I didn't receive my game at all. It's already 3 weeks and still nothing. They never answered my emails. Money is gone.

• Levné ceny
    • Nebylo expresní doručení, musel jsem napsat prodejci aby mi kód byl vůbec poslán, odpověď až následující den

• Aktivační kód ke hře nefunguje

Zaslaný aktivační kód ke hře není funkční. Na uvedený telefon na jejich www nikdo nereaguje. Emailem přišla jedna odpověď, ale poté se též odmlčel. Žádná snaha toto vyřešit.

• Přehledné stranky
    • Některé nabízené položky nemají
    • Čekám na vrácení peněz za nedodané zboží už přes měsíc
    • Celkem dlouhá doba doručení oproti konkurenci

Stránky jsou přehledné a ceny lákavé. To že nějaký nabízený kus nemají to se prostě stane a svět se nezboří, ovšem zaslání klíče prostřednictvím člověka, který Vám napíše, že peníze posílá zpět mě potěšilo do doby, než jsem zjistil, že peníze již přes měsíc a půl zpět nedorazily a na další emailovou komunikaci nikdo neodpovídá. Naštěstí je to jen pár stovek ale i tak je to neseriozní jednání. Za mě jsem zkusil poprvé a naposledy a budu se držet osvědčených prodejců.

• Peníze po pár dnech vráceny na účet.

Lákavé ceny ale produkt v nedohlednu i když měl být expresně doručen ihned po zaplacení..

"expresní doručení" aka po 3 dnech se ozve obchod, že produkt není dostupný u dodavatele.

• Nízké ceny
    • Klíč dorazil až druhý (platba kartou)
    • Oproti jiným e-shopům pomalé dodání

Objednáno před týdnem,zboží sem neobdržel a ani se mi neozvali když sem požádal o zrušení objednávky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Hry jsme zaplatili , přihlašovací kod nám byl emailem doručen , ale zřejmě to nestačí a nelze se přihlásit a hrát hry. Syn byl velice zklamaný a já přišla o peníze.
    Renata

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

Možná jen nechápete podstatu steam platformy nebo se nezvládnete registrovat, rád bych vám pomohl ale žádný email s žádostí o pomoc jsme od vás nedostali a ani na náš mail jste neodpověděla.

HRY-NEJ.cz

• Obchod má napsáno skladem, ale jakmile si objednáte, tak vám za 3 hodiny přijde email, že se omlouvají a že už to zboží skladem není.

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

Omlouváme se ale může se stát, při tisíci produktech nejde vše uhlídat, samozřejmě jsme vrátili peníze zpět na kartu a omluvili se. Cena byla asi zrovna lepší než v ostatních obchodech, proto chápeme vaši naštvanost z nedodání.

S pozdravem,
    HRY-NEJ.cz

• Zboží zaplaceno ale vůbec nedorazilo

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

Zde došlo k nepochopení principu elektronické licence. Občas se stane, že některý zákazník objedná hru a ačkoliv je při vytváření objednávky jediná možnost dopravy doručení na email, čeká poté na balíček od pošty, v tomto případě navíc předmětem této objednávky byl Criminal starter pack DLC do online režimu ke hře GTA5 u niž se předpokládá, že již vlastníte základní hru GTA 5 na platformě Rockstar Social. Pokusili jsme se zákazníka kontaktovat pro další řešení problému, zatím bez odezvy.

Nedá se stáhnout

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

V tomto případě se jedná o Test Drive Unlimited 2 na Steamu, kde Atari již vyplo online servery, hra je velmi stará, dá se říct, že ji vydavatel již odepsal, nelze stáhnout update potřebný ke spuštění, což my jako prodejci klíču neovlivníme, jak se ke svému produktu staví vydavatel. Našel jsem tedy návod jak tuto hru rozběhnout a poslal odkaz zákazníkovi, nabídl jsem, že se na to mohu podívat vzdáleně přes teamviewer, pokud si s tím neporadí sám, po této fázi od zákazníka bez odpovědi, nabídka pomoci stále trvá ale tato recenze není fér.

Zde odkaz na návod

• Žádná komunikace

Kupovala jsem hru jako dárek na Vánoce. Bohužel se hra sešla dvakrát, proto jsem hned psala email. Nepřišla mi žádná odpověď.

Po osmi hodinách čekání na klíč přišla omluva, že produkt se "během mého nákupu" vyprodal..

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

Omlouváme se za tuto situaci, občas se stane, že se u dodavatele vyprodá, obzvláště u žádané hry. Vyplňování objednávek při platbě kartou funguje automaticky a nejsme vždy u PC. Pokud se tedy stane taková věc, při které nedojde klíč, je nejlepší pokud nás zákazník kontaktuje sám mailem nebo na FB a na to zpravidla odpovídáme cca do hodiny, ať je víkend nebo svátky, na tom nezáleží. Ve vašem případě jsme tedy hned po zjištění problému refundovali zpět na platební kartu, mrzí nás, že jsme nemohli obchod dokončit. Snad na nás nezanevřete a někdy si znovu objednáte a bude vše jak má být :)

HRY-NEJ.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.