• nevím
    • Pokud se jim stává často, že mají v provozu zkušební stránky, které vytváří neexistujíci objednávky i s povrzením, pak to vidím jako velmi nepříjemnou chybu pro obě strany.

Můj první nákup proběhl v pořádku. Tento druhý mne hodně zklamal, zvlášť nyní před vánocema je dost nepříjemné, když zjistíte, že zbytečně čekáte na zboží, které bylo uvedené jako skladem, došlo potvrzení, ale nebýt toho, že jsem se sama zeptala jak to s objednávkou je, ani bych netušila, že zmizela někde ve zkušebním provozu.

• výhody žádné - nefungují
    • nedodává,nekomunikuje se zákazníkem

nenakupujte

• NABÍZÍ NĚCO CO NENÍ ¨V JEHO MOŽNOSTECH SPLNIT

RADĚJI NENAKUPOVAT, EXISTUJÍ I JINÉ INTERNETOVÉ OBCHODY

• -zboží jsem objednala 13.12. a dosud mi nebylo doručeno, jelikož to měl být vánoční dárek pro děti, jsem velmi zklamaná
    • -žádná reakce ze strany obchodu na dotaz přes elektronickou info linku

Nedoporučuji nákup v obchodě kvůli nedostatečné komunikaci, bohužel neznám důvod proč zboží nebylo expedováno.
    Pokud se vysvětlí, budu ráda.

• zboží, které mají skladem nedoručili (po týdnu telefonem oznámili, že zboží již není dostupné)

nedoporučuji

• zaujala mě slevová nabídka

když jsem si chtěla ověřit stav objednávky, tak se mi email vrátil jako "MAILER-DAEMON"

• Pokud vznikne nedorozumění snaží se s menší časovou prodlevou problém řešit.
    • obchod se skrývá pod několika internetovými adresami a to je pro zákazníka matoucí a vzbuzuje to nedůvěru. Překvapil mne poplatek za platbu v hotovosti. Poplatek za osobní odběr ještě chápu pokud společnost nesídlí na adrese výdeje. Ale poplatek za platbu v hotovosti, tomu opravdu nerozumím.

zaujalo nás nabízené zboží.
    Komunikace značně obtížná.
    Nedoporučila bych. Zboží se mi zdá příliš drahé.

• Zboží jsem objednávala už v pondělí a dorazilo teprve v pátek. Když jsem psala mail, kdy zboží dorazí,nikdo mi neodpověděl, pak jsem telefonovala, nikdo nebral telefon.
    • Velmi špatné služby.

nedoporučuji objednávat zboží z tohoto obchodu

• Zboží jsem objednala a i když u něj bylo uvedeno, že je běžně skladem, bylo mi oznámeno, že je dočasně nedostupné a na zboží čekám. Nebylo uvedeno, které z objednaného zboží dostupné je a které není.