Doprava od obchodnika predrazena, nezhohlednuje vysi utraty, system slevovych kuponu nefunguje, zbozi neni pripravene k vyzdvednuti, tri zamestnanci koukaji za oknem jak si zakaznik sam naklada zbozi, nepouziji paletovy vozik, aby zbozi nebylo v nedostupne vysce a pak vam nedaji ani prokladove late, coz je bezna vec, z odebraneho zbozi si vzit prokladove latky. S takovou neochotou personalu jsem se jeste nesetkal a to by se na konci sveta mohli jinak snazit, kdyz tam clovek vazi cestu, ze zbozi je levnejsi o 30 procent nez u konkurence je pravda jen u nekterych rozmeru hranolu, rozhodne ne u vsech a ceny nejsou prepocitane na jakoukoliv mernou jednotku, takze kazdy produkt si musi clovek vypocitat sam extra. Co se tyka spojovaciho materialu, jedna matka M12 v galvanizaci stoji 3,9 u Hrebika a v domu sroubu Stara Hut stoji NEREZ tu samou cenu a galvanizace polovicni cenu a bez galvanizace 1/4 ceny. Co musim pochvalit je zbozi samotne, za cenu 6300Kc za m3 je velmi dobra kvalita hranolu a zpracovani, je to predinflacni cena za m3 coz nesezete ani na second handu a obchod je cisty a prehledny.

Velmi ochotní. Sehnal jsem co jsem potřeboval a bylo mi zasláno přes GLS.

Bohužel týden po objednání jsem ještě neobdržel fakturu pro zaplacení zakázky.

Reakce obchodu Hřebík.cz

zálohová faktura Vám byla odeslána dne 16.11.2022. Níže posílám kopii.

From: Dřevoobchod Lubná - Hrebik.cz
    Sent: Wednesday, November 16, 2022 9:09 AM
    To: ....
    Subject: Zálohová faktura

Zasíláme zálohovou fakturu na Vámi objednané zboží.
    Šmíd

příšerné

Nekvalitní špatně opracované a sukaté dřevo.

• špatná komunikace

Plast, ktery se rozpadl pri ceste k nam. prominte, ale dost hrozne!

Dobrý den, paní Matoušková,
    mrzí nás Vaše recenze a zároveň to, že jste u nás zatím neprovedla reklamaci. Samozřejmě Vám rádi schránku vyměníme za novou, pokud máte zájem. Bohužel nemůžeme ovlivnit to, jak se se zbožím zachází při přepravě, vždy se balíčky snažíme balit tak, jak nejlépe umíme.

výrobce, který má ceny vyšší než obchodníci jeho výrobků!!! Navíc chtějí nehorázné částky za dopravu

Reakce obchodu Hřebík.cz

bohužel nedokážeme zcela ovlivnit cenovou politiku, která u našich odběratelů vládne. Dochází bohužel k tomu, že naše výrobky nabízejí pod doporučenou maloobchodní cenou. Částka za dopravu byla standardní, byla v ní zahrnuta paleta a obalový materiál, jelikož se jedná o bezpečnou dopravu, aby se zboží při manipulaci neponičilo. Zatím jsme se nesetkali s takovým jednáním, že by nám někdo řekl, že by měl mít vzhledem k ceně objednávky dopravu zdarma.

Nekvalitní zboží.

Reakce obchodu Hřebík.cz

mrzí nás Vaše nemilá zkušenost. Bohužel jsme od dodavatele dostali špatné kusy, které byly schované ve folii, pro lepší manipulaci při nakládce jsme je nechali zabalené a nebylo tak vidět, v jakém jsou stavu. Dne 6.4.2022 jsme Vám na Vaši reklamaci odepsali:

Moc se omlouvám. Profily přišly zabalené a my nerozbalovali vzhledem k lepší manipulaci.
    Samozřejmě je to špatně, neodpovídá kvalitě.
    Prosím, napište kolik je špatných kusů a vyměníme ( rozbalíme a zkontrolujeme ), vyreklamuji také u dodavatele.
    Ještě jednou se moc omlouvám.

Tým Dřevoobchodu Lubná

Na daný e-mail jste zatím nereagoval. Zboží jsme již u dodavatele vyreklamovali a zboží Vám rádi vyměníme za standardní kvalitní kusy.

• Dobrý výběr
    • Na prodejně jsou ochotní a v pohodě
    • I když bylo zboží uvedeno jako skladem, tak nakonec nebylo
    • Fyzicky zboží na prodejně bylo, ale pro mou objednávku z e-shopu nikoliv.
    • Nekomunikují, musíte si sami zavolat, proč to tak trvá

Objednávku jsem nakonec sám překopal na prodejně s ochotnou slečnou. Tvrdili mi, že špalek na štípání není a čeká se na dřevo. Na prodejně bylo špalků hned několik. Nechápu, v čem byl tudíž problém - měl jsem to na vyzvednutí osobně. Příště nakoupím radši jinde.

Reakce obchodu Hřebík.cz

děkujeme Vám za recenzi, i když nás mrzí Vaše nízké hodnocení. Objednal jste si špalek na štípání dřeva průměru, který jsme neměli skladem, ale jiné průměry skladem byly. Mohlo se stát, že byl již špalek zamluvený zákazníkem před Vámi, ale než se na e-shopu skladová dostupnost změnila (trvá i několik hodin), byl pro Vás ještě zobrazený jako "skladem".

• Ani po třech měsících mi nic nepřišlo

Určitě už bych si tady nic neobjednal

Reakce obchodu Hřebík.cz

mrzí nás Vaše negativní recenze. Telefonicky jsme se s Vámi v den objednávky spojili a domluvili se na zaslání zálohové faktury, kterou jste měl zaplatit na náš účet a my poté odeslat zboží. Platba z Vaší strany však dodnes nepřišla, a tak jsme nevěděli, zda jste si koupi zboží rozmyslel nebo Vám e-mail nespadl do SPAMu.

• přišlo jiné zboží

Objednal jsem zboží podle nabídky z vyobrazení,ale přišlo jiné s pozdějším vysvětlením,že zobrazení je pouze INFORMATIVNÍ,což jako zákazní nechápu.A dodatečné vysvětlení je velice alibistické.

Reakce obchodu Hřebík.cz

mrzí nás Vaše zkušenost s naším obchodem. Dodavatel změnil obrázek na zboží a bohužel jsme nestihli včas na tuto změnu reagovat výměnou fotky na internetu. Omlouváme se za mylnou informaci, i když v textu zboží byly uvedeny správné informace.

• Objednavku js zrušila z důvodu dlouhé dodací lhůty a požadovala jsem vrácení peněz z čímž obchod souhlasil,přesto mi zboží poslal a samozřejmě peníze nevrátil. Zboží jsem ale před tím objednala jinde. Prostě k vzteku.

Reakce obchodu Hřebík.cz

mrzí nás Vaše recenze, která není zcela založena na pravdě. Dne 2.1. (v době naší inventury, kdy jsme objednávky neexpedovali) jste vytvořila objednávku a 6.1. ji stornovala. Expedovat objednávku jsme mohli až 15.1. po inventuře, ale tento termín Vám nevyhovoval. Již dne 10.1. jsme inventuru dokončili a napsali Vám, že můžeme zboží expedovat, zda Vám tento termín vyhovuje. Objednala jste si zboží však již jinde a proto jsme Vám dne 11.1. odepsali, že objednávku stornujeme (tedy neodesíláme). Peníze jsme Vám samozřejmě vrátili ihned po stornování objednávky.

• Zbozi bylo vedene "skladem". Ve skutecnosti nic nemaji...

Reakce obchodu Hřebík.cz

jednalo se o zboží od značky Narex, kde nám dodavatel nebyl schopný říci, zda bude mít zboží skladem nebo ne. Po 2 týdnech se dodavatel ozval, že zboží již skladem nebude a my měli poslední kus skladem bohužel zamluvený již pro zákazníka, který udělal objednávku 2 týdny před Vámi, ale ještě čekal na jiné zboží od dané značky. Proto se produkt ukazoval jako skladem, ale byl již "zamluvený".

• Jak mohu hodnotit něco, za co jsem zaplatila a do dnes neobdržela.

Reakce obchodu Hřebík.cz

Mrzí nás Vaše recenze. Objednala jste si u nás palivové dřevo, které Vám pan majitel osobně dovezl do Krušných hor. Jelikož se jednalo o trasu 150km, naplánování dopravy a dodávka zboží proto z časových důvodů trvala déle.

Obchod pouze mou objednávku přijal, ale dál se nestalo VŮBEC NIC.

Reakce obchodu Hřebík.cz

vidím, že máte objednávku s osobním odběrem a zboží je skladem. Pro zboží si proto můžete kdykoliv přijet, proto nás mrzí Vaše recenze. Děkujeme však za podnět ke zlepšení. Pracujeme na zdokonalení našeho systému, kde budeme zasílat informaci, že si zboží můžete vyzvednout.

• celkem včasné dodání (týden)
    • Desky dlouhé 2,5m a široké 1.25m byly uložené na jedné paletě (1,2m x 0,8m), takže se s nimi téměř nedalo manipulovat (váha 300kg) a při přemístění se jedna část musela posunovat po zemi, čímž se spodní deska samozřejmě poškodila.
    • Na dodací lhůtu (den) jsem se musel sám dotazovat a orientační čas mi nebyl sdělen vůbec. Dopravce se ozval až 10 minut před příjezdem.

Reakce obchodu Hřebík.cz

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás Vaše nespokojenost. Rozměry zboží a váhu uvádíme na e-shopu v popisu zboží v parametrech, dle objednaného množství si tak můžete spočítat, kolik bude paleta zboží vážit. Nakládka zboží proběhla v pořádku dlouhými vidlemi. Vykládku však neovlivníme, bohužel ani komunikaci dopravce. Omlouváme se za nepříjemnou zkušenost.

• dodáno jiné zboží
    • žádné zprávy o zaslání

Reakce obchodu Hřebík.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za záměnu zboží, bohužel jsme vybrali ze skladu nesprávný rozměr a odeslali. Po zaslání nesprávného zboží zpět k nám Vám byla peněžní částka vrácena.

• Za 7 dní od objednávky se nikdo neozval kdy a zda bude zboží vůbec doručeno ačkoliv bylo v nabídce obchodu.

Reakce obchodu Hřebík.cz

děkujeme za Vaši reakci, která nás mrzí, jelikož není pravdivá. Po třech dnech od objednávky Vám kolega napsal:

From: Obchod
    Sent: Friday, April 23, 2021 7:16 AM
    To: Zdeněk Louda <[email protected]>
    Subject: RE: Vaše objednávka 3930

Děkujeme za vaší objednávku.
    Kolečka objednána, jak dorazí dám info.

Zbyněk Šmíd

Email: [email protected]
    t: +420-776-401-801

Bohužel mají teď naši dodavatelé delší dodací lhůty. (Což obecně platí pro celý trh v současné době)

I přes první tragickou zkušenost s obchodem jsem riskl druhý (výhodný) nákup zboží "na skladě". Po devíti dnech poprvé zareagovali na mou objednávku a sdělili, že zboží BY MĚLO přijít příští týden ??? :-( Objednávku jsem zrušil, jak jsem jim už dopředu případně avizoval při objednání zboží.

Reakce obchodu Hřebík.cz

omlouváme se za nepříjemnou zkušenost. Bohužel s dodací dobou je to v současné době složité. Sami dodavatelé neví, kdy budou mít zboží skladem, proto Vám kolega napsal, že by mělo přijít, jelikož mu to tak bylo sděleno od dodavatele.