• Myslel jsem že tam je aspoň o pár korun lepší tabák.
    • Čekám na objednávku, která už je zaplacená měsíc a stále nic.
    • Nekomunikují,ani přes e-mail ani přes jejich stránku.
    • Vůbec nezvedají telefony.
    • Neozvali se ani, když jsem odeslal peníze.

• Na stránkách je uvedený nefunkční telefon
    • Nereaguji na email, instagram, FB a podporu
    • Ani nepřišlo podtvrzení o přijetí platby
    • Zboží už je 2 tydny někde

Zboží jsem objednala přes e-shop a peníze jak požadovali v emailu jsem převedla na účet. Doted žadné podtvrzení a žadná reakce od obchodu. Nedoporučuju

• neobdržela jsem vše co jsem si obednala .

nedostala jsem vše co jsem si obědnala je tam o polovinu věcí méně.
    dokonce jsou některé věci s toho mála co mi přišlo jiné než jsem chtěla.

jak je to možné? 904kc nejak tak, mi opravdu prijde docela dost penez na 1sklenenka--- dvoje( sáčkypo (1) ) --- dvoje papirky ) 2filtry ........ __?? zbytek?

objednal jsem si : Bong Pyrex Baby 16 cm, Cigaretové filtry Kulu Filter tips Che Guevara, Cigaretové královské papírky Meex Club 107 mm,
    už je to zhruba měsíc a půl co to nedorazilo a nedostal jsem ani telefoní zprávu, či hovor. Jenom mi přišlo potvrzení na email, že děkujete za objednávku, ale to my přišlo asi až 10tý den po objednání- ten email..

• dobrý sortiment
    • nízká profesionalita

Zboží objednal,zaplatil,dosud(10dnů)nedošlo ani potvrzení o platbě,ani jakákoli jiná zpráva.

• špatná komunikace,zboží došlo neúplné.

• Hlavni slabina je už to že než obdržím email kde mám poslat peníze trvá celou věčnost a doba než bude zboží exportované taktéž. Do teď nemám objednávku.

Reakce obchodu hulici.cz

Dekujeme za recenzi. Netusime jake mate vy predstavy a mrzi nas, ale objednal jste 11 ...12 jsme Vam poslali podklady pro platbu po pripsani financni castky na ucet byl vikend a hned v pondeli zbozi odeslo. Co jste tedy ocekaval?

• Není aktivní se zakazníkem,dlouho trvá doručení zásilky

Najít lepší obchod a spolehlivější, jako ....

Zdravime,
    dle obchodnich podminek, jenz jste odsouhlasil jsme vse dodrzeli a je nam lito, ze i presto nejste spokojen. Prijemny den

• nedorazilo kompletním přišlo bez kotla

Reakce obchodu hulici.cz

Zdravime, dekujeme za vasi ikdyz nepravdivou recenzi. Jak se rika dvakrat mer a jednou rez, v tomto pripade :) dvakrat hledej dukladne a pak pis recenzi.
    Jak Vam jiz byla vysvetlena situace ohledne vkladu a kde jej najdete. Prijemne svatky

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu hulici.cz

Ohledne doby dodani je kazdy zakaznik informovan a to nejen na nasich strankach.... Chapeme, ne kazdy cte informace a jen automaticky vse odsouhlasi a pak se jen divi, ze nevyplnil poradne ani sve jmeno a udela i chybu v tel. cisle, pak je tezke nekoho informovat. Je nam to lito a priste zkusime vice carovat :)
    Dekujeme za vas nazor
    S uctou Vasi www.hulici.cz

• Sehnal jsem u vás dýmku, kterou jinde neprodávají.
    • Zboží dorazilo v krabici od plenek, což působilo hodně neprofesionálním dojmem. Hodně vysoké poštovné.

Zboží dorazilo v pořádku, ale byl to zřejmě první a poslední nákup. Odrazuje mě poměrně vysoké poštovné.

Zdravime,
    dekujeme i za vasi reakci. Ano vzhledem k tomu, ze jste informovan o zpusobu baleni v obchodnich podminkach http://www.hulici.cz/Obchodni-podminky jenz jste odsouhlasil, je zde uvedena informace, ze se snazime myslet a cinit ekologicky. Je spousta obaloveho materialu, jenz se jednou pouzije a skonci v popelnicich, pak na smetaku, v lepsim pripade jako trideny odpad. Snazime se proto zpracovavat a nadale vyuzivat obaly a plnici materialy, ktere bohate uspokoji potreby zabaleni a dopravy. Muze se stat, ze prijde zakaznikovi nekdy zbozi v kurioznim obalu.
    Co se tyce postovneho, mame na vyber z vice moznosti. Vybral jste si sam CP a jeste na dobirku., Pokud byste vybral jineho dopravce vysla by Vas doprava jen na 89,-Kc, coz je pri tomto druhu zbozi levnejsi nez ma vetsina eshopu poskytujici stejny ci obdobny druh zbozi. Usetril byste navic priblizne 149,-Kc.
    Jsme jinak radi, ze jste spokojen s vyberem a verime, ze i prez zminovanou vitku se k nam rad vratite.
    Prejeme prijemny den a spokojene chvile u vasi nove vodni dymky.
    :-)
    Vasi www.hulici.cz

• Žádné
    • Objednala jsem si vodní dýmku s minerálními kamínky. Po pár dnech nám paní volala, že vodní dýmka není, at si vybereme jinou... Asi po týdnu nám bylo sděleno, že minerální kamínky se vůbec neprodávají.. Tak proč je tedy máte na stránkách?!?

Já už bych z tohoto ,,obchodu,, neobjednala. Stránky jsou zastaralé a nikdo se o ně nestará. Zboží není dostupné tak jak se uvádí na webu. Děsný

Reakce obchodu hulici.cz

Zdravime a dekujeme za nazor,
    je nam lito, ze realita komunikace byla prekroucena, Dohodli jsme se na jine variante dymky, protoze dana se varianta se doprodala. Mineralni kaminky Shiazo mame v nabidce a dale je prodavame. Kontaktovali jsme Vas, ze muzeme zbozi poslat o neco dele s kaminky nebo bez dymky, abyste meli zbozi co nejdrive doma a tak znela domluva, ktera byla odsouhlasena z Vasi strany. Jako omluvu jsme Vam poslali navic darek. Obcas se stane ze se zbozi doproda (objedna nekdo posledni kus cca ve stejny cas.
    Prejeme mnoho zdravi v novem i Novem roce
    Vasi Hulici.cz

• výhody?vždyt jsem nic neobdržel
    • nedoručí zboží

až mi zboží dorazí můžeme se o tom bavit.

Reakce obchodu hulici.cz

Je nám líto vaše rozhořčení,
    a to i za komunikaci. Když však někdo nereaguje na email ani na tel. pak se nedivte, že Vám zboží nedoručíme.
    :-(

• široký výběr
    • zboží označené "Skladem ano" na skladě není, čili špatná aktualizace webu

dražší než konkurence, široký výběr zboží,

Reakce obchodu hulici.cz

Děkujeme za recenzi. Všechny položky nelze mít levnější přestože je máme, protože dochází u každého obchodníka nejen k akčním nabídkám. Mohl jste dát vědět a je možné, že bychom Vám dali lepší nabídku než konkurence. Téměř ve všech případech tomu tak je.

• nabizej hodne zbozia ani ho nemaj. komunikace hlavne mezi sebou

nasrat na ne

Reakce obchodu hulici.cz

Dobry den, je nam lito, ze existuji lide, co jsou nespokojeni a sprosti. Skladem veci se nektere doprodaji a pak by bylo od nas neseriozni slibovat Vam, ze budou treba az za 14 dni.

• Příspěvek odstraněn na žádost zákaznice.

• Perfektní komunikace

Byl jsem spokojen, určitě zde budu nakupovaz i příště :)

Reakce obchodu hulici.cz

Děkujeme za spokojenost, škoda jen,že se nepovedlo odkliknout správné doporučení :(

• dodací lhůta

nepoužitelné

Velmi děkujeme za recenzi,
    obzvláště když patříte mezi zákazníky kteří si nepřebírají dobírky!

objednal jsem Nanu marockou mátu-list
    obdržel jsem drť s chutí kopřiv

Reakce obchodu hulici.cz

velmi nás mrzí, že nejste spokojen s čajem, i když u čajů záleží hodně na přípravě a také Vám je zasílal přímo dovozce čajů se kterým jsme za několik let spolupráce neměli jediný problém.

• Žádné
    • Doposud mi nevrátil mnou zaslané peníze

Neseriozní

Reakce obchodu hulici.cz

děkujeme za recenzi, určitě nejsme z těch co dodržují maximální zákonnou lhůtu 30 dní, ale objednávky vyřizujeme přece jen postupně. Penízky se nám připsali na účet před 5ti dny a dnes Vám byly vráceny. Pokud Vám toto jednání přijde neseriózní tak se omlouváme.