• obchod neraguje na dotaz stran objednavky,placena jiz pred tydnen

Obdržela jsem jiné zboží než jsem si objednala a obchod odmítá problém řešit přes mé 2 písemné pokusy. Budu nucena zboží vrátit přesto, že jsem navrhovala jiné řešení, ale obchod nereagoval. Chyba se stát může, ale je nutno se k problému postavit a mít snahu jej vyřešit, což se v případě Hronovské lékárny, nestalo....S takovým neprofesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala.

• Bylo mi doručeno jiné zboží, než jsem objednal a zaplatil
    • E shop nereaguje na emaily. Nekomunikuje.

Podvodníci.

• Předražené

Za nedodané zboží mi nebyli vráceny peníze. Prodejce nereaguje.

• Zboží které jinde nemaji
    • Dlouhá dodací doba, vysoké poštovné u nad 1500 kc
  • Lékárna, otálí s vrácením peněz, když něco nemám, tak to neprezentuji.
    V době počítačů, by neměl být problém o stavu zboží.

• Mají v nabídce zboží, které není v prodeji.

Na zboží jsem čekala, nic, pak mi napsali, že zboží je v Zásilkovně, nechápu jak je to možné vzhledem k tomu, že jsem to chtěla na dobírku Českou poštou. Pak jsem do obchodu volala a objednávku zrušila.

Velmi špatná komunikace, na zboží jsem čekal více jak týden , přestže ho měli údajně skladem.

• Již dvakrát jsem psala dotaz na objednané zboží,momentálně mi za 14 dní nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Hronovská-lékárna.cz

Dobrý den, omlouváme se, pokud nikdo nereagoval na mail. Prosím, příště nám raději zavolejte přímo do lékárny : 491 483 590. Děkujeme Hronovská lékárna

• dodací lhůta, nekomunikuje.

Tento obchod nedoporučuji. Delší dodací lhůtu, než je u ostatních obchodů, bych až tak neřešila. To že mi místo 200 ml balení opalovacího krému poslali jen 100 ml, bych také pochopila, že se může stát. Ale to, že je nemožné se jim dovolat a že nereagují ani na e-maily, aby tuto chybu napravili, tak to je opravdu nehoráznost. Za mne jednoznačně nespolehlivá firma.

• Nízké ceny
    • Strašna dlouhá dodací lhůta, pro mě zklamání
  • Bylo vyžádáno hodnocení nákupu, ale zboží mi po téměř dvou týdnech nedorazilo. Nejprve bylo odesláno, zcela nepochopitelně, na jinou adresu. Náledně mě pošta sice kontaktovala ohledně doručení, ale nakonec balíček nepřišel a byl, podle stránek pošty vrácen odesílateli bez doručování ??? Kontaktovala jsem mailem odesílatele, ale bohužel ani po týdnu nemám žádnou reakci. Nemohu rozhodně doporučit.

Zboží skladem, které jsem objednala vůbec nedorazilo bez jakéhokoli informace. 3 dny jsem se do obchodu nemohla dovolat, na mail nereagoval. Když. Jsem se dovolala, paní se strašně divila, slíbila ze se ozve co se stalo a nic. Je to 14 dni a zboží nemam.

• Nevím o žádných.
    • Nepravdivé informace.

Nenakupujte tam !

• Špatná komunikace

Objednal jsem si zboží, které bylo na webu uvedeno jako skladem, nicméně následně vyšlo najevo, že skladem nebylo a objednávka byla zrušena z důvodu údajné nedostupnosti. Nedoporučuji.

• Neaktualizované informace do je a co není skladem.
  • Neinformují o předání zásilky k přepravě, zaplatila jsem předem a za PPL, ale balíček prý poslali poštou, nikdo mě neinformoval o uložení zásilky, kterou jsem prozatím neobdržela. Čekám na poslání a dořešení.