• špatná komunikace,zboží došlo neúplné.

• Široká nabídka
    • Výborná komunikace, lze se domluvit
    • Spokojenost
    • Ceny

Vybral jsem položky, které byly na skladě, čekal jsem rychlejší doručení, bylo napsaáno: dostupnost: ano ihned. trvalo to déle, než jsem čekal...

• Skvělá komunikace, vstřícnost.

Jeden z mála obchodů, kde měli požadovanou vodnici na skvělou cenu. Komunikace po mailech příjemná, ne přehnaně profesionální. Dárek za problémy v objednávce. Rychlost, spousta možností platby i dopravy, prostě skvělé!

• Hlavni slabina je už to že než obdržím email kde mám poslat peníze trvá celou věčnost a doba než bude zboží exportované taktéž. Do teď nemám objednávku.

Reakce obchodu hulici.cz

Dekujeme za recenzi. Netusime jake mate vy predstavy a mrzi nas, ale objednal jste 11 ...12 jsme Vam poslali podklady pro platbu po pripsani financni castky na ucet byl vikend a hned v pondeli zbozi odeslo. Co jste tedy ocekaval?

• Není aktivní se zakazníkem,dlouho trvá doručení zásilky

Najít lepší obchod a spolehlivější, jako ....

Zdravime,
    dle obchodnich podminek, jenz jste odsouhlasil jsme vse dodrzeli a je nam lito, ze i presto nejste spokojen. Prijemny den

• Rychlost Široká nabídka

OK

Reakce obchodu hulici.cz

Dekujeme a jsme radi. Prejeme pohodovy den

• Dokonale zabalený bongo

Reakce obchodu hulici.cz

Uctiva poklona, jsme radi ze jste spokojen a verime, ze i nadale... :)

• Slušvý výběr,široký sortiment.
    • Delší dodací doba.

Doporučuji.

Reakce obchodu hulici.cz

Zdravime, dekujeme za recenzi. Ano dodaci lhuta muze byt delsi, jak jste informovan pri objednavce v podminkacj, jenz je nutne odsouhlasit. Na druhou stranu je to kompenzovano prave danym vyberem a velmi slusnymi cenami :)
    prejeme hodne zdravicka, Vasi www.hulici.cz

• nedorazilo kompletním přišlo bez kotla

Reakce obchodu hulici.cz

Zdravime, dekujeme za vasi ikdyz nepravdivou recenzi. Jak se rika dvakrat mer a jednou rez, v tomto pripade :) dvakrat hledej dukladne a pak pis recenzi.
    Jak Vam jiz byla vysvetlena situace ohledne vkladu a kde jej najdete. Prijemne svatky

• Pro mě přehledný
    • Dobrá cena
    • Kvalita komunikace
    • Někdy pomalejší dodání v případě že není skladem, jinak v normě.

• Rychlá emailová komunikace

• takmer všetko
    • dlhšia dodacia doba na Slovensko

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu hulici.cz

Ohledne doby dodani je kazdy zakaznik informovan a to nejen na nasich strankach.... Chapeme, ne kazdy cte informace a jen automaticky vse odsouhlasi a pak se jen divi, ze nevyplnil poradne ani sve jmeno a udela i chybu v tel. cisle, pak je tezke nekoho informovat. Je nam to lito a priste zkusime vice carovat :)
    Dekujeme za vas nazor
    S uctou Vasi www.hulici.cz

• vemi ochotný a komunikativní personál
    • slušná nabídka
    • dobré ceny

Reakce obchodu hulici.cz

Jsme radi za vasi spokojenost a ze jsme dopomohli k vasemu ocekavani.
    S pozdravem Vasi Hulici.cz

Spokojen a doporučuji

Děkujeme za recenzi. Vaši www.hulici.cz

• Např. Kvůli svátku volali, že se zásilka zdrží.. Cca 5 minut po objednání..

Velmi děkujeme Miloslave za recenzi a hodnocení. S pozdravem Vaši www.hulici.cz

• Rychlá komunikace obchodu
    • Přehledný web
    • Předání do rukou doručovatele

Rozhodně doporučuji tento obchod mají docela dobrou nabídku a přijatelné ceny

Reakce obchodu hulici.cz

Jsme potěšeni recenzí a s díky se budeme těšit na příští "setkání". Vaši www.hulici.cz

• Skvělé ceny, mohu jen doporučit

Reakce obchodu hulici.cz

Jsme potěšeni za vaši spokojenost a děkujeme. Vaši www.hulici.cz

• Kvalitní kuřácké potřeby, drtičky, bongy, vaporizéry, skleněnky atd. za více než výhodné ceny. Příjemná a milá obsluha a rovněž perfektní komunikace.

Zákazník je v každém bodě informován,co se právě s objednávkou děje! Fakt doporučuji všem nejen huličům

Reakce obchodu hulici.cz

Děkujeme za recenzi. Budeme se těšit na další možnost poskytnout vám komfort, pomocnou ruku a komunikaci, s jakou přistupujeme k našim "huličům" :-)
    Vaši www.hulici.cz

• Spolehlivost, vždy se domluvíte.

Jsem spokojená a doporučuji obchod.

Reakce obchodu hulici.cz

Ano, zakládáme si na osobním přístupu a domluvě vyhovující především Vám. Jsme rádi za vaši spokojenost a děkujeme. Vaši www.hulici.cz