Nemají zboží o kterém tvrdí že jej mají skladem.

Reakce obchodu HRST.cz

moc nás mrzí, že máte s naším obchodem takovou zkušenost. U zboží jsme uváděli dostupnost 1 - 2 týdny (ne skladem, jak píšete) a ihned jak jsme se dozvěděli (po 2 dnech), že zboží dostupné není, jsme vás informovali a u zboží uvedli, že je nedostupné.
    Bohužel není v našich silách každý den kontrolovat u cca 4000 položek v nabídce, zda zboží dodavatelé mají momentálně skladem nebo ne.

Dodáno po 2 měsících, až po urgenci jsem byla kontaktována.

Neskutečné pohrdání zákazníkem. Zboží nebylo dodáno ani vyexpedováno ani do 10 dnů, o čemž jsem nebyla ze strany e-shopu nijak spravena.

• Špatná komunikace

Po tydnu vo jsem udělala objednávku mi bylo sděleno, ze me zbozi neni a to po několika e-mailech, aby se mi k objednávce nekdo vyjádřil

• prodává na základě nepravdivých údajů

na hranici podvodu - inzerují 26 barev ale dostanete jich jenom 15....z toho jedenáct naprosto identických barev ve dvou tubách!

Reakce obchodu HRST.cz

je nám velice líto, že se zbožím nejste spokojen. U produktu uvádíme, že v balení je 26 ks tubiček a z obrázku je zřejmé, že se některé barvy opakují. Pravdou je, že jsme u zboží neměli uvedeno, že balení obsahuje pouze 15 odstínů.
    Pokud se zbožím nejste spokojen, máte samozřejmě nárok na jeho vrácení a my Vám pošleme zpět peníze.

OK

• dlouhá doba než zboží přišlo

• Platba zboží předem a velmi špatná komunikace

Reakce obchodu HRST.cz

omlouváme se, že Vás dlouho nikdo nekontaktoval. Nicméně platbu předem jste si u objednávky zvolil sám. V eshopu nabízíme i dobírku nebo platbu při osobním odběru.

• Osobní odběr
    • Špatná komunikace ohledně nedodaného zboží

• žadné jsem neshledala
    • dlouhá dodací lhůta

zatím bych nedoporučila

• prozatím nedodal zboží, byť bylo skladem - přes Uloženku ani mail žádné avízo o uložení zásilky nepřišlo

Reakce obchodu HRST.cz

vaší objednávku tu máme připravenou. Nicméně jste si zvolila platbu předem a dosud nám nepřišly peníze ani na účet ani přes platební bránu PayU.
    HRST.cz

• Zboží jsem objednala před 2 týdny a vůbec nedorazilo, ani nedorazia informace o stavu objednávky, jen informace, že od 4. do 8.8. mají zavřeno, jinak nic.

V žádném případě nedoporučuji, objednávku hodlám zrušit.

Reakce obchodu HRST.cz

je nám velice líto zdržení s Vaší objednávkou. Bojužel jste si objednala nedostupné zboží, u kterého uvádíme, že bude dostupné v průběhu srpna.

• Velký výběr zboží.
    • To je jim ale málo platné, když objednávku nejsou schopni vyřídit a nekomunikují.

Zboží jsem si objednala před čtrnácti dny; u některých položek měli uvedeno, že bude skladem do týdne, takže jsem počítala s dodávkou cca za týden. Během zmíněných čtrnácti dnů však objednávka nedorazila, ani jsem nedostala žádnou zprávu o stavu objednávky nebo důvodech jejího zdržení. Vyjádření jsem nedostala ani po urgenci. Takové jednání považuji za velmi neprofesionální.

• Nekomunikace, 14 dní na zásilku je mi zbytečně dlouho.

Zde si již nic neobjedám, komunikace až po výhružném emailu že objednávku zruším.

Objednala jsem si zboží a stále čekám,už je to 14dní a nic.

Reakce obchodu HRST.cz

objednala jste si zboží, u kterého uvádíme dostupnost do měsíce. To je důvod, proč na objednávku stále ještě čekáte.

HRST.cz

• nulová reakce na kontaktování e-mailem,zboží které bylo uvedeno skladem nebylo ani během 3 dní expedováno,v době kdy je každý rád za zákazníky toto není slabina ale epic fail

pokud chcete strávit život čekáním na dárky pro své blízké tak vřele doporučuji,pokud ale chcete zboží včas tak volte nějaký pružnější obchod,nedodat zboží,nekomunikovat proč nebylo odesláno když bylo skladem není zrovna vizitka kvalitního e-shopu,ještě že jsem nezvolil platbu předem na účet shopu,teď bych kromě zboží byl i bez peněz,NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu HRST.cz

zboží jste objednal 10.11. po 20té hodině s doručením na pobočku Heureka Pointu v Hradci Králové. A když jsme měli 13.11. zásilku připravenou k odeslání, jste nám napsal email a objednávku zrušil s tím, že jedete na 3 týdny na služební cestu a nebudete si moci zásilku vyzvednout. Peníze bychom vám (v případě zaplacení předem a zrušení objednávky) samozřejmě bez žádného poplatku zaslali zpět.

• celkem siroky sortiment
    • nejdelsi slabina je v dodacich lhutach

vyber dobry ale po str. dodani je to podobne jako u valka.cz

• Dlouhá doba dodání. Stále čekám na zboží

Moje první zkušenost je, že zboží mám objednané dne 6.9.a dnes 17.9. stále nedošlo

• Žádné
    • Nedoedržují termíny dodávek, špatná dostupnost pro vlastní odběr, nelze platit kartou

Podle nabídky vypadají seriózně, ale skutečnost dost drhne. Raději nakupujte jinde

• Nemá všechny potřebné věci k malování na textil.

Jsem nespokojená, protože s takhle dlouhou dodací lhůtou jsem se nikdy nesetkala. Doufám, že mě to ještě tento měsíc přijde!