• Super dodání

• Rychlé dodání.

Zboží bylo dodáno v pořádku i připraveno k vyzvednutí.

Spokojenost. Dokonce přišel podrobnější popis mailem, ze kterého i vyplynulo, že byla zkontrolována funkčnost výrobku.

• Nelze platit kartou

Prodejce bohužel neumožňuje platit kartou, což v dnešní době považuji za nepřekonatelný limit. Byť bylo zboží doručeno k mé spokojenosti, příště pro tento nedostatek zvolím jiného prodejce.

Reakce obchodu hudyshop

Dobrý den Radku,

děkuji za recenzi. Na platbě kartou v současnosti pracujeme a věříme, že v blízké době budeme moci nabídnout i tento způsob platby.

Hezký den
    Jiří Hudec
    Hudyshop.cz

• Zásilkovna mi zásilku přesměrovala na výdejní místo, které je pro mne nedostupné, proto jsem byl nucen si zásilku objednat jinde a poté mi byla doručena na výdejní místo, které jsem si vybral.

Reakce obchodu hudyshop

Vážený pane Slávku,

děkuji Vám za hodnocení i když Vaše recenze míří spíše na Zásilkovnu. Vaše objednávka proběhla v 23:50, ještě v noci byla zpracována a do 20 minut od objednávky byla zabalena a připravena k expedici a v cca 13 hodin se již zpracovávala na depu Zásilkovny. To, že Vám Zásilkovna přesměrovala zásilku na jiné výdejní místo (pravděpodobně z důvodu nedostatečné kapacity původního odběrného místa) opravdu ovlivnit nemůžeme. Nicméně pokud bych o situaci věděl, mohl bych Zásilkovnu kontaktovat a situaci se pokusit vyřešit. Takhle se o problému dozvídám až z recenze. Přeji Vám hezký den. Jiří Hudec, Hudyshop.cz

Rychlost !

• Rychlost dodání a dobré ceny.

Rychlé dodání, velká spokojenost

• Ceny

Bezproblémový, rychlý nákup

• Nizke ceny
    • Rychle dodani

• Bezva obchod, příjemné a vstřícné jednání

• rychlost doručení

• Rychlé doručení,nejlevněnší zboží Lego,spokojenost

Velice rychlá a ochotná komunikace obchodu. Spolehlivé vyřízení objednávky.

• extrémně rychlé dodání a vyřízení

Super ceny, skvělá domluva a vstřícnost.. Doporučuji.