Vždy rychlé a bezproblémové dodání, jsem spokojena.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dobré ceny

Mně zboží stále nebylo doručeno přesto že bylo psáno, že je skladem . Zboží jsem zaplatila dne 9.4.2024. 13.4 jsem psala e-mail s dotazem na který nikdo nereagoval, za dva dny jsem pak volala. Paní na druhé straně mě požádala o chvilku, že zjistí kde je problém. Ještě týž den mi psala, že jedna mouka kterou jsem objednala bude skladem u dodavatele až v pátek a ptala se jestli mají tedy zboží buďto poslat bez ní nebo budeme čekat. Tak jsem odepsala ať to pošlou tedy bez té jedné mouky a teď jsem ve stavu čekání

Reakce obchodu i-samoška

Vážená paní Riedlová,
    mrzí nás, že se Vaše objednávka opozdila. Bohužel, když jste psala tuto recenzi (17. 4.), tak tentýž den byl Váš balíček předán dopravci (přesněji v 15:27).

Mrzí nás, že tato situace nastala a věříme, že Vaše příští objednávka proběhne bez problémů a odrazí se to i ve Vašem hodnocení zde na Heurece.

Pěkný zbytek dne,
    Adéla Matulová, jednatelka společnosti

první nákup a spokojenost

• Ceny na vbraný sortiment
    • Dostupnost

Bezproblémové dodání.

Objednala jsem skořici cejlonskou 1 kg. Přišla mi skořice bez označení cejlonská. Označení na nabídce bylo cejlonská. Po telefonickém dotazu mne slečna přesvědčovala, že mi byla zaslána správná skořice. Na obrázku v objednávce byla označena ovšem cejlonská. Nakonec mi bylo přislíben certifikát pravosti skořice. Certifikát přišel, ale bylo to několik let staré všeobecné povrzení, že pochází z Madagastaru. Ani na faktuře, na balíčku a certifikátu se neobjevilo slovo c e j l o n s k á. Takže nevím co mám.

Spolehlivost

• Rychlá doprava
    • Poměrně slusny vyber

Vše bez problemu

• Kvalita

Velká spokojenost

Jasná komunikace, milý přístup a skvělé produkty. Rád zas nakoupím

Jasně dali na stránky, že se bude kvůli Vánocům expedovat později. (hádám, že mají inventuru). Takže skvěle komunikovali, zboží dorazilo v pořádku. Oceňuji upřímnost i ceny

Na stránkách uvádějí :Omezený provoz: Přijaté objednávky od 20. 12. 2023, budou expedovány až od 8. 1. 2024

což je tedy trochu dlouhá čekací doba :-)

Reakce obchodu i-samoška

Vážená paní Onysko,
    Vaše recenze nám přijde dosti zarážející. Ano, na našich stránkách opravdu uvádíme, že se spozdí expedice objednávek, které přišly od 20. 12. 2023 až do 8. 1. 2024. Důvodem je tedy zákonem nařízený fakt, že musíme provést skladové inventury (Zákon 563/1991 Sb. o účetnictví). Naše sklady jsou velké a v takovém případě inventura netrvá hodinu, ale několik dní. Právě z toho důvodu máme na viditelném místě toto upozornění, aby nedošlo k nedorozumněním.

Jak ale čteme, s tímto faktem jste byla oznámena a i navzdory tomu, že se Vám čekací lhůta nelíbila, jste si u nás zboží objednala. Proč? Abyste mohla poškozovat naši firmu, nebo je za tím jiný důvod? To už se asi nedovíme, protože jsem se Vám osobně dneska snažila dovolat a telefon jste mi nebrala. Zároveň jsem Vám dnes psala e-mail o stavu Vaší objednávky a opět bez odezvy.

Vaše jednání nám nepřijde férové a i konkurenci přejeme, abyste podobné „manévry“ nepodnikala i u dalších e-shopů a budeme rádi, když si příště objednáte raději jinde.

Pěkný zbytek dne,

Rychle dodano super ceny

• Solidní výběr
    • Příjemné ceny
    • Bezchybná komunikace s e-shopem

Já osobně mám jedině pozitivní zkušenosti. Milá paní majitelka, která mi zavolala, když nastalo zpoždění zboží od dodavatele (to není chyba e-shopu). Nakupuji pravidelně a vše bez problémů.