• OK

• levné poštovné

• Rychlá dodávka objednaného zboží

objednali jsme svítící autodráhu magic tracks a došla autodráha tracks glow rail car.

Vážený zákazníků,

omlouváme se, ale dodavatel nám dodal stejný obsah v jiném obalu. Než jsme stihli zareagovat, několik jsme jich zaslali zákazníkům. Omlouvám se za komplikace a v pokud žádáte výměnu, prosím kontaktujte naši prodejnu.

Děkujeme za pochopení

Hračky Piško.

Děkujeme, Hračky Piško.

rychlost,ochota

zboží nedorazilo ani po deseti dnech od poslání. Slíbené číslo zakázky PPL nebylo zatím (4 dny) zasláno

Vážená paní Lucie,

v této předvánoční době není bohužel v naší moci ovlivnit rychlost PPL přepravce i jejich důslednost při předávání zásilek. Nejste první, která si na tyto nedostatky stěžuje.
    Co se týče komunikace s námi, vždy dáváme zákazníkům vědět - mailem zasíláme informace od PPL přepravce, kde se zásilka momentálně nachází. Vaši objednávku jsme odeslali 1.12.
    Za vzniklé komplikace se omlouváme.
    Hezký den, Hračky Piško.

Vše fungovalo skvěle, velmi rychle... Jen z PPL nikdo předem nezavolal. Měla jsem štěstí, že jsem v době doručení zásilky byla náhodou doma.

Děkujeme za Vaši reakci,

bohužel nejsme schopni ovlivnit jednání řidičů PPL přepravce.

Hezký den, Hračky Piško.

Zboží zaplaceno předem,po 10 dnech nedodáno,ani žádné vyjádření na můj dotaz v jakém stavu je objednávka.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

vždy reagujeme na dotazy zákazníků a dáváme jim vědět, v jakém stádiu se jejich objednávka nachází, telefonicky, smskou či mailem.. Bohužel, komunikaci s několika zákazníky znemožnil počítačový vir.
    Tímto se za vzniklé komplikace omlouváme.
    Hezký den, Hračky Piško.

Přes Českou poštu dodání s problémy. Avízo zaslali až hodinu poté, co měli doručovat. Za celou dobu se neukázali, nakonec zásilku předali na dodací poštu, kam jsem musela osobně zajít.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

bohužel není v naší moci ovlivnit rychlost přepravní služby.

• výborná komunikace
    • ochota
    • nízká cena dopravy

jednoznačně doporučuji

Rychlé dodání. Hned po obdržení platby produkt odeslán.

• V tomto předvánočním období super dodání, příjemně překvapilo.

• přehledné, výhodná cena, rychlost dodání

Obchod sice zboží odeslal, ale nijak mě o této skutečnosti neinformoval. Musela jsem obchod kontaktovat sama. Stálo by za to zákazníka kontaktovat a sdělit mu tento fakt. Bydlím ve městě, ve kterém sídlí obchod a dodávka zboží, při platbě předem, byla, dle mého názoru, příliš dlouhá v rámci jednoho města.

• výborné ceny
    • menší výběr

jinak doporučuji

Všechno v pořádku, takže jsem spokojený a mohu doporučit.

• osobní odber
    • dostupnost

• neinfomování o stavu zboží, o takový obchod nemám zájem

Po 9 dnech dárek nepřišel. Stav objednávky jsem zjišťovala a mailem mně bylo sděleno, že objednávku zrušili, zboží na prodejně není. Bohužel žádnou informaci bez mé urgence neposlali. Absolutní nespokojenost s tímto obchodem.

Vážená anonymní zákaznice,

u zboží objednaného přes Heuréku se bohužel zákazníkům, nezobrazuje počet kusů, který je reálně skladem. Máme 2 měsíce nový eshop a stále vychytáváme mouchy. Všem zákazníků vědět dáváme a zákazníci dostávají informace rovněž od Heuréky. Mrzí nás Vaše zklamání.

S pozdravem Hračky Piško.

Vše v pořádku,naprostá spokojenost.