ce5+ ale podle me to vubec nebylo to za co se to vydavalo, nebylo to sroubovaci, pouze nasazovaci s tesnenim, stalo se mi vicekrat, ze pri manipulaci se to od sebe roztrhlo a liqui vytekl proste katastrofa a to jsme to meli jen tyden, takze jsme pak zakoupili jiny. Baterky bych hodnotila celkem pozitivne, prozatim a dalsi problem je nabijecka, je uplne mimo, ani neni baterka nabita a nabijecka ukazuje, ze je a dale nenabiji, musi se s tim stelovat jak radio, a stejnak nenabiji az do konce, takze taky zadna slava. Po techto zkusenostech uz bych zde nenakoupila :(

Reakce obchodu icigaretka.cz

Na e-mail reagujeme,mnoho našich zákazníků s naší komunikací je velice spokojeno.Ano u paní,která zakoupila voucher přes slever.cz.Nám chodilo mnoho dotazů ,proto jsme komunikovali více telefonicky.Dle našeho názoru nejlepší komunikace.
    V případě nespokojenosti se zbožím má zákazník 14denní lhůtu na vrácení zboží.
    V případě vadného zboží máte možnost reklamace.
    Zde máte možnost si prohlédnout popis ecigarety :
    S pozdravem Jan Krejča

Sem dosti znachucen jelikož zboží v ceně 1746 Kč aby my přišlo neúplné a na uvedený tel. kontakt se nelze dovolat tak to je pro mne vrchol drzosti co je to vnaší republice možné.. A pokud se to nedořeší tak nemohu nikomu tento obchod doporučit.

Reakce obchodu icigaretka.cz

Vše vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

• O žádných nevím.

Zákazníci by si měli dávat velký pozor na padělky!