vše OK!

• Rychlá odpověď od zákaznické podpory

• Digitální distribuce.Rychlost.

V pozdních odpoledních hodinách v pátek objednáno a večír jsem už měl klíč. Vše šlo dobře krok za krokem. Objednání, zaplacení, klíč zadán na účet Uplay a čeština naběhla na první dobrou.

• bleskové jednání, po zaplacení, ihned dodáno

Spolehlivý obchod

• rychlost, komunikace

Ochotný personál.

• nákup proběhl ok
    • Zprovoznění druhotné licence se neobešlo bez asistence zákaznické podpory MS. E-shop žádnou podporu na svých stránkách nenabízí a rovnou odkazuje na Microsoft. Nakonec se to vyřešilo.

Doporučení obchodu je tudíž s výhradou - vhodný jen pro toho, komu výměnou za nižší cenu produktu nevadí s instalací ztrácet zbytečně čas navíc. Plug-and-play to rozhodně nebylo.

Reakce obchodu HRY-NEJ.cz

Omlouvám se, pokud vám vadilo ztratit čas aktivací druhotné licence. Pokud se jedná zrovna o druhotnou licenci, vždy když se zákazník ozve, tak nabízíme, že po poskytnutí screnshotu ID instalace vše obstaráme. Zavoláme na MS linku a poté zašleme přidělený potvrzovací kód přímo od MS podpory. Pokud nás zákazník nekontaktuje, máme za to, že byl schopný si to zařídit sám. V některých případech, kdy toto nabídneme, zakázník si to stejně raději zařídí sám, aby měl jistotu, že potvrzovací kód pochazí opravdu od oficiální podpory a užítí SW je tedy plně legální.

S pozdravem,

Tomáš Gregor
    HRY-NEJ.cz

• rychlé dodání, cena

Velmi rychlé dodání zboží, instantní odpověď na e-maily

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost doručení
    • Spolehlivost

• Výhody obchodu - především cena. A taky rychlost - přesně do třinácti minut od zaplacení (kartou) mi přišel aktivační klíč ke hře. Jednoznačně doporučuji!

• Rychlost a kvalita jednání.

Původně jsem očekával, že zboží mi bude doručeno poštou formou balíčku. Protože k tomu nedošlo, moje stanovisko k obchodu bylo negativní. Teprve poté, co jsem zjistil, že hra mi byla doručena prostřednictvím e-mailu ještě téhož dne po jeho zaplacení, omlouvám se za svůj exces a naopak s plnou odpovědností prohlašuji, že tato firma je seriózní a proto její služby považuji za rychlé a kvalitní

• nízké ceny, rychlé doručení

Všechno (objednávka, termín dodání, komunikace s obchodem...) proběhlo naprosto v pořádku.

• rychlost dodání
    • lepší ceny