• Nízká trvanlivost

Opravdu mě překvapilo datum spotřeby, které bylo za měsíc, což je u takového výrobku opravdu nevhodné. Nikde nebylo uvedeno. Bohužel polovina objednávky poletí do koše.

Reakce obchodu hudyshop

Mrzí nás, že máte takovouhle zkušenost. Škoda, že jste nás nekontaktovala, vše jde vyřešit a mohli jsme Vám zboží vyměnit, pokud pro Vás byla trvanlivost krátká. Řešení bychom určitě našli.

• Objednávka měla být dárek, který ale bohužel dosud nedorazil, takže za mě zklamání. V dnešní době, kdy e-shopy objednávky vyřizují i do druhého dne, já na doručení čekám již více než týden, a stále nic.

Reakce obchodu hudyshop

prověřoval jsem Vaši objednávku. Vaše objednávka přišla do systému 30.10 ve večerních hodinách, hned druhý den byla expedovaná. Bohužel pražské depo české pošty je v tuto chvíli přetížené a zásilky zpracovávají až s třídenním zpožděním. Toto bohužel neovlivníme.

Služby, komunikace. Nedoporučuji

Vážená paní,

požadovala jste službu, kterou náš obchod nenabízí. Navíc pokus o telefonický kontakt , kdy jsem Vám to chtěl vysvětlit, byl 4x neuspěšný a to v různé dny i v různé hodiny. Několikrát jsem se snažil Vám to vysvětlit i po e-mailu a poměrně neurvale jste se stále dožadovala svého. Takže prosím nelžete, že jsme zrušili objednávku bez důvodu. Takže Vaše recenze/nerecenze pro mě vlastně vůbec není překvapení.

Přeji Vám pěkný den

J. Hudec

Dlouhá dodací lhůta.

• Nelze platit kartou

Prodejce bohužel neumožňuje platit kartou, což v dnešní době považuji za nepřekonatelný limit. Byť bylo zboží doručeno k mé spokojenosti, příště pro tento nedostatek zvolím jiného prodejce.

Dobrý den Radku,

děkuji za recenzi. Na platbě kartou v současnosti pracujeme a věříme, že v blízké době budeme moci nabídnout i tento způsob platby.

Hezký den
    Jiří Hudec
    Hudyshop.cz

• Zásilkovna mi zásilku přesměrovala na výdejní místo, které je pro mne nedostupné, proto jsem byl nucen si zásilku objednat jinde a poté mi byla doručena na výdejní místo, které jsem si vybral.

Vážený pane Slávku,

děkuji Vám za hodnocení i když Vaše recenze míří spíše na Zásilkovnu. Vaše objednávka proběhla v 23:50, ještě v noci byla zpracována a do 20 minut od objednávky byla zabalena a připravena k expedici a v cca 13 hodin se již zpracovávala na depu Zásilkovny. To, že Vám Zásilkovna přesměrovala zásilku na jiné výdejní místo (pravděpodobně z důvodu nedostatečné kapacity původního odběrného místa) opravdu ovlivnit nemůžeme. Nicméně pokud bych o situaci věděl, mohl bych Zásilkovnu kontaktovat a situaci se pokusit vyřešit. Takhle se o problému dozvídám až z recenze. Přeji Vám hezký den. Jiří Hudec, Hudyshop.cz