• Super komunikace

Obchod určitě doporučuji.

• Velmi dobra komunikace
    • Rychlost dodani
    • Prehledny eshop

Opravdu excelentni komunikace , jiz jsem zde nakupoval a maximalni spokojenost , ale co teda musim zminit , tak jsem shanel konkretni typ BR prehravace , nikde nebyl skladem , z teto firmy nejez ze me informovali ze ho muzou sehnat , ale i vedeli o jaky konkretni typ jsem mel zajem . Hned jsem objednal , zaplatil , opet velmi rychle mi prislo potvrzeni platby i kdyz bylo prevodem , takze jestli bych mel nejaky eshop doporucit , tak rozhodne tento , protoze pece o zakaznika jaka je zde je absolutne excelentni . Tak zamestnancum budu prat at se dari a timto bych jim chtel podekovat za ochotu .

• prehledny eshop
    • pece o zakaznika
    • rychlost vyrizeni objednavky
    • vyborna komunikace
    • dodano v pozadovany termin
    • kvalitni produkty

Vybiral jsem z nekolika e-shopu , nicmene , zde nejen ze e-shop mel rychlou odezvu , ale je moznost se i k prodejci podivat a poradit se . Je zde velmi ochotny personal , termin od objednani k doruceni probehl velmi rychle , presne jak bylo dohodnuto . S nakupem jsem velmi spokojeny , rozhodne se sem urcite vratim .

• rychlé vyřízení objednávky - dodání druhý den
    • nabídnuta lepší cena než je uvedena v eshopu
    • perfektně zabaleno
    • široký sortiment
    • dárek v podobě referenčního CD - manžel byl spokejen
    • už vás máme v oblíbených :-)

100% spokojenost, HTPshop doporučuji

• Rychlé odeslání
    • Doprava zdarma (Intime)
    • Dobře zabalené
    • Nejde platit kartou přepravci (není to přímo chyba obchodu, ale byl bych rád, kdyby obchodníci začali tlačit na dopravce, aby karty přijímali. Lidé platící kreditními kartami přicházejí takto o mnohé výhody)

Nákup bez problémů. Zboží je v pořádku, takže nemohu posoudit reklamační proces.

• - rychlost dodání
    • - cena
    • - perfektní jednání
    • - verlmi profesionální přístup
    • - možnost poslechu a předvedení výrobků
    • - není to jenom e-shop (je to prodejna s poslechovým studiem)

• Za víc jak 7000.-Kč nákup a ještě si řeknou o 140.-Kč za dopravu...

Kam se podívám, za tuto cenu nákupu doprava zdarma.

• kvalitní a pěkně zpracované cd za super cenu