Zboží jsem objednala a ihned zaplatila před týdnem. Od té doby žádná zpráva. Na celkem tři e-maily v různé dny, žádná reakce - neodpovídají.
    V tomto obchodě již nakupovat nebudu, zákazníka si neváží, jen chodí od nich samé reklamy, ale nedají žádnou zprávu. Zboží uvedeno skladem, u dopravce stále ukazuje, že čekají na předání balíčku . Pokud je zboží skladem, neočekávala bych, že ani za celý týden nepošlou.

Všechno v pořádku, akorát to nic nedělá

• Obchod pouze spamuje, místo aby se soustředil na vyřízení objednávky.

Reakce obchodu iamcbd.cz

Dobrý den, omlouváme se, že jste nabyl tento dojem. Rozhodně to není účelem. Komunikaci se zákazníky máme nastavenou tak, aby byla pro obě strany příjemná a hlavně užitečná.

Přitom se, troufám si říci, zvládáme soustředit i na vyřízení objednávek. Na tu vaši však nedošlo, neboť jste ji neuhradil a tedy nebylo co zasílat.

Ať se Vám daří! Štěpán z I am CBD

Vážení ptali jste se kde jsem zjistil že u jiných dodavatelů je doporučeno jednu kapku denně.Nebudu uvádět o které firmy jde ,neb sami velmi dobře znáte svou konkurenci běžně dostupnou na internetu.A jen musím ještě dodat ,že po 3 dnech užívání začínám mít bolesti žaludku a tak s Vaším přípravkem musím přestat.

Reakce obchodu iamcbd.cz

Krásný večer pane, je to tak, na podpoře jsme se ptali na dávkování, neboť jsme mysleli, že Vám zmiňované dávkování patří nám, tak jsme měli obavu, že se nám na web vloudila chybička.

Co se samotných bolestí týče, jak jsem Vám psal do mailu, tomu úplně nerozumíme, nikdy nikdo nám tohle ještě nenapsal. Chceme ale, aby vládla 100% spokojenost, protože jsme Vám právě vystavili dobropis na Vaši objednávku a prostředky vrátili.

Díky za důvěru ať se vám daří! Štěpán z I am CBD

Doručení trvalo celkem dlouho. Objednáno v čtvrtek doručeni až v úterý…

• Poplietli ste doručovaciu adresu
    • Poplietli aj produkt ktorý som objednal
    • Pýtajú si platbu vopred, a ešte odošlú na zlú adresu zlý produkt.

Reakce obchodu iamcbd.cz

Krásný den, to se opravdu nepovedlo. Kontrolovali jsme to v systému a opravdu se na adresní štítek načetla špatná ulice. Pokud jste našel v balíčku jiný produkt, je to určitě naše chyba. Bohužel nám platební brána neumožňuje přijímat platby za CBD v EURech, proto je jediná cesta platba dopředu.

Celkově se to určitě nepovedlo, proto si produkt, která Vám přišel nechejte a my Vám jako omluvu zašleme ještě ty správné kapky, které jste si objednal, může být?

Díky, Štěpán z I am CBD