• Vcelku přijatelné ceny.
    • Posílání zboží bez záručního dokladu/ faktury.

Mám smíšené pocity.
    Zboží je v super stavu, ale dodací doba nic moc a poté jednání ohledně doposlání faktury....

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, doba dodani neni uplne v nasi moci, jelikoz po nasem odeslani uz zalezi na poste, kdy objednavku doruci. Ke kazdemu objednanemu zbozi, je pribalen prodejni doklad, ktery slouzi samozdreme i jako zarucni. Pokud je vyzadovana faktura, je treba nam zaslat email popr. to napsat do poznamky pri tvorbe objednavky a od Vas nam zadny neprisel. Pokud jste poslal email bez predmetu, tak to bohuzel spadlo do spamu a o takovychto emailech nemuzeme bohuzel vedet. I tak Vam dekujeme za nakup a mrzi nas Vase reakce a nespokojenost...prejeme hezky den

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Vybral jsem při objednávce na webu dopravu Českou poštou, ale i přes to mi dorazilo mailem info o osobnim vyzvednutí. Mailem jsem se domluvil na dobírce.

Objednal jsem náhradní DVD mechaniku do Xbox 360 s následujícím popisem:
    "Náhradní mechanika pro Xbox 360 slim model Liteon DG-16D4S 9504. Model je original 9504, lze přehrát na FW 0401,0225,1071. Není to žadna kopie v podobě mechaniky DG-16D2S 74850 v obalu mechaniky pro slim. Je to original PCB 9504, ne žadna kopie."
    Co jsem obdržel byla repasovaná mechanika, t.j. rozhodně ne nová, kde nejen, že byly porušené veškeré pečeti, ale dokonce po zapojení a prvním vyzkoušení šuplík na DVD z mechaniky vypadl (důvodem závady šuplíku byla ulomená plastová zarážka - tuto závadu jsem vyřešil výměnou vadné části z mé starší mechaniky a s prodejcem jsem to už ani neřešil, protože jsem chtěl Xbox zprovozit).
    Na můj dotaz jsem dostal od prodejce tuto odpověď: "mechaniky jsou 100% nove. Pecete vetsino byvaji porusene, original vzdy a ta druha je obcas take roztrhla. Jsou to repasy mechanik, tzn. poskladane z funkcnich casti vyrazenych mechanik. proto tam je i ta druha pecet."
    To mi nejde do hlavy - 100% nová pro mne tedy není stejné, jako poskládaná z funkčních částí starých mechanik.
    Sluší se dodat, že prodejce celou dobu se mnou ohledně tohoto komunikoval a nabízel vrácení peněz po zaslání mechaniky zpět. Nemohu ale souhlasit s popisem zboží na webu a vysvětlení jeho stavu prodejcem - pokud není na webu info, že je to repas, beru to tak, že má být 100% nová. Kdybych nepotřeboval Xbox zprovozit, řešil bych to vrácením. Ten rozbitý šuplík už byl jen potvrzením toho, že mechaniku ani nikdo neotestoval. Po jeho opravě mechanika funguje.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Ano máte pravdu že jsme měli mít v popisu Repasovaná (již doplněno), ale mechanika nova určitě je, repas = poskládáno z funkčních dílu nefunkčních nových mechanik se zárukou.Mechaniku jsme Vám zaslali funkční,zarážka musela být poškozená přepravou a za to se omlouváme jestli jsme to nedostatečně nezabalili. Jak píšete snažili jsme se Vám vrátit peníze ale asi jste zjistil že mechaniku nikde jinde v ČR neseženete. Již 13 let prodáváme náhradní díly do servisu a zkoušíme to ted nabídnou samotným zákazníkům, jsme rádi že jste nás upozornil na nedostatky které se budeme snažit odstranit ke spokojenosti našich zákazníků. S Přáním Hezkého dne Hrejte.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• telefonicky mi potvrdili, že zboží mají na skladě a že si pro něj mohu přijet, mezitím jej prodali někomu jinému

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, bohuzel kdyz si zbozi objednate 23.12 a je opravdu a tim myslim opravdu takovy shon a blazinec, tak bohuzel nelze vse uhlidat.Predpokladam ze se jedna o ten kinect, protoze jste se dal jako anonym tudiz se nemohu podivat na Vasi objednavku, ale co vim tak byl problem jen s jednim kinectem. Snazime se vyhovet kazdemu, dokonce jsme vytahovali kinecty uz bundle verzi xboxu, ale bohuzel pri takovemto blazinci, kdy nez s Vami domluvim po telefonu, jsou dalsi 3 objednavky popr. ihned osobni odbery to opravdu nelze. Za to se samozdrejme omlouvame, ale proste se to vzdy neda vyhovet vsem.

komunikace dobra bohuzel zbozi ne plne funkcni

Dobrý den
    Bohužel se nemůžeme vůči této recenzi nijak bránit, nemámé žádnou zpětnou vazbu a nevíme o jaký problém se jedná, proto je tato recenze vůči našemu obchodu nefér. Prosím zakaznika Michala, aby nás kontaktoval aby se mohl problem vyřešit. Nevíme Vaše jméno a ani číslo Vaší obj. Mrzí nás že jste nespokojený a že jste to neřešil první s námi než jste psal pro nás zapornou recenzi,ale bohužel nemohu rěšit problém, když o něm nevím.