• rychlost dodání

já jsme spokojená

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme, jsme radi ze spokojenost zakazniku..

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nejlevnější cena za 2 hry

Je to nejlepší obchod pro hry skoro na celém sv ětě

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme za takovou recenzi

• Ze uz je udělaný xbox s rgh
    • Ani nevím žádné jsem nenašel

Doby den, moc dekujeme..

• Špičkový servis konzolí za super ceny,rychlost opravy či úpravy,perfektní podpora a poradenství.Snad nejlevnější prodejce herních konzolí.Bleskurychlé odpovědi na dotazy prostřednictvím e-mailu.
    • Vškeré nákupy nebo servis řešit osobně v Ostravě nebo posíláním poštou nebo PPL atd.
    • Bohužel prodejce nemá více svých poboček po ČR.(OPRAVDU VELIKÁ ŠKODA,STÁLO BY TO ZATO)

Jedním slovem ŠPIŠKOVÝ obchod,všem kdo mají jakýkoliv problém ze svou konzolí obrať te se na Hrej.cz.
    Poradí a hlavně pomůžou vyřešit problémy vaší konzole a nejen to!!!

Dobry den,
    moc dekujeme za kladnou a peknou recenzi. Vzdy se snazime nasim zakaznikum maximalne poradit, aby jiz nemuseli slozite hledat a tapat jak co funguje. Bohuzel, jsme jen mensi firma (ale jiz 15 let) takze neplanujeme prozatim otevirat dalsi pobocky, jelikoz jak pisete to lze u nas resit postou.

• Rychla a skvela komunikace
    • prehlednost obchodu
    • skvele ceny
    • ochota se vsim poradit

Koupil jsem konzoli xbox 360 s RGH a jako jedini mi vse byli ochotni vysvetlit a navic je menu v cestine, za me 100% a rozhodne doporucim..

Dobry den,
    moc dekujeme za recenzi a jsme za ni radi. Cestina je nase vlastni a jsme radi, ze se Vam libi a jste s ni spokojen.

• Na jakykoliv dotaz-rychla odpoved.
    • Zadne

Doporucuji...ochota je v dnesni dobe vzacna....takze za me za 1!!!!

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme za velmi dobre ohodnoceni, vzdy radi poradime ;)

• -Skvěla komunikace
    • -Ochota,Rychle objednávky,opravy,dobré ceny na přisluženstvi,jsem s timhle obchodem spokojen neni s nima žadne problemy všechno co jsem si objednal jsem dostal perfektnim stavu,vždycky mi vysvětlili co mám dělat,Je to jediny obchod ktery nema drahe ceny jak na hry tak na přisluženství.
    • žadné

Muj názor na tento obchod je že je vynikajici.Moje vlastni zkušenost je ta že jsou ochotni,skvěla komunikace,rychle objednávky i opravy,výborne ceny na přisluženstvi i na hry.Proto ostatním doporučuji

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme za velmi peknou a kladnou recenzi. Budeme radi za opetovou navstevu nebo nakup v nasem kamennem obchode, ci eshopu. S pozdravem Hrejte.cz

Skvělá komunikace,rychle a kvalitně provedená oprava.Doporučuji ostatním co mají rádi kvalitní a rychlou objednávku či opravu.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme Vam za kladnou recenzi

• Ochota
    • vstřícnost
    • profesionalita

Jako jediní mi nabídli xbox 360 v českém jazyce, ochotně a trpělivě mi jako laikovi vše vysvětlili. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme a jsme radi, ze jste spokojen/a

• RYCHLÉ VYŘÍZENÍ ZAKÁZKY.PROFESIONALITA OBSLUHY.
    • NESHLEDAL JSEM SLABINY.

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, dekujeme za recenzi a pochvalu, Přejeme hezký den a nashledanou. Hrejte.cz

• Výhody ??? Je prostě 100%.
    • Slabiny nemá !!!!!!!!!!!!!!

Příjemná obsluha, rychlost, ochota, prostě vše nej co můžete od super obchodu očekávat. Pokud něco budu potřebovat, vždy se obrátím pouze na tento obchod.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Děkujeme za Váš komentář a za Vaší přízeň. Přejeme hezký den a doufáme nashledanou..Hrejte.cz

• komunikace,cena, rychlost dodání

Prodejce jednal slušně, široký výběr konzoli s rgh

• Vybral jsem při objednávce na webu dopravu Českou poštou, ale i přes to mi dorazilo mailem info o osobnim vyzvednutí. Mailem jsem se domluvil na dobírce.

Objednal jsem náhradní DVD mechaniku do Xbox 360 s následujícím popisem:
    "Náhradní mechanika pro Xbox 360 slim model Liteon DG-16D4S 9504. Model je original 9504, lze přehrát na FW 0401,0225,1071. Není to žadna kopie v podobě mechaniky DG-16D2S 74850 v obalu mechaniky pro slim. Je to original PCB 9504, ne žadna kopie."
    Co jsem obdržel byla repasovaná mechanika, t.j. rozhodně ne nová, kde nejen, že byly porušené veškeré pečeti, ale dokonce po zapojení a prvním vyzkoušení šuplík na DVD z mechaniky vypadl (důvodem závady šuplíku byla ulomená plastová zarážka - tuto závadu jsem vyřešil výměnou vadné části z mé starší mechaniky a s prodejcem jsem to už ani neřešil, protože jsem chtěl Xbox zprovozit).
    Na můj dotaz jsem dostal od prodejce tuto odpověď: "mechaniky jsou 100% nove. Pecete vetsino byvaji porusene, original vzdy a ta druha je obcas take roztrhla. Jsou to repasy mechanik, tzn. poskladane z funkcnich casti vyrazenych mechanik. proto tam je i ta druha pecet."
    To mi nejde do hlavy - 100% nová pro mne tedy není stejné, jako poskládaná z funkčních částí starých mechanik.
    Sluší se dodat, že prodejce celou dobu se mnou ohledně tohoto komunikoval a nabízel vrácení peněz po zaslání mechaniky zpět. Nemohu ale souhlasit s popisem zboží na webu a vysvětlení jeho stavu prodejcem - pokud není na webu info, že je to repas, beru to tak, že má být 100% nová. Kdybych nepotřeboval Xbox zprovozit, řešil bych to vrácením. Ten rozbitý šuplík už byl jen potvrzením toho, že mechaniku ani nikdo neotestoval. Po jeho opravě mechanika funguje.

Reakce obchodu Hrejte.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Ano máte pravdu že jsme měli mít v popisu Repasovaná (již doplněno), ale mechanika nova určitě je, repas = poskládáno z funkčních dílu nefunkčních nových mechanik se zárukou.Mechaniku jsme Vám zaslali funkční,zarážka musela být poškozená přepravou a za to se omlouváme jestli jsme to nedostatečně nezabalili. Jak píšete snažili jsme se Vám vrátit peníze ale asi jste zjistil že mechaniku nikde jinde v ČR neseženete. Již 13 let prodáváme náhradní díly do servisu a zkoušíme to ted nabídnou samotným zákazníkům, jsme rádi že jste nás upozornil na nedostatky které se budeme snažit odstranit ke spokojenosti našich zákazníků. S Přáním Hezkého dne Hrejte.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• telefonicky mi potvrdili, že zboží mají na skladě a že si pro něj mohu přijet, mezitím jej prodali někomu jinému

Reakce obchodu Hrejte.cz

Dobry den, bohuzel kdyz si zbozi objednate 23.12 a je opravdu a tim myslim opravdu takovy shon a blazinec, tak bohuzel nelze vse uhlidat.Predpokladam ze se jedna o ten kinect, protoze jste se dal jako anonym tudiz se nemohu podivat na Vasi objednavku, ale co vim tak byl problem jen s jednim kinectem. Snazime se vyhovet kazdemu, dokonce jsme vytahovali kinecty uz bundle verzi xboxu, ale bohuzel pri takovemto blazinci, kdy nez s Vami domluvim po telefonu, jsou dalsi 3 objednavky popr. ihned osobni odbery to opravdu nelze. Za to se samozdrejme omlouvame, ale proste se to vzdy neda vyhovet vsem.

• široký výběr a příslušenství pro herní konzole
    • komunikace

• mají i kamený obchod

Dobře tomu rozumí a poradí vám se vším

Prodejce mi ochotně vysvětlil vše co jsem potřeboval.

• Xboxy rovnou s RGH.

Dobry den,
    dekujeme za kladnou recenzi. Bohuzel dodaci lhuta pred vanoci se trochu prodluzuje a to i diky poste, takze za pripadne spozdeni se omlouvame..