žádné

• Vzhledem k nedostatku zboží skladem jsem byl osloven a domluvili jsme si dodání (asi o pět dní později). Termín byl avizován a dodržen.
    • Nevím

• Český obchod, rychlost dodání a hlavně top cena

• velký výběr
    • drahé

klasika

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s námi spokojený a budeme velmi vděční, když nás doporučíte ostatním.

• Rychlé jednání
    • Bezproblémové odstoupení od smlouvy

Vše perfektní !!!

HRACKYRETRO.cz

Za mě super kvalita výrobku, rychlost dodání, cena.

HRACKYRETRO.cz

• Excelentní servis a služby. Velmi rychle komunikovaná a vyřízená reklamace. Super.

Excelentní servis a služby. Velmi rychle komunikovaná a vyřízená reklamace. Super. Vřele doporučuji.

• perfektní výrobky

• Kreativni hracky
    • Rychle doruceni

HRACKYRETRO.cz

Výborná komunikace, vyšli bez problémů vstříc speciálnímu požadavku, zboží doručeno obratem a v pořádku.

HRACKYRETRO.cz

• Rychlé vyřízení, hezká hračka.

HRACKYRETRO.cz

• neskutečná rychlost dodání. maximální spokojenost

HRACKYRETRO.cz

• rychle, svižně, bez problémů :)

HRACKYRETRO.cz

• Setkala jsem se s velkou ochotou pomoci i když výrobek nebyl právě skladem a jeho neuvěřitelně rychlým doručením na adresu.

Super, doporučuji

HRACKYRETRO.cz

Rychlé vyřízení objednávky, neočekávaný dárek navíc od prodejce, který potěšil.

HRACKYRETRO.cz

Skvělá domluva přes on-line formulář, rychlé odeslání, výhodné poštovné. Spokojenost.

HRACKYRETRO.cz

Rychle dodani, zbozi pusobi kvalitne, celkova spokojenost