Původně to vypadalo, že firma zkrachovala a zapomněli vypnout eshop. Pak se přece jen někdo ozval...ale je to nějaké divné

• není jasné kdy by má nákup prijít

Není jasné kdy by má nákup prijít. Nejdríve udáváte datum ale když jsem zvolil jak bych to chtel vyzdvihnout, tak mi muselo byt rečeno jak se to datum zmenilo. Bylo to o den pozdeji a tak jsem musel volat a psát email aby nákup byl zrušen. To vás a nás stojí čas. To musí ITáci prece upravit, ne?

Reakce obchodu Hsport.cz

objednávku jste vytvořil 24.1. v 19:50. Podklady pro platbu objednávky převodem na účet jsme Vám zaslali 25.1. 8:37. Objednávku jste nezaplatil a tentýž den 25.1. 16:19 jste objednávku telefonicky stornoval s odůvodněním, že jste zboží potřeboval doručit do soboty 27.1.
    Pokud by jste objednávku obratem zaplatil a nebo zvolil platbu na dobírku tak jsme ji mohli 25.1. zboží odeslat a k dodání mohlo dojít 26.1.

Z naší strany proběhlo vše v pořádku.

Hsport

Obchod funguje dobře, ale nyní neúměrně zdražil , proto zde již nebudu nakupovat. Jinde je stejně zboží o 20% levnější.

Po 3 měsících a 3 prodlužování termínu mi bylo sděleno že mám čekat další 4 týdny + připlatit si protože se zboží zdražilo... Na eshopu zboží stále v nabídce sice na objednávku, se 14 denní dodací lhůtou i stejnou cenou! ... Určitě obchod NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Hsport.cz

výrazné časové prodlení s dodáním zboží způsobil nedostatek materiálu a různá proti covidová opatření. Výroba se nám opakovaně dostávala do karantény.
    Volali jsme Vám s informacemi ohledně dodání ihned jak nám je předal výrobce. Předtím nám výroba termín dodání opakovaně posunovala a tom jste byl informován mailem.
    Materiál se za poslední rok zdražil o cca 140%. Původní cena byla 899 Kč nově po zdražení (jak máme uvedeno na e-shopu) je 1199 Kč za původní cenu již nejsme schopni adaptér nabízet. Není tedy pravda, že máme uvedeno na e-shopu starou cenu.

• Dele nez 5 tydnu nemam bohuzel informaci o stavu objednavky.

Obchod kimunikuje, ale po 3 týdnech zboží stále nedorazilo a prý budu čekat cca další 1-2 týdny. To je od objednání měsíc a to už je opravdu hodně.

Reakce obchodu Hsport.cz

na delší dodací dobu jsem Vás upozornil mailem. Situace s materiálem a i samotnou výrobou se nezlepšuje. Omlouvám se za komplikace.

• do nekonečna se posunuje slibovaný termín. Objednal jsem 9.3. a v květnu stále nic přes opakované urgence

Reakce obchodu Hsport.cz

mrzí nás nastalá situace. Výroba hrazd stále vázne a zlepšení je v nedohlednu. V době kdy jsou uzavřená fitness centra výrazně stoupl počet objednávek na vybavení domácích posiloven a výrobní kapacity nejsou nafukovací.

• Zboží mi bylo doručeno v polovičním množství.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Hsport.cz

objednala jste si u nás 28.2. v 18:26 jeden kus kinesiologický tejp 2,5 cm. s požadavkem na platbu převodem na účet. Platební údaje jsme Vám poslali 1.3. po nachystání tejpu. Zásilku jsme odeslali do Balíkovny ještě před připsáním peněz na účet. Zásilku jste si v Balíkovně vyzvedla 5.3. Tato recenze tedy nejspíše nepatří našemu eshopu.

Rotoped je určen pro lidi menšího vzrůstu, což mi vyhovuje, jen na to upozorňuji. Nicméně nemá žádnou zátěž, i když dáte zátěž na plno (8) je to jako by jste šlapali z kopce a jedete na prázdno..

Zboží nedorazilo, pošta patrně nefunguje, odeslané z obchodu snad bylo, tak stále čekám.
    Objednané zboží nebylo skladem, Rotana dokonce dostupná až v lednu, což jako vánoční dárek je mi na nic. Ocenila bych tyto informace přímo u produktu. Obchod mě informoval až telefonicky, že nemají ani jednu položku.

Reakce obchodu Hsport.cz

Vaše zásilka je na třídícím centru v Praze. Česká pošta má v této době prodlevu s dodáváním. Dodání zaurguji.
    Objednala jste si položky u kterých jsme měli datum dostupnosti uvedeno (rotana se měla naskladnit 13.1.2021 a stepper 21.11. 2020) . O této skutečnosti jsme Vás jak píšete informovali také telefonicky 21 minut po vytvoření objednávky.
    Negativní recenzi jsme si nezasloužili, z naší strany k pochybení nedošlo.

• Deklaruji na svem webu zbozi jako skladem ale po zaplaceni zavolaji ze je skladem u dodavatele.
    • Lajdacky zabaleno (hrazda) takze doslo pri preprave k drobnym poskozenim laku. Konkretne slo o to, ze pomerne masivni a tezke kovove casti hrazdy byly k sobe sice stazene smrstovaci folii ale nebyly oddelene kartonem, takze doslo k poskozeni laku na stycnych plochach.

Doporucuji pouze osobni odber a peclivou kontrolu na miste.

• ač mají na webu uvedeno, že zboží je skladem, tak skladem není.
  • V době objednávky obchod uváděl dodání během několika dní. Nakonec je předpokládáný termín květen spíše červen. Chápu, že situace je složitá. Jen nevím, proč je uvedena doba dodání u produktu.

• Zboží jsem dle pokynů zaplatil bankovním převodem, ten mi byl dokonce emailově potvrzen, objednávka však byla následně telefonicky zrušena a na vrácení peněz již více než 10 dnů čekám.

Reakce obchodu Hsport.cz

chyba vznikla na straně Heuréky. Objednávku jsme stornovali ale společnost Heuréka místo aby poslala peníze Vám jakožto zákazníkovi, tak chybou technika byly peníze poslány k nám na účet Hsportu. Děkujeme za upozornění. Chybu jsme již napravili.

• Měla být doprava zdarma a nebyla!

Smluvní přepravní společnost nerespektuje přání zákazníka o době doručení, po opakovaném kontaktování dodavatele ani ten nebyl schopen cokoli změnit.

Proforma faktura dorazila s týdenním zpožděním, mezitím jsem si zboží koupila jinde

Dobrý den.

Děkuji za zpětnou vazbu. 31. října jste si objednala zboží, které bylo dočasně vyprodané. Kolega vám ten samý den volal a domluvil se s vámi na dalším postupu. Podklady pro platbu posíláme až ve chvíli, kdy si ověříme, že je zboží fyzicky skladem, nebo alespoň známe přesné datum jeho naskladnění. Proto jsme vám proforma fakturu neposlali ihned po objednávce, ale až později, když jsme byli schopni garantovat, že zboží v pořádku dodáme.

Tomáš Horký, Hsport

Výhodu jsem zatím nenašla a nevýhoda?Zatím nevím zda mi objednané zboží přijde.

Dobrý den.

Děkuji za zpětnou vazbu. Zboží jste objednávala 2. března ve 20:31 (pátek večer). U zboží jsme měli uvedeno, že není skladem. Hned v pondělí ráno vám volal kolega, aby se s vámi domluvil na dalším postupu. Mrzí mě, že jste musela na naskladnění čekat. A jsem rád, že jste vydržela a všechno nakonec dobře dopadlo. Teď, když píšu tuto reakci, máte již zboží v pořádku doma.

• Veliký sortiment
    • Dobu dodací lhůty

Dobrý den.

Mrzí mě, že jste musel na zboží čekat. Objednával jste položku, která nebyla skladem (což bylo uvedeno i na e-shopu). Balíček jsme vám odeslali 5. pracovní den od objednávky. Většinu zboží, které nedržíme skladem, jsme schopni naskladnit a odeslat do 3 dnů.

Tomáš Horký, Hsport

• Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Dobrý den paní Novotná.

3. ledna jste si objednala jeden kus podlahy typu "puzzle". U této podlahy je minimální možný odběr 40 kusů. Stroj nám menší množství nevyrobí, protože jednotlivé kusy puzzle se vyřezávají z velké desky. Není možné vyříznout jen jeden kus.