• Chybí objednané zboží ze čtyř produktu jedno.

• Ochota vrácení peněz
    • Nikdo nedal vědět,že je zboží poškozené dokud jsem se neozvala sama nebo mi to bylo divné
    • Dlouhá doručovací doba bůh ví odkud to tahají předpokládám v nějakou Chinu

• Poškozené zboží

Zboží přišlo poškozené a reklamace bohužel uznaná nebyla i přesto,že chyba byla ze strany výrobce.

Reakce obchodu Hravé dítě

bohužel jste se snažila u nás vyreklamovat zboží, které vůbec nebylo zakoupeno v našem e-shopu. Reklamace byla řešena přímo s výrobcem - bábovky, které jste reklamovala, vůbec nebyly součástí kinetického písku, který jste si objednala.
    Pokud by byla reklamace oprávněná, samozřejmě bychom to uznali.
    Hravé dítě

• žádná komunikace

zboží objednáno,zaplaceno a zatím nic nepřišlo.je již 10dní.

Reakce obchodu Hravé dítě

Omlouváme se za delší dobu dodání. Bohužel u jednoho zboží došlo k chybě v systému, proto se zásilka zdržela. O tomto zdržení jsme Vás informovali emailem.
    S pozdravem Hravé dítě

• Zákaznický servis

• Bez komunikace

Reakce obchodu Hravé dítě

Objednávku jste vytvořila 9.6. Tentýž den jsme Vás emailem kontaktovali o stavu Vaší objednávky - zboží již nebylo skladem a informovali jsme Vás o termínu dalšího naskladnění. Z Vaší strany jsme se do dnešního dne nedočkali žádné odpovědi, přestože jsme se Vás ptali, zda chcete na zboží počkat nebo máme objednávku stornovat.
    S pozdravem Hravé dítě