18.5. jsem vytvořila objednávku, dnes je 23.5. a stále nic...

• Objednané zboží které bylo skladem ještě nedorazilo doručení cca 6.4 dnes 9.4 a žádné info

Doposud - týden po objednání - mi objednané zboží nedorazilo

• V eshopu lze objednat zboží, které nemají na skladě a ani ho neplánují doobjednat.
    • O tom, že zboží není na skladě mě informovali asi po týdnu od objednání.

Balzámy přišly žluklé.

• Obchod nekomunikoval

Zboží mělo být odesláno cca do dvou dnů od objednání, bohužel se tak nestalo.Obchod nekomunikoval ohledně mých dotazů, poté mi volali i psali email, že jim žádné emaily nepřišly.
    Pracuji také v eshopu jako podpora, toto se nikdy nestalo, takže jsem velmi naštvaná, jelikož se jednalo o dárek.

• Slibují, co nemají

Tragédie

Reakce obchodu i-kosmetika.cz

mrzí náš vaše zkušenost. Vždy se snažíme maximálně vstřícně vyjít vstříc, spokojený zákazník je součástí naší filozofie. Je-li zde něco co pro vás můžeme udělat, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Vaše i-kosmetika.cz

• Nabízí zboží, které nemají

• Objednávka byla potvrzena, ovšem zboží do dnešního dne nedorazilo. Obchod nereaguje . Nedoporučuji!!!!!

Je to již 10 dní co jsem odeslala objednávku a dodnes jsem neobdržela zprávu o tom, že by byla přijata nebo dokonce odeslána

Hezký den Michaelo,

prvně Vám děkujeme za recenzi.

Mrzí nás vaše špatná zkušenost. Naše společnost čerpala v tomto termínu dovolenou a toto omezení jsme prezentovali na webové aplikaci. Předpokládaný datum doručení zásilky odesíláme také formou emailu.

Omlouváme se za opoždění vaší zásilky.

Vaše i-kosmetika.cz /sk

• Zaplatila jsem si dovoz v určitý den - čtvrtek, v ten den mi zboží nepřivezli, domluvila jsem se tedy na pátek po 20. hodině, jelikož jsem dřív nemohla být doma. Volali mi v 19:15 že jsou u mě, když jsem řekla, že dorazím opravdu až ve 20, kurýr mi sdělil že má trasu jinam a že mi zboží nedoveze. Takže jsem zboží měla až v pondělí. Na to, že jsem si zaplatila za to, že budu mít zboží v určitý den mi to příjde docela směšné. Objednávat budu určitě někde jinde. Jeden den se dá přejít, ale když máte zaaplacenou službu na určitý den a čekáte o 4 dny déle mi opravdu nevyhovuje.

Hezký den paní Kamilo,

prvně Vám děkujeme za recenzi.

Mrzí nás vaše špatná zkušenost. Data a zboží jsme předali do přepravy tak, aby byla zásilka ten samý den za zajímavou cenu 69,-Kč u Vás (10. 5. 2018 18:18 Zásilka byla převzata k přepravě a je doručována na cílové místo).

I Kurýr je člověk a má svůj plán tras a v rámci možností se snaží vyjít zákazníkovi vstříc. Nemůže ale ohrozit doručení zásilek následujících.

V těchto případech je vhodné kontaktovat prodejce (nás) a my uděláme vše tak, aby doručení proběhlo podle možností zákazníka. V jakýchkoli případech jsme rádi k dispozici.

Vaše i-kosmetika.cz /sk

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží dorazilo sice v nepoškozeném obalu, ale toaletní voda byla zpola vylitá, neboť neměla originální uzávěr. Velká škoda!

Dobrý den Zdeňko,

děkujeme za Vaši reakci a mrzí nás to.

Zacházení zásilky při přepravě je mimo naši kontrolu a rizika se snažíme minimalizovat perfektním balením. Stát se může cokoliv.

Velice rádi Vám pomůžeme s vyřešením reklamace, zkuste nás kontaktovat.

• Žádné
    • Doprava
    • Přístup k zákazníkovi

V obchodě jsem si objednal zboží, které nejen že nedorazilo, nikdo nevolal ani nepsal, ale vrcholem všeho jsem byl obviněn ze záměrného nevyzvednutí zásilky těmito slovy: "...nevyzvednutí vaší objednané zásilky vás v souladu se zákonem žádáme o uhrazení námi vynaložených nákladů ve výši vašeho přepravného...". tím mě dnes eshop v emailu uvítal. Namísto toho, aby řešili problémy dopravce s dopravcem, budou ještě žádat peníze ode mě, který jsem vlastně poškozený. Neprofesionální, drzí... Za mě naprosto zdrcující záležitost. Hnus velebnosti.

Dobrý večer,

prvně vám chceme poděkovat za recenzi i když poněkud nelichotivou.

Po přijetí objednávky jsme objednané zboží předali do přepravy viz. odkaz pro sledování zásilky, který je samozřejmě i součástí zaslaných emailů zákazníkovi:

Pokud porovnáte čas objednání 15:45 a čas expedice tak je expedice velice rychlá. Samozřejmě se může stát chyba u přepravní služby, pracují tam lidé kteří mají pocity a své starosti a jistě se může na cestě přepravci cokoli. Pokud není zásilka doručena tentýž den je doručena den následující pracovní.

Přepravce nám zásilku vrátil jako Vámi odmítnutou a z tohoto pohledu po vás požadujeme transparentně uhrazení vzniklé škody k naší straně.

Jsme tu a budeme vždy pro zákazníka. Abychom mohli tomuto dostát, musíme se a budeme se bránit jakýmkoli nekalým praktikám.

Interní poznámky přepravce, citujeme:
    14/10 Číslo nedostupné /MM
    13/10/P9O
    13/10 nelze se dovolat..Lek
    12/10/P9O /DEPO

Přejeme vám hezký večer a zdraví,
    vaše i-kosmetika.cz /sk

• odstím max factor neodpovídá modré barvě je to nějaká šedostříbrná.Nevím kam mám zboží vrátit.adaěkuji Vachulková

Dobrý večer paní Evo,

prvně vám děkujeme za recenzi.

Snažíme se barevné odstíny zobrazit vám zákazníkům tak, aby to co nejlépe odpovídalo skutečnosti a tóny barev pochází od výrobce. Tón barvy si u nás vždy můžete zobrazit kliknutím na barvu produktu, pokud má produkt barvu.

Určitě se nám ozvěte, věc vyřešíme. Bližší informace jak postupovat najdete na naší stránce "reklamační řád" viz. https://www.i-kosmetika.cz/reklamacni-rad-a90.

Přejeme vám krásný večer,

• kvalita

Příjemné prodavačky,poradí,pomohou při výběru zboží,profesionalita.

• Zboží mi přišlo poškozené

Dobrý den Simono,

děkujeme za vaši recenzi a za váš nákup.

Snažíme se naše balíčky balit jak nejlépe dovedeme a mrzí náš vaše situace. Psali jsme vám e-mail, zboží nám zašlete a reklamaci s přepravcem vyřešíme k vaší spokojenosti.

Bohužel nedokážeme garantovat jak se s balíčky během přepravy zachází. Stále platí že se k nim přeprava, bohužel, nechová příliš šetrně.

Přejeme vám krásný den,
    vaše i-kosmetika.cz /sk

• Klamání zákazníka- uvádí dostupnost zboží na e-shopu a pak volají, ze zboží nemají a bude později. Komunikace amatérská-nesmyslně volají aby informovali o čase dodání zásilky a pak volá kurýr, ze přijede v úplně jiný cas. Navíc z e-shopu volají ze skrytého čísla což působí dost nedůveryhodně.

V dnešní době, kdy je e-shopů takové množství a tak velká konkurence me překvapil takovýto amatérský přístup.

Reakce obchodu i-kosmetika.cz

předně vám samozřejmě děkujeme za recenzi i když pro nás nelichotivou.

Jako majiteli firmy mi jde o spokojenost každého zákazníka bez rozdílu. V případě této objednávky je pozadí "lehce" podivné. Na jméno zákazníka této recenze evidujeme z 30/10/2015 falešnou objednávku z telefonu "123456789". Pokud jste opravdu majitelem/kou tohoto čísla pak vám ze srdce gratuluji.

Samozřejmě byla i tato zakázka z naší strany expedovaná, zákazník byl po celou dobu informovaný telefonicky, emailem, odkazem pro sledování zásilky a také ze strany přepravní společnosti která zajišťuje kurýrní službu. Našim zákazníkům nenabízíme službu call centra. Nabízíme osobní přístup, ochotu a možnost velice rychlého doručení zásilky.

Naše aktuální čísla:

100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
    100 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
    1,9 dne Průměrná doba dodání v dnech

Přejeme vám krásný večer a zdraví,
    i-kosmetika.cz /sk