• nereagují na emaily
    • neberou telefony

Objednal jsem si dvě věci s osobním odběrem na jejich pobočce. Čekal jsem několik dní na infomail, že je zboží připraveno k vyzvednutí, marně. Volal jsem tam, protože v emailu byla jiná adresa místa vyzvednutí než na jejich webu, nedovolal jsem se. Objednávku jsem tedy raději zrušil ani na tento email mi nikdo neodpověděl. Netuším, jestli tento obchodník reálně funguje, každopádně objednávat u něj už nebudu.

Zboží objednáno před 3 týdny. Do dnes nedorazilo. Zaplatila jsem převodem. Telefon je nedostupný. Přišla jsem skoro o 500. A zboží asi už nikdy neuvidím. Rozhodně zde nenakupujte!!!!!

• málo zboží skladem
    • ani po 12 dnech nic nedorazilo
    • obchod nereaguje na telefon ani mail

• Nekomunikuje
    • Nezasílá zboží ani navrací peníze

Přidávám se k povedeným. Na ihrackarstvi jsem reklamovala zboží, kdy mi byla reklamace uznána, ale už jsem neviděla ani zboží ani vrácené penízky. Pana majitele už uhanín třičtvrtě roku, ale marně. Proto jsme se rozhodli podat hromadné trestní oznámení, jelikož podvedených je více.
    Pokud se chcete k nám přidat prosím kontaktujte email [email protected]

Objednávka zaplacena, zboží nedorazilo. Na urgence žádná odpověď. Zřejmě jsem naletěla podvodníkům.

Odeslány peníze a zboží nikde. Obchod nekomunikuje.

• Zboží placené předem nedorazilo. Na telefonní číslo se nelze dovolat, na e-maily nikdo neodpovídá. Absolutně nedoporučuji!

Zbozi za placene, nedorazilo. Take napisu COI.

Od potvrzení objednávky jsem nedostala žádnou informaci, na email s dotazem na odeslání zboží mi nebylo odpovězeno a telefonní číslo uvedené na webu je nedostupné.

• Zboží nemam. Obchod nekomunikuje. Penize zpatky nemam.

• Dlouhá doba dodání
    • Bohužel jsem po 14 dnech od objednání žádné zboží nedostala.

Zaplacené zboží skoro dva měsíce a zatím nedorazilo ani po urgencích mailem, telefon nikdo nezvedá. Ještě věřím, že nakonec na mou objednávku může dojít a zboží dostanu, po stěhování obchodu jsem si myslela, že nestíhají, ale zatím bych obchod nikomu nedoporučila.

Na začátku února jsem nakoupila a bohužel i zaplatila. Od té doby nic, majitel nereaguje na maily, píšu 2 x týdně, telefon nezvedá. Peníze mi u nich leží. Stále doufám, že zboží buď ještě dojde nebo že mi vrátí peníze. Dříve jsem u nich nakupovala a byla jsem spokojená, tak mě nenapadlo si hlídat nové recenze. Škoda, protože v době mého nákupu už lidé psali, že zboží nechodí. Bývala bych peníze neposílala. Posílám podnět na ČOI a myslím, že všichni, co tady píší,. že zboží nedošlo a je zaplacené by to měli udělat. Nemělo by se nechávat v klidu, když někdo bere peníze, ale neplní závazky.

• Zbozi jsem objednala 16.3.2019, zaplatila po poslani platebnich udaju 19.3., dnes je 28.3. a zbozi stale nemam, telefon v obchode nikdo nezveda, je nedostupny a na e-mail nikdo nereaguje :-(

super

• Zbozi stale nedorazilo a zadna reakce na email ani telefon :-( TAKZE NEDOPORUCUJIIII!!!!

• absolutní nedůvěryhodnost

Toto byla druhá objednávka, první jsem udělala již začátkem února, a stále jí nemám.Majitel se nejdříve omlouval za zpoždění a slíbil, že objednávku brzy vyřídí vzhledem ke stěhování, při dalším telefonátu, se omlouval, že se mu rozložil tým, ale objednávku vyřídí co nejdříve, nic se bohužel neděje ani po několika týdnech...poté, když jsem zjistila, že obchod už normálně funguje, udělala jsem další objednávku, a požádala o sloučení objednávek, a abych měla jistotu, že objednávka již opravdu dorazí, chtěla jsem si i sama poslat svoz..nedočkala jsem se žádné reakce, proto jsem požádala o vrácení platby za první objednávku...již opět týdny čekám, hračky nikde, peníze nikde....Proto touto cestou požaduji po majiteli veřejnou reakci!

Nedoporučuji, objednáno 16.3. 2019, do dnešního dne 27.3.2019 nebyla objednávka odeslána.

• Dluží mi peníze za uhrazenou objednávku. Telefon nezvedá a na email neodpovídá. Neobjednávejte zde!