Mohu vřele doporučit.

Obchod sice neproběhl - u objednaného zboží e-shop zjistil ve skladu poškození, o skutečnosti mě hned informoval, nabídl stejný produkt v jiné barvě ve stejné ceně, nám se ale bohužel líbila ta původně objednaná, tak jsme se dohodli na zrušení obchodu. Jednání obchodu bylo ale seriózní (u jihého eshopu mi poškozené zboží neváhali zaslat dokonce 2x )a určitě zde v budoucnu klidně nakoupím.

• Super komunikace, přehledné stránky
    • žádné jsem nenašla

Super nákup, doporučuji

• inu, když si objednáte zboží a po týdnu ! se objednávka stále zpracovává, prostě vám dojde trpělivost. Jsem zvědav jakou výmluvu si obchod ted vymyslí. Tipuji něco jako předvánoční shon atd. přitom stačilo jen napsat, že zboží jaksi nemají.

nespolehlivý

Široký sortiment a velmi příznivé ceny. Vše, co jsem koupila, měli zde nejlevnější, ovšem "levnost" se projevila i na balení zásilky. Hlavní zboží (kuchyňka) dorazilo v původním obalu, tzn. v poměrně měkké krabici, která se na několika místech při přepravě (Česká pošta) promáčkla a dokonce protrhla, nemluvě o tom, že byla plná obrázků, takže děti hned věděly, co je uvnitř. Nic se nepoškodilo, ale určitě šlo udělat víc, než jen spoléhat na štěstí, minimálně obalit balík vrstvami folie..

• + velmi dobrá cena
    • + dobrá rychlost dodání, i vlastním rozvozem..

• Špatná komunikace - mylná informace o expedici zboží

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme, ale bohužel byl skladem poslední kus. Jako kompenzaci Vám zasíláme dárkový poukaz. Děkujeme za pochopení

Dobrá cena ve srovnání s ostatními, odpověděli okamžitě na můj dotaz, i přes náročné předvánoční období časově zvládli objednávku velmi dobře. Doporučuji.

• lepe upřesnit vydejni misto

Obchod nedoporucuji, ptz zbozi se jiz neprodavalo, ktere jsem objednavala a meli me vratit penize o ktere jsem se musela nekolikrat pripominat. Dokonce me poprve bylo receno, ze pani zapomnela zajit na uctarnu a nahlasit vraceni penez. Takze kdybych se neozvala, zrejmne bych penize vubec nedostala a i pote me penize stale neprichazely. Az telefonat pomohl. Takze za me nespokojenost a nakupovat zde jiz nikdy nebudu

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, objednávku jste vytvořila dne 24.11.2014. Peníze na náš účet byly připsány 27.11.2014 a vráceny Vám byly 2.12:2014. Opravdu rychleji to naše účtárna nebyla schopna zpracovat. Myslím, že toto hodnocení nebylo nutné.

• Levný

Objednal jsem zboží za téměř 10000,- na uloženku na Praze 9. Zboží dorazilo mnou odmítanou Českou poštopu o 300 km jinam, než jsem si jej objednal a to na adresu trvalou, kde se nezdržuji. Když jsem se sám spojil s prodejnou, co to má znamenat, tak mi jeden pracovník volal zpět, že tak učinili kvůli hodnotě zboží. Prostě výmluva hodna hlupáka. A pokud už tak činí, tak v první řadě v kontaktu a po domluvě se zákazníkem.

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, ano způsob dopravy Vám byl změněn na Českou poštu a odeslán na naše náklady Českou poštou , Balíkem do ruky. Toto opatření, na které jste byl emailem upozorněn je opravdu z důvodu vysoké hodnoty zboží a našich podmínek pojištění v zasilkovne (ne v ulozence). Co se týká komunikace našeho zaměstnance. Nejprve s Vámi hovořil zákaznický servis kde Vám bylo nabídnuto přeposlání na naše náklady, což jste odmítl. Následně Vás s omluvou kontaktoval vedoucí reklamací a snažil se s Vámi dohodnout, ale to se bohužel nepodařilo. Pokud se v budoucnu rozhodnete znovu využít našich služeb tak si Vás dovolím upozornit, že při objednávce v našem obchodu zadáváte fakturační adresu a dodací adresu. Vy jste bohužel zadal oboje stejné a to o 300 km jinam. S pozdravem Hračky Mikeš

• větší výběr
    • dobrá cena

• pohodlný vyběr
    • dodání domů
    • zatím jsem neobjevila

Jsem starší osoba, unavuje mě výběr zboží v kamennem obchodě i moje osobni doprava zboží domů,jsem odkázana na veřejnou dopravu.
    Na netu si v pohodlí domova vše vyberu a vše mi zatím vždy vpořádku doručili,proto v poslední době nakupuji přes internet stále častěji.
    S nákupem u Vaší firmy jsem spokojena-zboží je určeno jako dárek na Ježíška,zběžně jsem ho prohlédla ,doufám,že při sestavování vozítka pod stromečkem bude vše vpořádku.
    Přeji všem pěkné vánoce a děkuji za vaše služby

• dobré ceny

• celkem dlouhá dodací lhůta, i když zboží skladem.

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, samozřejmě se omlouváme, ale Vaši objednávku jsme přijali dne 16.11.2014. Zásilka byla nadrozměrná a bylo nutné změnit způsob dopravy. Ihned jsme se Vás snažili kontaktovat telefonicky, ale bohužel jste zadala neexistující telefonní číslo. Na náš email jste reagovala až dne 21.11.2014. Tímto se bohužel prodloužila dodací lhůta. Omlouváme se a děkujeme za pochopení

• nízká cena

nízká cena delší doprava

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, samozřejmě děkujeme za kladné hodnocení. Co se týká dodací lhůty: Objednávku jsme přijali 16.11.2014 což byla neděle. 17.11:2014 byl státní svátek. Zásilka s Vaší objednávkou byla z našeho skladu odeslána 18.11.2014 Českou poštou (balík do ruky). Dodací lhůtu externího přepravce bohužel neovlivníme. Ještě jednou děkujeme za kladné hodnocení

• Levne ceny
    • Nepotvrdili obednavku

• Zboží mohlo být trochu lépe zabalené pro přepravu, auto bylo jen tak v krabici (aby se neodřelo, nebo neulomily nějaké části).