rychlé vyřízení objednávky

• dostupnost výrobku
    • příznové ceny

Chyběla na karburátoru pružinka na klapce plynu.

Super popis

• vse probehlo k me spokojenosti

Baterii do sekačky jsem objednal v neděli s tím ze je skladem a okamžitě k dispozici podle webu. Ve středu, když se pořad nic nedělo, jsem napsal e-mail dotazujicí se na stav objednávky .
    V pátek mi přišla odpověď, ze objednávku ruší , že není skladem s vrací mi peníze .

Vážený zákazníku,

dovolte mi vyjádřit naši upřímnou lítost z toho, že zboží, které jste si objednal, nebylo bohužel dostupné na skladě. Chápeme, jaké nepříjemnosti to mohlo způsobit a velmi nás to mrzí.

Chtěla bych Vás informovat, že jsme okamžitě vystavili dobropis a peníze byly obratem vráceny na Váš účet. Doufáme, že tímto krokem jsme alespoň částečně napravili situaci.

Pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo potřeboval další asistenci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás a rádi Vám pomůžeme.
    Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše další nákupy.
    S pozdravem, tým HS Parts

• Rychlost a sortiment

Zboží bylo na skladě a bylo velmi rychle odesláno.

Rychlost dodani, prehlednost e shopu a ceny
    Za nas perfektne fungujici obchod

příznivá cena a rychlé dodání zboží

• ceny, rychlost dodání
    • ---

Vše v pořádku

rychlé dodání

Reakce obchodu HS Parts

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Vážený Fando,

dovolte mi, abych Vám nejprve poděkovala za nedávnou recenzi našich služeb. Velmi si vážíme, že si naše zákazníky berou čas na sdílení svých zkušeností.

Z Vaší recenze jsme si všimli, že jste nám dali hodnocení 60%. Chtěli bychom Vás požádat, zda byste nám mohl poskytnout další podrobnosti o tom, co bychom mohli zlepšit. Jakékoli další informace by nám velmi pomohly v našem neustálém úsilí o zlepšování služeb.

Těšíme se na Vaši odpověď a předem děkujeme za Vaši cennou zpětnou vazbu.

S pozdravem, Kristýna Polachová, HS Parts

Náhradní díly , které za tyhle peníze jen tak nekoupíte . Jen postrádám detailnější popis dílu - rozměry …… Jinak spokojenost.

Reakce obchodu HS Parts

chtěla bych Vám srdečně poděkovat za čas, který jste nám věnoval při recenzi našeho e-shopu. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná a neustále nás motivuje k dalšímu zlepšování.

Jsem ráda, že Vám mohu oznámit, že již brzy rozšíříme naše produktové stránky o detailnější popisy a přidáme také informativní videa, která Vám umožní lepší orientaci v naší nabídce.

Ještě jednou děkuji za Vaši podporu a těším se na Vaše další návštěvy našeho e-shopu.

S pozdravem, Kristýna Polachová HS Parts

• Dostupnost zboží skladem

• Vše ok.

Vážený zákazníku,

Z Vaší recenze jsme si všimli, že jste nám dali hodnocení 80%. Chtěli bychom Vás požádat, zda byste nám mohl poskytnout další podrobnosti o tom, co bychom mohli zlepšit. Jakékoli další informace by nám velmi pomohly v našem neustálém úsilí o zlepšování služeb.

Těšíme se na Vaši odpověď a předem děkujeme za Vaši cennou zpětnou vazbu.

S pozdravem, Kristýna Polachová, HS Parts

• Rychlost vyřízení a dodání výrobku

MAX.SPOKOJENOST OBJEDNÁNO A DRUHÝ DEN DORUČENO..

Vše v pořádku.