Zboží přišlo v neoriginální krabici ( gola v palcích byla v krabici od metrických klíčů - není přehled o nástavcích a nástavce nepasují do děr)
    a krabice byla poškozená ( ulomené zavírání a promáčklé rohy).

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu STROJE-SHOP

zboží Vám bylo doručeno do týdne, což se v tomto předvánočním čase stává celkem běžně a je třeba s tím počítat.
    Zákazníkům neslibujeme žádné expresní dodání.
    O vyřizování objednávky jste též byl vyrozumíván e-maily.

• Už nikdy.

Reakce obchodu STROJE-SHOP

objednal jste 2 položky, z nichž jedna nebyla skladem a bohužel ani dovozce již neměl. Nabídli jsme Vám místo ní tedy jiné zboží, s čímž jste souhlasil a Vaše objednávka tedy byla vyřízena a odeslána.
    Hračky CB

Obchod jistě funguje bez potíží, ale mne sklamal tím, že nabízel zboží které se již nevyrábí, ačkoliv ho měli v nabídce i s fotografií. Po komunikaci s obchodem jsem se dozvěděl že fotografie k příbuzným produktům jsou ilustrační a produkt se vyrábí jen v jedné verzi. Po mém dotazu se fotografie náhle změnili.

Reakce obchodu STROJE-SHOP

kompresor, který jste objednal máme na e-shopu pod starším označením HC 24, jelikož pod tímto názvem jej zákazníci stále vyhledávají. Je pouze inovován a přejmenován na HC 25, což je nový model a bylo změněno madlo z plastového úchytu na kovové. Plastová madla se často lámala. Celá značka WOODSTER byla převedena výrobcem pod značku Scheppach, čili z šedého provedení pod modré. Žádná jiná změna v tom není, my jsme prodejci, nikoliv výrobci a proto toto ovlivnit nemůžeme.
    Ano obrázky jsou ilustrační, protože výrobci často inovují a mění jen malé detaily (např. tvar madla).
    Vaše Hračky CB

• "Chyby" v popisu zbozi.

Nikdy vice !

• Obchod si děla ze zasilek zaroven odpoadni koše.Na zboží by stačila menší krabička a odpovidajicí vyplneni a zabaleni zbozi proti poskozeni.Takhle uz po druhe obrovsky balik.zbozi na dne krabice a zbytek vyplneny odpadem,napr.pouzita cerna folie i s adresou jinych.pasky.nalepky od stitku a jiny odpad z obchodu

Reakce obchodu STROJE-SHOP

moc neděkujeme za špatné hodnocení. Hračky musíme balit do krabice, kterou vycpáváme dalšími igelity, aby se zboží nepoškodilo a to je snad to nejdůležitější pro zákazníka. Žádné odpadky do krabic nedáváme, to bychom si vůbec nedovolili, jsou to smotané igelity, kartony a další výplň, tak aby se zboží uvnitř nepoškodilo. Navíc Vy jste měla v zásilce dlouhé koleje, které prostě musí být ve větší krabici, jinak bychom je museli zlomit. Snažíme se vyjít zákazníkovi vstříc příjemnou a co nejlepší cenou, co nejrychlejší dodávkou, tak jak to jen jde, a kdybychom kupovali ještě drahé výplně, tak už jsme v mínusu.

• že na Slovensko nedodávajú

Nedoporučil nakoľko mi tovar nebol doručený

Reakce obchodu STROJE-SHOP

na Slovensko opravdu nezasíláme, což je uvedeno u objednávky v "košíku".
    Hračky CB

• Zboží které uváděli skladem, neměli.

Reakce obchodu STROJE-SHOP

ano skutečně se může stát, že zboží skladem je, ten samý den se prodá jinému zákazníkovi a než stihneme ke zboží uvést, že je již nedostupné nebo vyprodané, objedná toto zboží jiný zákazník. Bohužel jsme v tomto případě nemohli nabídnout ani jinou alternativu, jednalo se o elektrický přímotop, který byl v akci a u našeho dodavatele již byly vykoupeny všechny kusy, nemohli jsme tedy doobjednat.
    Náš e-shop patří mezi menší e-shopy, snažíme se vyjít zákazníkům vstříc, ale vždy na 100% to nelze, jsme jen lidi.
    Vaše Hračky CB

• Balení zboží.

Byl to můj první nákup. Obchod v rámci potvrzujících a informačních e-mailů několikrát zdůrazňoval nutnost kontroly zásilky, zda není páska/obal poškozen apod. Zásilka však dorazila zabalená jen v jedné vrstvě fólie (dle mého názoru nedostatečné), takže papírová krabice produktu byla omačkaná. Tomu přepravce nezabrání. Tuto skutečnost jsem pouze v rámci zpětné vazby obchodu napsala, avšak obchod ani nezareagoval. Škoda. Příště si vyberu jinde.

Reakce obchodu STROJE-SHOP

všechno zboží je pečlivě baleno, tvrdé kartonové krabice balíme do smršťovací folie. Nelze každou malou krabičku balit znovu do další krabice. Samozřejmě nám na každém zákazníkovi záleží, ale přeprava bohužel někdy zboží poškodí, zvlášť v tomto období, když na jednom balíku naskládají dalších dvacet...