Zákazníci u obchodu v posledním půlroce nejčastěji zmiňují

 • Nedoporučuje obchod

  10 %

  • Dejte si pozor, tento obchod vyhrožuje pokutou 300,- Kč při nevyzvednuté objednávce, což považuji za velmi nekorktní jednání e-schopu. Již nikdy zde nic nekoupím.

  Dejte si pozor, tento obchod vyhrožuje pokutou 300,- Kč při nevyzvednuté objednávce, což považuji za velmi nekorktní jednání e-schopu. Již nikdy zde nic nekoupím.

 • Nedoporučuje obchod

  10 %

  • Způsob informování o smluvní pokutě v případě, kdy zboží objednané na dobírku neodeberte

  Jsem slušný člověk a to, co si v e-shopu objednám, odeberu. Naprosto mne tak šokovala červená věta v mailu, cituji: "Nevyzvednutá dobírka -
  upozornění. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta a zaplacena, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300,- Kč. Odesláním objednávky jste souhlasili s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši." Urazilo mne to, v tomto obchodě si již nikdy nic neobjednám a tento obchod ani nikomu nedoporučím. A prosím - neodpovídejte mi v tom smyslu, že spousta zákazníků je neseriozních a že máte vysoké náklady s tím, jak se vám vrací nepřevzaté zásilky. Občanský zákoník platí pro všechny stejně.

  Reakce obchodu Hračky - nábytek

  Vážená paní, vláčkodráhu Brio jste si objednala 5. 11.2017 odpoledne, odeslána Vám byla 6.11.2017 a doručena 7.11.2017 Českou poštou. O všem jste byla včas a řádně informována. Odesláním objednávky jste souhlasila s obchodními podmínkami, které jste si měla přečíst před objednávkou a následně se rozhodnout, zda si zboží objednáte v mém e-shopu, nebo v jiném. Nechápu Vaši kritiku a ani nevím, k čemu se mám vyjádřit. Přeji Vám klidné prožití svátků vánočních bez zbytečných emocí.

 • Nedoporučuje obchod

  90 %

  • Nabízely jednu z nejlevnějších cen.
  • Skladem není aktuální množství

  Obchod reaguje rychle, ale bohužel neměly nastavený aktuální stav daného výrobku.

  Reakce obchodu Hračky - nábytek

  :-) Děkuji za recenzi. Zboží bylo v doprodejii, proto jsem bohužel nemohl zaslat Vámi požadované množství. Libor Všetečka