• Neustálé odkládání přislíbeného termínu dodání
    • Zdlouhavé provolávání infolinky
    • Obsluha infolinky nedokáže poradit
    • Už pár let přes nejrůznější eshopy zboží objednávám a toto je zatím jednoznačně nejhorší zkušenost

22.2. objednán skleník s dodací lhůtou 4-6 týdnů. Po uplynutí šestého týdne zaslány dva maily s dotazem jak to s objednávkou vypadá - bez odpovědi. Následoval telefonický kontakt (už jen dovolat se je na půl dne), paní na infolince zcela zmatená (její reakce ve smyslu: to je zvláštní, to už mělo přijít, zajdu za kolegou a dám vám vědět). Vědět samozřejmě nedala, tak po dalším zdlouhavém provolávání infolinky (bylo úterý) odpověď: Ano, zjistila jsem to, objednávka nejpozději do konce týdne přijde. V pátek ráno paní znovu zvedá telefon a její reakce na otázku v kolik to tedy dnes přijde opět zcela překvapivá - "to je zvláštní, to mělo přijít už minulý týden, zajdu za kolegou, zjistím a dám vědět". Paní volá zpátky a s omluvou oznamuje že toho bohužel tento týden měli moc a že v pondělí skleník přijde. Je úterý odpoledne, druhý týden po lhůtě dodání, a kde se momentálně objednávka nachází nemám tušení ani já, a očividně ani dodavatel.

Neměl bych nejmenší problém s tím kdyby na rovinu řekli že objednávka přijde s (klidně i významným) zpožděním. Ale tento přístup, kdy vám 3x přislíbí termín dodání, vy 3x čekáte doma a 3x zboží (a hlavně ani žádné info) nedorazí, je opravdu ostudný.

Ani po 20 dnech nebylo zboží, které mělo být v okamžiku objednávky skladem doručeno.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nakupuji tu poprvé, a nejsem spokojen s dobou dodání.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Prodávají výrobek bez českého návodu.

Reakce obchodu Hyper Hobby

děkujeme Vám za nákup v našem e-shopu i za toto upozornění.
    Základní informace o použití fólie máme uvedeny na e-shopu. Podrobný návod si vyžádáme neprodleně u dodavatele.
    Omlouváme se za komplikace.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Poslali jste kazove zbozi horsi kvality

Nedoporucuji zde nakupovat

Dobrý den, pane Bednáři,
    mrzí nás Vaše nespokojenost s doručeným zboží i to, že jste situaci po obdržení zboží neřešil prostřednictvím našeho reklamačního oddělení.

Chtěli jsme situaci s Vámi řešit, ale bohužel telefon nezvedáte. Z fotografií, které jste nám následně zaslal do e-mailu je zřejmé, že došlo k poškození při přepravě nebo manipulaci.
    Věřte, že opravdu není v našem zájmu posílat/prodávat kazové zboží a mít nespokojené zákazníky.

Předražená doprava, příště budu chytřejší.

Reakce obchodu Hyper Hobby

děkujeme Vám ještě jednou za nákup v našem e-shopu.
    Vaše negativní recenze nás mrzí.
    V nabídce máme různé druhy zboží a tři druhy dopravy (od 89 Kč) Doprava se odvíjí od druhu zboží (rozměrů, váhy zboží, dodavatele) Vybrala jste si zboží s dopravou ve druhé kategorii, tuto informaci jste znala ještě před dokončením objednávky a s výší dopravy jste souhlasila, resp. objednávku i přes to potvrdila. Proto nás mrzí, že kvůli tomu nyní nedoporučujete celý náš obchod.
    Nicméně věříme, že i tak budete se zakoupeným zbožím spokojena.

• široký sortiment zboží

Při objednávání zboží bylo uvedeno, že zboží je na skladě, ale další den mně bylo sděleno že zboží musí objednat s dodací lhůtou 7-10 dnů

Dobrý den, pane Šmajstrlo,
    ještě jednou se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou.

objednal jsem dvě desky jedna vada materiálu (brutální vlnky)+díra skrz
    cca 2mm x 150mm. Nevěřím, že si toho při manipulaci nikdo nevšiml. Řezání, balení atd,

Reakce obchodu Hyper Hobby

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás uvedená nepříjemnost i to, že se o ní dozvídáme až nyní z Vaší recenze a nemůžeme ji prověřit a případně napravit. Není v našem zájmu posílat poškozené zboží a mít nespokojené zákazníky. Byli bychom sami proti sobě.
    K dnešnímu dni od Vás neevidujeme žádnou reklamaci. Napište nám prosím zprávu nejlépe i fotografií na e-mail [email protected] a rádi tuto věc dořešíme k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme.

Zboží bylo doručeno poměrně rychle. Skleník jsme úplně neskládali, protože při montáži jsme si všimli, že má jiný rozměr, než jsme čekali. Skleník je široký 2,5 m a dlouhý 2 m (podle fotek to spíš vypadalo naopak, navíc skleníky bývají delší dozadu) a bohužel nám tím pádem nevyhovuje, potřebovala bych to naopak. Na dodatečné otázky obchod nereaguje. Chtěla jsem vědět, zda můžu skleník vrátit, popřípadě vyměnit za jiný a žádná odpověď nepřišla. Nyní mám skleník, který je mi k ničemu a nemůžu s tím nic udělat, leda jej přeprodat a prodělat min. 3000,-, pokud jej vůbec prodám.

Dobrý den, paní Marešková,
    mrzí nás Vaše negativní recenze i zklamání z nákupu. Na webových stránkách máme u tohoto skleníku v popisu i v tabulce s technickými údaji celkem zřetelně napsáno, že šířka je 2,5 m a délka 2 metry. V textu je to zmíněno dokonce 4x. Délka je uvedena i v samotném názvu skleníku. Rozměry jsou zřejmé také z montážního návodu, který je na e-shopu ke shlédnutí.

Vracení zboží s Vámi řešila kolegyně telefonicky, kdy Vám bylo sděleno, že samozřejmě můžete do 14 dnů od nákupu zakoupený skleník vrátit, což jste neučinila. Pokud máte zájem tuto situaci ještě řešit, ozvěte se nám prosím telefonicky nebo e-mailem.

Děkujeme, tým Hyperhobby.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží skladem ale zatím po 6 dnech nic.

Dobrý den, pane Cibulko,
    omlouvám se Vám ještě jednou za komplikace. O možném zdržení jste byl informován ihned po vytvoření objednávky. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici, není našim zájmem mít nespokojené zákazníky. V tuto chvíli se již Vaše zboží chystá k expedici.
    Děkujeme.

• V internetovém obchodě píšou "skladem", ale po objednání přijde e-mail že skladem není a počkat týden.

Dobrý den, pane Zvelebile,
    děkujeme Vám za nákup v našem e-shopu.

Objednal jste si zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem NA EXTERNÍM SKLADU. Z tohoto důvodu je doba dodání o pár dní delší, o čem jste byl informován.

Děkujeme za pochopení.

Na eshopu je mnou objednaný a zaplacený polykarbonátový skleník stále jako zboží skladem, týden od objednávky a zaplacení ještě nemám info o termínu dodání, přiel jen mail, že dané zboží není na skladě a o termínu dodávky že budu informován

Dobrý den, pane Šklíbo,
    děkujeme Vám za nákup v našem e-shopu.
    mrzí nás Vaše nespokojenost a upřímně i Vaše negativní recenze. Ihned po vytvoření objednávky jsme Vám zasílali upozornění, že z důvodu sezónního nárůstu objednávek se některé zásilky mohou o pár dní zpozdit, tuto dobu jsme konkretizovali po uhrazení objednávky, kdy jsme Vás do e-mailu informovali, že zboží bude do týdne dodané, a že Vám další informace přijdou od dopravce, až převezme zásilku. V době, kdy jste psal tuto recenzi nám ke splnění slíbené lhůty zbývaly ještě dva dny, ve kterých Vám byl nakonec skleník i dodán.
    Věříme, že i přes uvedenou výtku Vám bude skleník sloužit ke spokojenosti.

• Zboží je dodano opravdu rozdělené na materiál. Čekala jsem polotovary, jako dveře...velká deska 6m byl taky blbý vtip a řidič sám.. tak jsme to tahli spolu

Dobrý den, paní Dušková,
    děkujeme Vám za nákup polykarbonátového skleníku v našem obchodě. Zároveň nás mrzí Vaše zklamání i hodnocení, které nám nepřipadá úplně spravedlivé.
    Na našem webu v popisu skleníku Trjoska je několikrát zmíněno, že polykarbonát ke skleníku je dodáván v deskách/rolích o rozměru 6000 × 2100 mm a je potřeba jej na čela naformátovat dle přiložených šablon. Řezání se provádí odlamovacím nožem a není to nic náročného. Zároveň v informacích u skleníku upozorňujeme, že zásilka je poměrně těžká a je vhodné tomu uzpůsobit převzetí.
    Naši zákazníci jsou s tímto skleníkem velmi spokojeni, proto věříme, že i přes uvedenou výtku Vás bude pěstování ve skleníku těšit.