Vyžadována platba předem, zboží dodnes nedorazilo, paní na infolince nepříjemná.

zbozi dorazilo velmi rychle, ale kvalita zbozi - konkretne obojek neodpovida vysoke cene... voditko a ksiry jsme zatim nevyzkouseli

V obchodě jsem byla poprvé na doporučení od známých z agility a byla jsem velmi spokojena výběrem, rychlostí vyřízení mé objednávky i kvalitou nabízeného zboží.

Zboží "skladem" jsem objednala a zaplatila, za 5 dni přišla zprava, že zboží není skladem a bude možná za cca 3 týdny.... a já ho zrovna potřebovala a byla bych objednala jinde, kdyby na webu uváděli pravdivé informace....

Reakce obchodu Hurtta-collection.cz

Krásný den paní Kašparová,
    velice nás vzniklá situace mrzí. Neustále se snažíme sklady aktualizovat, ale občas se bohužel chybka vloudí - za to se velice omlouváme. Prodleva v komunikaci byla způsobena obrovským nárůstem mailové i telefonické poptávky před Vánoci, kterou jsme letos prostě nezvládli vykomunikovat rychleji. Této slabiny jsme si vědomi a pokusíme se na ni zamakat! Pevně doufám, že jste produkt sehnala úspěšně jinde :)

S úctou a pozdravem za hurtta-collection.cz
    Martina Šolcová

• nedodržení termínu

Po dvou měsících přišel e.mail, že objednávka je odeslaná. Platba proběhla předem, zboží mělo být skladem do 14 dní. Prodlevu nikdo neomluvil.

Reakce obchodu Hurtta-collection.cz

Vaše komplikace s objednávkou mne velice mrzí, nicméně jsem se Vás v lednu pokoušel pokoušela kontaktovat - na mail uvedený v objednávce a telefonicky. Částka nebyla ke dnešnímu dni připsána na náš účet, prověřovala jsem to několikrát ( pod VS ani jménem ). Mohu Vás poprosit o prověření? Nemám ve zvyku objednávky nevyřizovat. Děkuji za pochopení. Za informační e-mail ohledně odeslání objednávky se omlouvám, ten byl opravdu odeslán nedopatřením. Botky tu jsou pro Vás stále připravené bokem, takže není problém je obratem odeslat. S pozdravem za hurtta-collection.cz,
    Martina Pospíšilová, [email protected]