• Lživé nabídky, malá ochota vyjednávat, pomalé vyjednávání, neodpovídání na e-maily.

Chtěla jsem pro dceru koupit hračku a v tomto obchodě vycházela nejlevněji a byla hlavně skladem. Hračku jsme objednali, zaplatili a den na to volala paní, že hračka skladem není a v blízké době nebude. Tudíž jsem ji požádala, aby peníze vrátili zpět. Ale že prý ještě od nás nepřišli, což bylo málo pravděpodobné, jelikož to už bylo 4 dny po odeslání.. A že prý peníze hned druhý den pošlou. Týden na to jsem tam volala, že peníze ještě nepřišly. A bylo mi řečeno, že k nim nedorazily. Tak jsem jim posílala potvrzení naší banky, že platba byla uskutečněna. Druhý den paní volala, že se stala ,,ehm chyba" a peníze okamžitě pošlou zpět. Zatím nedošly..

• sliby obchodu,
    • hračky, které se líbily dětem,
    • dodací lhůta
    • neprofesionálnost
    • nepravdivé informace
    • nedodání kompletní objednávky zboží
    • nekomunikovatelnost

nakoupit jsem chtěla a řádně si objednala zboží
    obchod objednávku potvrdil a vyzval mne k os.
    odběru. Při návštěvě prodejny zboží nebylo
    připraveno k odběru tak, jak obchod sliboval.
    Obchod podává zavádějící a nepravdivé informace
    obchod bych nikomu z výše uvedených důvodů nedoporučila.
    Obchod neodpovídá na e-mailové dotazy, telefon
    je mimo provoz, takže komunikace veškerá žádná.

Zatím mám stále o objednané zboží zájem

• O žádných nevím.
    • Absolutní nespolehlivost, žádná komunikace. Možná mám jen štěstí, ale za posledních deset let jsem skutečně na takový neseriozní obchod jako je tento nenarazila.

Objednala jsem si dárky, které byly skladem. Obdržela jsem e-mail, kde mi bylo sděleno, že se má objednávka balí, a jakmile bude předána dopravci, budu kontaktována. Když mi po několika dnech stále nic nepřicházelo, napsala jsem jim, aby mi upřesnili termín dodání. Nikdo se mi neozval, telefon uvedený na stránkách nikdo nebere. Proto jsem po týdnu svou objednávku zrušila.

Obvykle platím zboží platební kartou, takže mohu být jen ráda, že jsem ji pro tentokrát neměla u sebe :D, jinak bych zřejmě přišla i o své peníze.

ROZHODNĚ TEDY NEDOPORUČUJI. A to nemluvím o zklamání mé neteřinky, když jsem jí musela říct, že dárky nedorazili a dostane je později.

• levné ceny
    • špatná organizace

Objednala jsem asi 10 věcí, jednu neměli, což vykomunikovali, ale jedno zboží nepřišlo vůbec, druhé 2x. Zboží naházeno ve velké krabici bez obalu.

• -cena
    • -rychlost doručení
    • - zboží přišlo poškozené

objednala jsem si hru, originální krabice od ní přišla poškozená, naštěstí jsem hru koupila pro sebe, ale pokud bych hru měla jako dárek, tak už bych ji darovat nemohla.. krom tohoto byl jinak nákup v pořádku, ale celkově jsem byla zklamaná

Zboží dorazilo nasledujici den,ale ve velmi spatnem stavu,vlastne se neda hracka vubec pouzit.

• Žádné
    • Po dvou dnech napsali že objednávku ruší, z důvodu vyprodání. Bez omluvy...

Nevím nedodali

• neodpovedali na mail preco tovar nedorucili ani kedy ho dorucia

• nemám tušení
    • nekomunikace se zákazníkem, nedostupný uvedený mobilní telefon, žádná odpověď na email

nechám to na jejich vlastní zkušenosti

• Neprofesionalita, absolutni ignorace zakazniku, nulova komunikace a reseni problemu

Objednala jsem a zaplatila 2 hry, dorazila pouze jedna. Ani pres me opakovane urgence, jsem se nedockala jakekoliv odpovedi, natoz zbozi ci vraceni penez. Vse predavam COI a policii..mohu doporucit jedine - z tohoto obchodu si nic neobjednavejte, jsou to neprosionalni podvodnici!!!

• 0 komunikace

Nedoporučuji - na mou objednávku nereagovali, po 10 dnech čekání na nějaké potvrzení jsem ji zrušila. Neberou ani telefon.

• Naprostá nekomunikace, neobdržela jsem vše co jsem si objednala. Obchod nereaguje!

Už nikdy zde nenakoupím. Obchod nekomunikuje, zboží bylo špatně zabalené, takže přišlo poškozené, chyběla část objednávky a obchod se stále k tomu nevyjádřil!

V net objednavke bolo uvedene, ze postovne 0Kc.
    Potvrdenie objednavky v mailu = uvedene 0Kc (postovne)
    Informacia o dodani objednavky v mailu = uvedene 0kc (postovne)
    Finalne prevzatie zbozi = 89Kc (postovne)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přestože na obchod trvale uvádí, že je zboží skladem, nebyl schopen většinu objebnávky dodat.

• Již nikdy vice !!!!!!

• nebyla jsem spokojená s obchodem
    • zboží není skladem

nebyla jsem spokojená s obchodem

• Nereagují ani telefonicky ani elektronicky!!

• žádné výhody obchod nenabízí
    • nabízí zboží, které již neprodává
    • nekomunikuje
    • telefonní číslo je nedostupné

Celková nespokojenost, u zboží napíší skladem, přitom ho vůbec nemají, nekomunikují - telefonní číslo je nedostupné a po 10 dnech od data objednávky napíší, že zboží je vyprodané.
    Zboží jsem naštěstí objednala na dobírku, nevím jaká by byla komunikace ohledně vrácení peněz, kdybych ho uhradila kartou.

• Nízké ceny
    • Komunikace obchodu. Při objednávce zakoupíte zboží skladem a po týdnu volají, že zboží skladem není.

Jeden tam neví co dělá druhý. Jeden mi volá, že objednávku nemohou vykrýt, že zboží není skladem a když objednávku zruším, tak najednou za týden dorazí, to už mám ale zboží z jiného obchodu doma :(

Teď budu řešit kdo mi nahradí náklady na dopravu ke mně a zpět do obchodu.